Angļu valodas zināšanas

Angļu valodas zināšanas - jautājumi un diskusijas

Kā atsvaidzināt Angļu valodas prasmes. (12)
Vēlos mainīt darbu un labas valodas prasmes paver lielākas iespējas. Esošajā darbā svešvalodas nepieciešamas minimāli un ir piemirsusies biznesa angļu valoda. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur uzlabot lietišķās valodas prasmes? ...
Vai tad angļu valodā var būt prasmes? Tās ir zināšanas. Vispirms Jums jāsāk ar latviešu valodas atkārtošanu... klausies radio(inetā ir pilns ar verbāli piesātinātu angļu runu, ne-mūzikas radio), skaties netulkotu kino(ko es silti, jo silti iesaku darīt kaut vai estētisku iemeslu deļ, kino gadījumā).
valoda ir jādzird. lai arī esam pieaugušie un dzirde vairs nav tik jūtīga, alkstoša pēc jaunas valodas, tomēr ausis ir labākais veids.
starp "lietot pasivi" (filmas, gramatas) un "lietot aktivi" (runat ) ir liela atskiriba, nav mazsvariga ari psihologiska barjera.
viens-pret-viens ir padargs prieks:) , varbut tomer kursus. http://www.rbs.lv/effective-communication-english
1) "tad labāk ekonomikas grāmatas palasīt"
2) lietišķajam valodas stilam telekanāli - BBC, CNN, Al Jazzeera, ziņas gandrīz katru stundu (vai arī radio - BBC, ap 100 FM diapazonā)
3) sarunvalodai - jebkurš filmu kanāls angļu valodā;
4) pamatu atkārtošanai noderēs telekanāls - English Club (Baltkom pakā tāds ir).
Veiksmi!
"starp "lietot pasivi" (filmas, gramatas) un "lietot aktivi" (runat ) ir liela atskiriba"
protams, bet cilvēks prasa pēc "minimālas... biznesa" valodas, kas nozīmē standartfrāzes darbā un tad ne katru mikrli.
valodas prasmes attīstas neklātienē, protams, vienpusīgi un tomēr, tu varēsi komunicet pat par vissarezģītākajiem tematiem, tiklīdz tiks pārvarēta catnap minēta sikaloģiskā barjera.
man ir salīdzinoši vāja gramatika, bet tomēr mani nodarbina analītisku rakstu rakstīšanai jau piecās valstīs(angliski runājošās). un es neuzprasījos, paši... tā sacīt. tāpēc, es... nedaudz zinu par ko runāju valodu sakarā.
··· Angļu valodas zināšanas: Kā atsvaidzināt Angļu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā iemācīties angļu valodu mēneša laikā? (28)
Man ir iespēja dabūt darbu, bet tur vajag angļu valodu sarunvalodas līmenī. Mana angļu valoda ir tāda, ka minimāli kaut ko saprotu dažus vārdus un īsas frāzes varu pateikt, bet ne brīvi sarunāties un veidot garākus teikumus ...
Sāc angliski sarakstīties ar kādu ķīniešu meiteni, kura plēstin plēšas uz Eiropu. I valodu iemācīsies, i varbūt pie smukas ķīniešu sievas tiksi :D Aaa, vēl kas..... nesēdi oho, bet MĀCIES! Ja Tev nav darba, tātad esi bezdarbnieks. NVA piedāvā dažādus angļu valodas kursus, arī bez priekšzināšanām. Plus vēl naudu piemaksās, ka tos kursus apmeklē. Skaties intensīvi TV pārraides angļu valodā. Vari sākt ar multenēm, pāriet uz amīšu tīņu seriāliem un tad jau paprovēt kādu Discovery pārraidi. Ļoti gan šaubos par Tavām spējām, ja jau peldēt visas dzīves laikā neesi iemācījies. Pieprasi, lai draugi ar Tevi tikai angliski sarunājas un mājās arī...:)) ··· Angļu valodas zināšanas: Kā iemācīties angļu valodu ... lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Angļu valodas zināšanas darba tirgū (14)
Lasot darba piedāvājumus..... Akcents uz labām latviešu, krievu un angļu zināšanām. Man ir laba pieredze vadošā darbā, bet nav angļu valodas zināšanu, toties saprotu vācu. Man jāsāk kompleksēt un sevi norakstīt darba ...
Ne. Vienkarsi jamekle darbs Vacija, ja te nekas neatrodas... Ņem to vienkāršāk - valodas prasības var būt "standartiņš" - sekundāras, turklāt, nav izslēgts, ka darba devējs nosūta Eng. kursos, ja redz, ka esi vērtīgs darbinieks. Citādi, ņem "grāmatu" un mācies pati, ja reiz gribi būt atbilstoša tirgus prasībām! Mūsu firmā augstākā izglitība tikai diviem: kurjeram un apkopējai))
Ta anekdotes top no dzīves.
Jo manai draudzenei, kas gribēja piestrādāt vakaros par apkopēju, prasija angļu valodas zināšānu. Laikam, lai no atkritumu groza neizvelk gaismā valsts noslēpumus))
Arī esmu lasījusi sludinājumos, ka apkopējām un pārējiem palīgstrādniekiem jāzina angļu valoda. Toties tīri labi var iztikt bez latv.valodas zināšanām. Dzīvojam paradoksu valstī. Kompleksēt nevajag - jārīkojas. Mūsdienās pavisam bez angļu valodas zināšanām vnk nekomfortabla sajūta. Izej Elementary kursu angļu val., un Tavā CV parādīsies ieraksts - angļu valoda - sarunvalodas līmenī(kad pamati būs, varēsi pamazām uzlabot zināšanas). Tici man - šis ieraksts Tavam CV nekaitēs nemaz...:) Bet vācu valoda arī ir laba lieta, ja tiešām to zini. ··· Angļu valodas zināšanas: Angļu valodas zināšanas ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu