Kur atrast labu remontstrādnieku?

Vai ir Latvijā vēl dabūjams kāds cilvēks, kurš var piešpaktelēt un pārkrāsot sienu kāpņu telpā? Darbs Rīgas centrā, apmēram kādām 3-4 dienām. Mūra māja, telpā nav karsti. Vai varat ieteikt labu, apzinīgu darbinieku? Krāpniekus lūdzu nepieteikties.

Alisa    2 Tev kvadrātmetri jāsaka un foto jāsūta, nevis dienas.

Floriana    2 Varu, bet labie visi aizņemti! ;)

Alisa      https://www.euro.who.int/__data/assets/pdf_file/0017/43316/E92845.pdf
especially priekš pastalām

CoCoSan  1 7 Aizmirsti. Ja nevar nopelnīt drūmos tūkstošus, neviens uz tavām kāpnēm nenāks. Ja nu vienīgi kāds plencis vai alkāns, uzdodoties par augstas klases speciālistu ar darba pieredzi vatikāna restaurācijā.

SpoguliitisTM      Atrast var. Un pat labu. Bet ir jaameklee. Var cereet arii uz shejieni.

Skudiss      Pareizi jau šeit saka, vajag zināt m2 nevis no kurienes līdz kurienei. Zinu tādus kas kādreiz veica trepju telpu remontu, bet šie sen vairs nedara nav tās naudas vērts. vajag pamēģināt šeit ielikt.
https://getapro.lv

anis    3 Nja,dažas dienas... Iekritu pats savā mājā-lai daudzmaz,mēnesis sanāca. Siena bija piesūkusies ar kanalizācijas labumiem un sapuvis līmes balsinājums... Riģipsi skrūvējot pelnās vieglāk un vairāk... Un mudinājums-krāpniekus nepieteikties atbaidīs visus... Reālam darītājam tāme būs nežēlīga! Kādreiz špaktelēšana bija sieviešu lauciņš...

rokons    2 Ar Getapro atradu vajadzīgo. Bija kvalitatīvi un nedārgi

Krams    1 Es varu tevi pieshpaktelet kartigi treppene
Atsuti savu foto

Anufrijs    3 Avanss cik?

rinkulis    2 Rēķini, ka šie darbinieki dienā grib nopelnīt 150-200. Attiecīgi, ja maksājat - tad dabūsiet, ja pa lēto gribās - nebūs.

Johan19084dre      rinkuli ej izrinkulee sevi vienā vietā ar bomi kas maksā 150-200. eiro dienā īrē no lgbtq kopienas aizlienējot.

rinkulis  1 5 Meistars - vārda tiešā nozīmē - to arī grib nopelnīt, un prasa šādas summas. Tas ir cilvēks, kuram nevajag stāvēt blakus - bet parādi - kas ir jāizdara, un vari nesatraukties par pārējo.

Palīgstrādnieks - 60-100 eiro, tas nav meistars - pat ja uzdodas par tādu, vai nu jāstāv blakus, vai pēc tam būs rūgtuma sajūta. Uz šo brīdi tā ir objektīvā realitāte. Jā - palīgstrādnieks prasa 15 eur stundā. Iespējams, ir izņēmumi.

Ja esi gatavs par mazākām summām - droši, piesakies, Es ar labprāt noalgotu sev palīgu stroikai. Piesakies? Darbs zem klajas debess - armēšana, betonēšana.

kosrem    1 Ek,- vecums klāt ar visām kaitēm, (65) vairs nestrādāju. Varu dot tikai padomus, pareizam darbam.

dabasmiilis      -tas get a pro nerullē, reklamē sevi ar vārdiem:
"Ātrs veids, kā atrast uzticamu izpildītāju jebkuram uzdevumam."

-Centos atrast divas uzticamas beibes, kas varētu mani vēdināt, atvēsināt ar ūdenspistoli un saldējumu pienest, tā vietā viens bārdainis piedāvājās manu mauriņu apcirpt! 😆

rokons    1 Prasības vajag pareizi un skaidri noformulēt :D

Basteta    1 Tā tiešām reāla problēma. Martā sarunāju meistaru, sapirku visu, un tālāk tikai tukši solījumi.

kuks10    2 Tā industrija pilna ar šarlatāniem, bet pēc laba meistara gara rinda..))

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu