Uzdot jautājumu Darbs, bizness

Darbs, bizness

Viss par darbu un biznesu: kā atrast vai nomainīt darbu, kā risināt problēmas un konfliktus darba vietā, kā sākt un attīstīt savu biznesu.
Bankas konts (20)
PayPal vai Revolut atšķirība un izsekojamība
Cik ilgu laiku pavadīt ceļā uz darbu? (43)
Kāds būtu pieļaujamais attālums, kuru jūs būtu gatavi mērot, lai nokļūtu katru dienu uz darbu?
SIA atvēršana (16)
Viedie pa interesenti-ja cilvēks vēlas atvērt SIA ,bet kredītvēsture sabojāta. Vai iespējams šo SIA atvērt?
Darbs uz naftas platformas...iespejas stradat (8)
Vai kaadam ir informacija par darbu uz naftas platformam,Pieredze utt Darbs uz naftas platformas
Preces uzstādīšana Krievijā (7)
Tēx ... Zvana vecis no Pleskavas un saka: - Davai brauc šurp, ved 2 siltumsūkņus un uzstādi! Tur tak baigā jezga, ne? Vīzas, tiri - piri ... Es gan varu kā juridiska persona " nokārtoties " . Kāds nepateiks algoritmu, kā jārīkojas? Jā, tie siltumsūkņi paredz apkalpošanu, ...
Vai lielais P....dec ir jau iestājies, vai vēl viss tik būs? (68)
Šodien darba lietās biju Maxima XX un man iestājās neliels šoks no 10 kasēm strādā tikai tās kur var būt pašapkalpošanās, pārējās kases ciet, apsargu nav, cilvēki kādi 150 ir šokā jo lielākā daļa neprot iepirkties tādās kasēs. Jautāju darbiniecei kura nez no kurienes ...
Tiem kas nodarbojas ar mežisrādi (14)
Anglija līdz 2024 gadam gribētu apstādīt ar mežiem 30 000 ha zemes un tam ir nepieciešāmi ap 90 miljonu stādiņu..... kuru viņiem pietrūkst. p.s. šīdienas angļu ziņās tas lasāms.
Kādus darbiniekus Jūs izvēlētos? (39)
Kādus darbiniekus Jūs izvēlētos savā biznesā? Tos, kuriem ir augstākā izglītība bet darbu veic tikai algas pēc un pavirši vai tos, kam ir vidējā vai pamatizglītība bet darbu veic teicami un zin kā iziet no visādām nestandarta situācijām?
Freelancer (2)
Ir iespēja nopelnīt kādu centu darbojoties kā pašnodarbinātai personai. Viena grāmatvede reiz teica, ka tas nebūt nav nedz vienīgais, nedz visizdevīgākais veids, kā darboties (droši vien domāja nodokļus). Minēja vēl vienu alternatīvu, laikam mikrouzņēmumus. Diemžēl nav viņas ...
Trakas idejas? (10)
Latvijā nav ne akmeņogles, ne dimantu, ne naftas (gandrīz( nav). Tad varbūt Latvijas galvenais resurss - cilvēku smadzenes ar trakām idejām?
nomadu vīzas (26)
Izskatās,ka Iekšlietu ministrei ir sajukušas debespuses. Palielināt migrantu plūsmu ,laika periodā,kad plosās Covid..... risināt IT speciālistu nodarbinātības jautājumu,par iemeslu- augsti kvalificētu IT speciālistu piesaiste no trešajām valstīm !!!!?????
Sertifikāts (94)
Vajag Covid sertifikātu. Kur dabūt?
Savs bizness vai darbs ārzemēs? (26)
Nu viedie un viszinošie, kurš tagad uzsāktu ko savu, domāts komercdarbībā?!:) Vai tomēr labāk mukt uz ārzemēm, vai sēdēt mājās un grimt depresijā? Aktuāla tēma patreiz, domas, viedokļi?
Darba intervija (21)
Kāds varbūt zinās, ko prasa/dara darba intervijā, ko vada apsardzes jomā strādajoš cilvēks? Saka būšot 5 minušu psihologiska rakstura pārbaude!? ( darbs nav apsardzes sfērā)
Darbs Rēzeknē (4)
Vai kāds varētu ieteikt Rēzeknes apkārtnē ogu audzētavas ,kurās vajadzīga strādniece.Esmu nesen pārcēlusies uz dzīvi Rēzeknē.
Vai kādam ir pieredze ar zemeņu lasīšanu laukos? (13)
Šobrīd esmu bez darba un labprāt piepelnītos. Žēl klausīties tos zemeņu audzētājus, ka raža tik laba, bet lasītāju nav. Bet tā pie sevis domāju, ja tirgū zemenes maksā ap 2 eur/kg, cik tad var maksāt par salīšanu, lai pašiem audzētājiem pēc izdevumiem arī kas paliek? Kā ar ...
Sapņu nodarbošanās (25)
Vai jūs šobrīd nodarbojaties un pelnat naudu ar to, kas jums sagādā prieku? Jeb turpinat darīt darbu, kas sniedz jums finansiālu nodrošinājumu?
darbs majas (8)
esmu 2 grupas invalids galva ir rokas ari trukst tika lab.kajas. Varbut kads var palidzet ar informaciju vai padomu.
Nodokļu atgūšana pēc darba ārzemēs (6)
Ko zināt par nodokļu atgūšanu pēc strādāšanas ārzemēs ........
<< iepriekšējie jautājumi  Darbs, bizness
Jautājumi no 21 līdz 40 (kopā 890)
 nākamie jautājumi >>

Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu