Darba meklējumos

Esmu izsūtījusi ap 25 CV, bet pagaidām nikā. Daži darba piedāvātāji atbild - paldies par pieteikumu, bet vakance ir aizņemta un bla bla blā.... Lielākā daļa vispār klusē un izliekas par beigtu. Labi, bieži vien ne visi darba sludinājumā uzskaitītie prasību punkti 100% atbilst man, bet nu tie ir tādi sīki un ātri apgūstami. CV rakstu un strukturēju pēc jaunākajām prasībām. Pēc pēdējā pieteikuma vispār esmu neizpratnē. Prasības nu normālas kā vidusmēra darbiniekam, man tas viss ir, šoreiz pat visos punktos un zināšanas pat vēl vairāk kā nepieciešams, ir savs auto, kur 10-15 min. laikā nokļūt. Atbildes nav. WTF?
Vēlējos pajautāt, kāda jums ir pieredze darba meklējumos? Vai tas notiek tikai ar mani?

gvido777    1 Nezinu. Neesmu meklējis darbu. Bet domāju, ja labi grib, atrast var!

salvis73    2 ko māki...kā gari rakstīt?

rokons    3 Dažādām profesijām dažāds pieprasījums. Arī iepriekšējā darba pieredze veido reakciju.

CoCoSan  1 4 Helou jaunajā realitātē. Eiribors+tuvojošā ziema+ekonomikas lejupslīde=vualā, darbiņa nav.
Bet cīnīties turpini, tā notiek ar visiem.

Muktiana    5 Galvenais nepadodies,meklē , esi kreatīva un gan jau nāks tieši Tava vieta. Tā ir bijis arī agrāk un arī ar jauniem cilvēkiem ar pieredzi. No 50 CV viens darba piedāvājums - tā vēl ir laba statistiska. Ja aizsūtīsi 200, tad 1 vajadzētu būt. Atzīmē sev blociņā vai citur visus aizsūtītos pieteikumus, lai nenolaistos rokas (savādāk jau pie 10 liksies, ka esi nosūtījusi 100), un turpini. Meklēt darbu arī ir darbs. Varbūt vari atrast internetā kādu darba meklētāju atbalsta grupu? Lai Tev veicas!

DanaL  1 8 Savas tagadējās darbavietas šefu nošokēju, vai varbūt vienkārši izraisīju interesi ar to, ka izvēlējos savai iepriekšējai pieredzei un prasmēm pilnīgi neatbiltošu amatu. Un praktiski vienīgais, ko ierakstīju motivācijas vēstulē bija godīgais: "apnicus ražot papīrus un apkalpot klietus, gribu ražot kaut ko taustāmu un pieprasītu". Punkts.
Visas tās pareizās mācību grāmatu standartfrāzes neviens pat nelasa, jo visur viens un tas pats.
Darba intervijā šefs apjautājās, vai tiešām gribu to, ko rakstu vai tomēr kko ofisā, jo uzņēmums uzņem apgiezienus, tā ka ofisa planktons tik un tā būs vajadzīgs.
Atteicos un nenožēloju, bet piedāvājums, iespējams joprojām ir spēkā.

Tātad.
Galvenais uzdevums ir tikt līdz intervijai. Tāpēc aizmirsti visus pareizis tekstiņus un raksti, vēlāk intervijā runā atklātā godīgā tekstā, bez visiem bla-bla-bla visu, ko par to patiesi domā.
Veiksmi!

Vendija    3 Pilnīgi pretēja pieredze. 3 izsūtītas CV, 3 uzaicinājumi uz intervijām un darbs rokā.

Anufrijs    1 Mani parasti darbs pats atrod, nav gadījies tā nopietni meklēt.

CoCoSan      Un tagad sāksim samērīties, pareizi? Nu mljā, nu man vispār tā tik vēl trūka, lai darbiņš atrastu mani.

Maskava13      Tas jau labi kad Tev kāds atbild!!Tas būtu pieklājīgi no darba devēja puses!!Cv var sūtīt kādas ir!!Ko nozīmē jaunās prasības??Man ir gadījies kad nosūtīju CV..Un jau aizmirsu par to!!Strādāju citā darbā!!Zvans..Vai vēl meklējat darbu???Mums vajadzīgi darbinieki? Darba devējs atbrauca pie manis uz darbu!!Visu izrunājām!!Aizgāju strādāt pie sarba devēja kas mani pats sameklēja!!

Railija20    1 Varbūt konkrētajā sfērā, profesijā šobrīd tukšums. Ja pareizi saprotu tiek meklēts konkrētas profesijas darbs.

Ieva_no_Kurzemes  2 2 Piereģistrējies profesionāļu lapā https://www.linkedin.com/ tur bieži piedāvā darbu atbilstoši publicētajam CV.
Padomā par savu CV. Ja tas būs tāds kā OHO anketa, tad nebrīnies, ka nekas neizdodas.

Sigvarts60    6 Daudzas reizes kaut ko darot vienā un tajā pašā veidā ir ļoti mazas cerības iegūt citu rezultātu. E-pastā aizsūtīta CV visticamāk tāpat paliks neizlasīta, to pašu var teikt par papīra formā pa pastu nosūtītu, kas iegulsies kādā atvilktnē vai mapē. Prātīgi cilvēki savu CV nes uz biroju paši (gāju garām, nolēmu iegriezties). Ja paveiksies, varbūt satiksiet arī kādu atbildīgo speciālistu un izdosies arī parunāt un būs arī darba intervija uzreiz uz vietas ... Pat paši nevaļīgākie priekšnieki labprāt aprunājas ar cilvēku, kurš ir ar mieru palīdzēt uzņēmuma darbā.

daris    1 Motivācijas vēstule ir pilnīgas muļķības ,jo patiesībā Tu pats reklamē un slavē sevi . Un kurš gan sevi neslavēs ?
Lai atrastu darbu vajag domāt pozitīvi un izvēlēties tiešām piemērotu darba vietu , izvērtējot . Jo Tu jau pārdod savu darbu .Tas var izvērsties kā sports - meklēt piemērotu sev . Pielieto nestandarta risinājumus .Un vēl par atalgojumu ir jāzin cik vēlies saņemt . Darba devējs grib pēc iespējas mazāk maksāt , tāpēc jau ir tie t.s. trešo valstu ļaudis kuri strādā par kapeikām .

dabasmiilis    3 Neklausieties Danu un viņas 7 īkšķīšus - tantuks nesaprot ko runā!

Godīgi saku, cilvēkiem godīgums nepatīk[viņiem patīk slēpties zem maskām un izlikties labākiem, kā patiesībā ir... dzīvo savā iedomu burbulī], es ar godīgumu tiltus dedzinu! 🟡🟢🔴
Kad runāju atklāti un godīgi[kā jau īstens strēlnieks], tad cilvēki domā, ka esmu debīliķis!

Tieši tādēļ ir jāizliekas par to, kas neesi, jo tas var piesaistīt uzmanību!

CV raksti, ka esi skaista un ne visai gudra[priekšniekiem nepatīk gudri cilvēki, nu vismaz gudrāki par viņu pašu, jo tādi mēdz visu ko pieprasīt, un tādus grūti apjāt - nevarēs boss maksāt kapeikas, bet pats braukt ar svaigāko džipu], mēdz kavēt darbu, alkoholu lieto tikai darbdienās, darba telefonu izmanto arī brīvdienās picas pasūtīšanai vai seksam pa telefonu, darba kolēģiem neuzmācies, algu gribi uz paplātes. Galvoju - darbs būs tavējais! ;)

ps. cv uz vienu adresi sūti katru dienu, kad šiem apniks dzēst, tad uzaicinās uz randu, lai paskatītos kas tā par dīvaini! Tālāk viss atkarīgs no tevis, vai spēsi koķetēt un pārliecināt, ka laba esi!

bobstop      Varu palīdzēt sievietēm sikdarbos pie mājām, salabot, nomainīt, sataisīt :) 2023-09-25

Labrador      Darbs ir tikai valsts un pašvaldību struktūrās, un tam vajadzīgi attiecīgie sakari, nevis zināšanas un pieredze. Privātajā sektorā uz vienu lielveikala krāvēja vakanci, par algu zem minimālā un darba dienu no 06.00 līdz 24.00 kur prasības , kā pret astronautu, pretendē vairāki desmiti. Konkurss notiek 6 mēnešus , ar 5 atlases kārtām. Ieteiktu meklēt darbu ārzemēs , jo robežas drīzumā tiks slēgtas uz visiem laikiem. 2023-10-21

Versis      Ja nevar dabūt šanci pēc profesijas, varbūt var nodarbināt sevi ar ko citu. Ja ir spējas apgūt kādu svešvalodu, var darboties ārpus, ja ir vēlme un neko piemērotu te uz vietas nevar atrast. Varbūt tā ir laba iespēja pierādīt sevi uzņēmējdarbībā,nevis meklēt brīvu vietu, lai pie kāda vergotu. Lv jau algas nemaksā pēc profesionālām spējām, kas apmierinātu kāda uzņēmuma intereses, bet gan pēc tāda principa, ka maksā minimālo algu, un ja neiesi tu vergot, tad nāks citi tādi paši mazi un melni... 2023-11-09

Versis    1 Ja gadījumā ir vēlme izrauties ārpusē, tad tas jādara pēc iespējas ātrāk, jo vilcinoties var būt par vēlu. Patlaban ir gaužām nestabila situācija, un neziņa par to, kas būs rīt. 2023-11-09

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu