Darbinieku melnais sraksts.

Taads pastaav. Tajaa nonaak paarsvaraa tie , kuri atteikushies pildiit neadekvaatu uzdevumu , atteikushies straadaat neapmaksaatas virsstundas , kaa arii veersushies attieciigajaas instituucijaas algas nemaksaashanas gadiijumos.

dabasmiilis      Kur to var apskatīt!? 2024-05-13 06:56

Vaukskis      Par kādu institūciju ir runa? 2024-05-13 07:08

Tessa      darbinieks pats ir vainīgs, ka: strādā bez darba līguma un bez algas, nezin darba likumu, pieļauj sava darba nenovērtēšanu, atrodas melnos sarakstos (??) un neiet projām no tāda darba, neprot argumentēti atteikties pildīt "neadekvātu uzdevumu", piever acis uz darba mobingu, nevēršas attiecīgās instiucijās (DI, VID).

Ar boldu pasvītroju: Pats Ir Vainīgs. Punkts.
2024-05-13 07:29

sandra111      lateja stukacu mistkaste. 2024-05-13 07:45

Pticka      vai ir darba devēju saraksts, kas uzliek neadekvātus pienākumus un liek strādāt neapmaksātas virsstundas? negribētos pēkšņi iegrābties tādā kompānijā.. 2024-05-13 08:22

jozolsen      Palasījos par ES deputātu palīgiem..Strādā un saņem algu trīs vietās..Divās Latvijā un vienu Briselē!!!Interesanti cik tad kopā sanāk ierakstītās darba sundas un pa kuru laiku vēl paspēj nokļūt Briselē. Virstundas un brīvdienās dubultapmaksa.!!! Nakts darbu piemaksas..
Kaut kas te neiet kopā pēc LR likumdošanas! Pat neguļ un neēd..
Būvniekus gan čakarē pēc pilnas programmas. Elektroniskā piereģistrēšanās būobjektos darbu uzsākot un beidzot.. Tagad jau ceļinieki ceļus NEDRĪKST būvēt pēc laika apstākļiem, jāstrādā līdz 17.-tiem un tikai darba dienās. Kurā konkursā var ielikt virstundu izmaksas?!! Lai tas lietus līst..Vids izdrazīs..
Uz tiem ES palīgiem neattiecas?!!
Vai skolotājām, mediķiem tā otrā slodze nav virstundas?!!
2024-05-13 09:06

Floriana      Pastāv pastāv, ja darba devējam kāds nepatīk, uzēdas un izdomā neizpildāmos darbus, maina amata aprakstus un visādus stulbus variantus, lai darbinieks tiktu atlaists. Nekādi likumi nelīdz, ja vadītājs ir spējīgs iet uz vid, darba inspekciju un nomelnot darbiniekus. Šādi gadījumi pietiekami daudz, nemaz nerunājot par tiem, kam nav līgumi vai noslēgts par minimālo algu. 2024-05-13 09:16

jozolsen      Briselē strādā TIKAI 4 dienas nedēļa par pilnu algu..LV vietējās pašvaldības un valsts iestādes jau arī par to sāk runāt un darīt..Saīsinātā darba diena nepilmgadīgajiem..un saīsinātā darb nedēļa kuriem?
Tā intersanti sanāk..Ražotājus-biznesu drāž, bet valsts un pārvaldes struktūras rullē. Interesanti cik valsts,pašvaldību iestādes ir sodītas par darba likumdošanas pārkāpumiem?!!
Trijos amatos pa 8 stundām!!Cik zinu ir tikai divu veidu darbu uzskaite..Kurš var izskaidrot to jēdzienu un uzskaiti- akorda darbs?!!
2024-05-13 09:18

True      Par kuru valsti iet runa? Mums priekšniecība lūdz, lai iziet strādāt virsstundas. 2024-05-13 10:25

av2      Un? Ko gribeeji ar to pateikt, kur ir jautaajums? Vai ir taads saraksts, vai kas ? A ko dariit ar darbiniekiem, kas jau peec meenessa sak kachaat pravas, nevis nossancees kaut gadinnu, apsildiis degunu utt Riebjas taadi cilveeki.
Man jau sskkiet, ka tomeer centiibai ir jaabuut.Un to noveertee arii. Protams, ja neapmaksaa virstundas, kaa likumaa paredzeets, nafig vinnas straadaat, tas tak elementaari.
2024-05-13 11:04

Chris1986      Te var atgādināt, tik senkorejiešu sakāmvārdu: "Vse načaļņikil svoloči" un neviens no vieņiem nenokļus debesu valstībā. Tāpatās, ka neviens kapitālists vai bagātnieks. "Vieglāk ēzeleim izlīst caur Adatas aci, nekā bagātam nonākt debesu valstībā" 2024-05-13 12:48

dabasmiilis      11:04,
Ja jau jaunpienācējam jānorāda uz problēmām, tas liecina tikai par to, ka darba vidē viss nav kārtībā, nav sakārtota un nav piemērota darbiniekam!
[es ar to nedomāju instagramīgos baltrocīšus, kas virinās muti, lai mazāk laika atliktu strādāšanai!]

-Mēnesis ir pienācīgs laiks, lai pa to paspētu iepazīt un saprast visu ar darbu saistīto, tad arī spēj novērtēt darba plusus un mīnusus. Cita problēma, ja jau pirmajās dienās vai pirmajās stundās vēlas mainīt kārtību!
-Par mīnusiem ir jārunā, lai tos izlabotu, tā vismaz normālos apstākļos vajadzētu būt!

Ir vergu dvēseles, kas norīs visus sūdus, ko pasviedīs viņiem priekšā, labākajā gadījumā aiz muguras tikai paburkšķēs un turpinās tajos sūdos dzīvot/strādāt,
un ir sevi cienoši cilvēki, kas pieprasa normālus apstākļus un normālu attieksmi!

Līdz ar tumsas laikmeta aiziešanu arī vergošana aizies, jau šobrīd darba vidē ienāk nākotnes cilvēki!
Darbam ir jāsagādā prieks un bauda, tad darbinieks lauzīsies uz darbu, nevis strādāt naudas dēļ, ko brīvdienās notriekt alkoholā, cenšoties aizmirst briesmīgo darba nedēļu!
2024-05-13 16:58

nemelosev      Ir darbinieki, kas sāk strādāt un pēc nedēļas grib visu mainīt! 😀 Ieviest jaunumus utt. Kā nāk tā aiziet, neiztur pat pārbaudes laiku. Par sarakstiem esmu dzirdējusi, bet nezinu vai tiešām tā ir. 2024-05-13 18:51

Tessa      kāpēc nevar ieklausīties darbiniekā, varbūt viņš tiešām racionāli domā? es arī īsti nesaprotu, ko gribēja teikt av2.
ja darbiniekam nav pieredzes, viņam ir visas tiesības kļūdīties un mācīties.
ja darbinieks spītīgi nemācās un dara pa savam, dot iespēju, ja nav rezultāti, jāatvadās.
ja darbinieks strādā ilgstoši, viņā ir jāieklausās - kas ir jāmaina, kā būtu labāk un kas NAV jāmaina, lai būtu rezultāts.
darbadevēju zināšanai (ja vēl nezina): galvenais motivātors ir nauda. Tava vīzija var atšķirties no padoto vīzijas. Padotie strādā un saskarās ar problēmu, tu redzi tikai rezultātu, un tas bieži ir atkarīgs no tā, kā tu proti vadīt komandu.
tātad. Ja uzņēmumā mainās darbinieki un nav darba rezultāti, ir jāmaina vadītājs.
2024-05-13 19:10

Sekretaare_hallo_      Ir problèmas darbà? Atceries arì HR var Tevi nesaprast. Do not trust anyone...vieglàk aiziet... 2024-05-13 19:21

RRAGANA      Nu kaut kādās specifiskās jomās ar saskaitāmiem speciālistiem ganjauka tā ir, nu tas saraksts. Bet ir gana daudz profesiju un amatu, kur darbdevēji nekomunicē savā starpā par speciālistiem, bet drīzāk cenšas pārvilināt konkurenta spečukus, jo ir labi rezultāti.
Katrs koncentrējas uz to, kas tam aktuāls-negatīvais vai pozitīvais.
Un, ja kaut kas esošajā darbā nepatīk, ej meklē citu. Ja esi melnajā sarakstā, maini darbības jomu, mācies ko citu un staigā svilpodams tālāk. Nevis staigā burkšķēdams ar nestāvošu krānu un neapmierinātu izmisušu Amandinju😄
2024-05-13 19:39

janisb      Nav tādu melno sarakstu, bet latvija ir maza, "slava" bieži vien iet darbiniekam pa priekšu, un ja nebiji informēts, tad lielākā daļa kantoru pazvana uz iepriekšējām darba vietām, pajautā kā konkrētais deguns strādājis, ja tiek pamanīts ka cv kāda darba vieta netiek uzrādīta, tad tādu darbinieku nemaz uz pārrunām nesauc... 2024-05-13 21:38

rokons      Vadīju uzņēmumu ilgus gadus. Nebija nekādu melnu vai citas krāsas sarakstu. Nebija arī kaut kādi kačātāji, jo Darba līgumā bija diezgan precīzi aprakstīts darāmais, kā arī atalgojuma piemaksas par skaidri formulētiem sasniegumiem.
Ar virsstundām bija druku savadi - paši it kā uz virsstundām rāvās ( cita stundas likme)., bet ieviešot gabaldarba apmaksu viss nostājās savā vietā.
Zibenīgi atlaisti tika dzērāji. Ja no rīta smirdēja, pie darba pielaisti netika, ja bija "tvaikā" darba laikā, GAME IS OVER. Bez atjaunošanās tiesībām. Tas gan bija MELNAIS saraksts :D
2024-05-13 22:17

Epifanija      Tāds saraksts neeksistē, Latvijā darbu var dabūt tikai caur paziņām, kad tevi iesaka kā labu darbinieku, pat CV nevajag! 2024-05-13 22:24

siikaa16      Tādu publisku sarakstu vajadzētu ieviest.
Nostrādā pārbaudes laiku, tiek pieņemts un tad sākas visādas iegribas. Ne tādas puķes stāv uz palodzes un, kāds ne tā paskatījās utt. Pat sāk mācīt kā jādzīvo.
Nostrādā vajadzīgos mēnešus un sāk slimot.
Pēkšņi pazūd, telefonu neceļ. Pēc nedēļas paziņo ka vairs nestrādās, bet atsakās atnākt un uzrakstīt atlūgumu.
Paziņas darba vietā uz vakanci CV bija nosūtījusi kundze no mana darba. Man pazvanīja. Žoklis atkārās, kādu amatu viņa ieņem darbā.
Pirms kādu pieņem darbā OBLIGĀTI jāpazvana uz iepriekšējo darba vietu.
2024-05-14 00:56

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu