Uzdot jautājumu Darbs, bizness

Darbs, bizness

Viss par darbu un biznesu: kā atrast vai nomainīt darbu, kā risināt problēmas un konfliktus darba vietā, kā sākt un attīstīt savu biznesu.
Sertifikāts (94)
Vajag Covid sertifikātu. Kur dabūt?
Savs bizness vai darbs ārzemēs? (26)
Nu viedie un viszinošie, kurš tagad uzsāktu ko savu, domāts komercdarbībā?!:) Vai tomēr labāk mukt uz ārzemēm, vai sēdēt mājās un grimt depresijā? Aktuāla tēma patreiz, domas, viedokļi?
Darba intervija (21)
Kāds varbūt zinās, ko prasa/dara darba intervijā, ko vada apsardzes jomā strādajoš cilvēks? Saka būšot 5 minušu psihologiska rakstura pārbaude!? ( darbs nav apsardzes sfērā)
Darbs Rēzeknē (4)
Vai kāds varētu ieteikt Rēzeknes apkārtnē ogu audzētavas ,kurās vajadzīga strādniece.Esmu nesen pārcēlusies uz dzīvi Rēzeknē.
Vai kādam ir pieredze ar zemeņu lasīšanu laukos? (13)
Šobrīd esmu bez darba un labprāt piepelnītos. Žēl klausīties tos zemeņu audzētājus, ka raža tik laba, bet lasītāju nav. Bet tā pie sevis domāju, ja tirgū zemenes maksā ap 2 eur/kg, cik tad var maksāt par salīšanu, lai pašiem audzētājiem pēc izdevumiem arī kas paliek? Kā ar ...
Sapņu nodarbošanās (25)
Vai jūs šobrīd nodarbojaties un pelnat naudu ar to, kas jums sagādā prieku? Jeb turpinat darīt darbu, kas sniedz jums finansiālu nodrošinājumu?
darbs majas (8)
esmu 2 grupas invalids galva ir rokas ari trukst tika lab.kajas. Varbut kads var palidzet ar informaciju vai padomu.
Nodokļu atgūšana pēc darba ārzemēs (6)
Ko zināt par nodokļu atgūšanu pēc strādāšanas ārzemēs ........
Mobings/bosings darbā? (37)
Nezinu , cik ilgi var noturēties, ja kādam mana vieta liekas ļoti iekārojama. Rezultātā man tiek piesieti grēki, kas nemaz nav mani grēki. Apnicis nervus bojāt. Kāda varētu būt iespēja iet prom pašai, bet tomēr saņemt kompensāciju? Tāda savstarpējā vienošanās nesanāks.
Vīrieši – biznesmeņi (11)
Nez, vai pašreiz nav palielinājies vientuļo māmiņu (ar paprāvu mazo bērnu pulciņu) pieprasījums? Sanāk labs biznesa plančiks – tikai nepilns mēnesis makaronu karināšanas un oppaaaaa... pīrāgs mēneša beigās..
Tie kuri tur savu accountu uz Ebay (8)
vai pienēmat citu cilvēku personīgas mantas, par noteiktu %, kuri paši netur savu ? Ebay
Lauku labumu tirgošana covid laikā (38)
Man pagrabā stāv daudz burku sālītu kāpostu, gurķu. Kā es tos varu legāli pārdot. Tāpat arī ar mājas pienu un olām. Vistiņas sākušas dēt. Divatā visu nevaram aprīt.
Par bezdarbnieka pabalsta piešķiršanu pēc 3 mēnešu strādāšanas (5)
Pārtrauktas darba tiesiskās attiecības pēc pušu vienošanās. Vai ir izredzes saņemt pabalstu, ja līdz 2019 g. bijusi invaliditāte?
Ka atrast papildus darbu, nezaudejot bezdarbnieku statusu. (11)
Gribetos pastradat, kamer esmu bezdarbniekos, bet nezaudejot so statusu. Darbu velos atrast Riga. Bezdarbnieka statuss
Jūras konteinera piegāde no ĶTR (16)
Vai kadam ir reāla pieredze ar šo pēdējā laikā bijusi. Nianses. Izmaksas. Kaut kādi zemūdeens akmeņi. Jautāju, jo nekad neesmu ar to nodarbojies, bet ir iespēja.
Grāmatvedība (9)
Sveiki! Patreiz esmu pašnodarbinātā persona, kura maksā mikrouzņēmuma nodokli. Sākot no nākamā gada šo statusu vēlos nomainīt uz kādu citu veidu! Vai šeit ir kāds labs grāmatvedis, kurš varētu privāti pakonsultēt par vislabāko ...
Vai darba līgums izbeidzas slimības laikā? (12)
Man ir jautājums personāla speciālistiem. Ja man darbā ir terminēts darba līgums ar konkrētu izbeigšanās datumu (31. oktobri) un es jau vairāk kā pusgadu esmu uz slimības lapas un tas turpinās, vai tas nozīmē, ka šobrīd man vairs nav darba? Papildjautājums - Vai taisnība, ka ...
Tulkošanas cenrādis (22)
Cik ir adekvāti prasīt par tulkošanu viena A4 lapa no angļu uz latviešu valodu.
<< iepriekšējie jautājumi  Darbs, bizness
Jautājumi no 21 līdz 40 (kopā 882)
 nākamie jautājumi >>

Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu