Taksista (taksometra vadītāja) darbs

taksista (taksometra vadītāja) darbs foto attēls

Taksista (taksometra vadītāja) darbs - jautājumi un diskusijas

Kā atrast B kategorijas autovadītāja darbu Rīgā (6)
Kāds var ieteikt reālu darbā iekārtošanas biroju Rīgā? Kādas ir izmaksas?
Ja galīgi nav variantu, aizej uz "darba biržu" jeb nodarbinātības dienestu. Tur var tikt klāt vakancēm. Bet reāli piedāvājumi ir atrodami ss.lv :) Taxi panda Ņju, ņju... Nupat par Pandu lasīju tik LIELISKAS atsauksmes, ka labāk ietu lapas šķūrēt ar to apliecību, nekā uz Pandu............................................ :)
Nekā personīga ;)
Ja ir tikai papīra gabals ar uzzīmētu B burtiņu, tad izredzes ir švakas. Tagad katram pirmziemniekam tāds ir. Ja domā dzīvi saistīt ar barankas grozīšanu, tad vajag iet uz lielajiem burtiem, tas nopietnāki skan. Ar pliku B tik par taksistu spīd (ar savu auto), B kategorija ir kā bonuss ja ir kāda pamata profesija, un arī tad parsvarā ar savu auto... ··· Taksista (taksometra vadītāja) darbs: Kā atrast B kategorijas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Darba specifika - darbs taksometra vadītājs. (7)
Padalāmies ar pieredzi, par taksometru kompānijām un kompāniju attieksmi pret darba ņēmējiem. Un protams par perspektīvām taksometru pakalpojumu sniedzējiem.
Cik man stāstīja.Pašvaka maize ar lielu garozu.. smagas darbs par kapeikām..Momo precīzi noraksturoja,ja proti angleni un sē´dejis zonā,tad tas darbs ir radīts Tev..īsāk ,jāmāk čakarēt klientus..)))) air baltic un panda rullllle. Par "Pandu" cik zinu, visvairāk sliktu atsauksmju. Man patik Aviksa, bet pēdējoreiz šoferis gan bija dīvains. lielākā daļa šoferu resni un ar kuņģa problēmām. ar gadiem vēl visādas kaites, jo darbs naktīs, saraustīts ritms. ··· Taksista (taksometra vadītāja) darbs: Darba specifika - darbs... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Darbs par taksistu-atsauksmes (23)
Vai strādājot par taksistu ir iespējams ko nopelnīt? Kas ir jāzin taksistam? varbūt kāds ko zin par šo darbu? Cilvēks ir zaudējis darbu(strādāja par šoferi)?tagad,kamēr meklē ko labāku,grib iet taksistos...vai ir vērt?
Jautājums ir, cik gribi nopelnīt...

Domāju, ka vērts ir strādāt tikai vienā no divām takšu kompānijām. Zaļajos (Baltic) vai sarkanajos (Red Cab). Pats nu jau gandrīz gadu strādāju Baltic.

Ja strādā standarta slodzi (diennakti strādā, divas brīvas), tad mēnesī sanāk 600 - 700 Ls. Vasarā, vai ja esi īpaši meistarīgs ( lasi - nekaunīgs ) tad var nopelnīt arī vairāk.

Tiem, kas tūlīt sāks bļaut, ka taksisti pelna daudz, ieteiktu nedaudz padomāt un parēķināt:

10 maiņas mēnesī = 240h. Nakts maiņas skaitam dubultā, tātad vēl 10x8 klāt. Kopā 320 stundas mēnesī. Rupji rēķinot ~2 Ls/stundā.

Ja to visu pielīdzinām parastam darbam, kur strādā 160h mēnesī, tad sanāk apmēram 320-350 Ls mēnesī. Vai tas ir daudz vai maz, spriežat paši. ES noteiktais nabadzības līmenis ir 340 Ls mēnesī uz vienu cilvēku, ja kas...

Darbu uz takša var dabūt jebkurš, kuram ir vismaz B kat. tiesības un kurš 15 minūšu laikā spēj atrast kā piebraukt pie Anniņmuižas bulv. 32. nama :)

Darbs ir grūts (negulēto/mazgulēto nakšu dēļ) bet situācijā (līdzīgi kā man), kad citu variantu īpaši nav, ir ļoti pieņemams risinājums.

p.s. nedaudz off-topika ieteikums - ja Tev džekam viņa vietā ir jāmeklē darbs, tad labāk jau laikus pasūti viņu pāris mājas tālāk...
Ja vecim, tad lai iet uz fūri! 1200euro mēnesī pa 4 reisiem! Ak kungs, Ladu taxi nozīmē, ka sieviete pie stūres, nevis, ka neved vīriešus... tur visss jau sadaliic... naaviigie nervi un pacietiiba vaidziiga, lai paaris gadus uzlasiitu taas pabiras, kas paliek paari peec sadales starp saveejiem... BaTa vispaar smird un laistaas... a ja nevaig pikji, ta pa jautro šad un tad izmantoju baltix,,,
puikas pelna,nesūdzas,ir dienas nauda kas jānodod uzņēmumam, pārējais paliek pašam,,,svarīgi ir patstāvīgos klientus dabūt,,,
··· Taksista (taksometra vadītāja) darbs: Darbs par taksistu-atsauksmes lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu