Taksista (taksometra vadītāja) darbs

Taksista (taksometra vadītāja) darbs - jautājumi un diskusijas

Kā atrast B kategorijas autovadītāja darbu Rīgā (6)
Kāds var ieteikt reālu darbā iekārtošanas biroju Rīgā? Kādas ir izmaksas?
Ja galīgi nav variantu, aizej uz "darba biržu" jeb nodarbinātības dienestu. Tur var tikt klāt vakancēm. Bet reāli piedāvājumi ir atrodami ss.lv :) Taxi panda Ņju, ņju... Nupat par Pandu lasīju tik LIELISKAS atsauksmes, ka labāk ietu lapas šķūrēt ar to apliecību, nekā uz Pandu............................................ :)
Nekā personīga ;)
Ja ir tikai papīra gabals ar uzzīmētu B burtiņu, tad izredzes ir švakas. Tagad katram pirmziemniekam tāds ir. Ja domā dzīvi saistīt ar barankas grozīšanu, tad vajag iet uz lielajiem burtiem, tas nopietnāki skan. Ar pliku B tik par taksistu spīd (ar savu auto), B kategorija ir kā bonuss ja ir kāda pamata profesija, un arī tad parsvarā ar savu auto... ··· Taksista (taksometra vadītāja) darbs: Kā atrast B kategorijas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Darba specifika - darbs taksometra vadītājs. (7)
Padalāmies ar pieredzi, par taksometru kompānijām un kompāniju attieksmi pret darba ņēmējiem. Un protams par perspektīvām taksometru pakalpojumu sniedzējiem.
Cik man stāstīja.Pašvaka maize ar lielu garozu.. smagas darbs par kapeikām..Momo precīzi noraksturoja,ja proti angleni un sē´dejis zonā,tad tas darbs ir radīts Tev..īsāk ,jāmāk čakarēt klientus..)))) air baltic un panda rullllle. Par "Pandu" cik zinu, visvairāk sliktu atsauksmju. Man patik Aviksa, bet pēdējoreiz šoferis gan bija dīvains. lielākā daļa šoferu resni un ar kuņģa problēmām. ar gadiem vēl visādas kaites, jo darbs naktīs, saraustīts ritms. ··· Taksista (taksometra vadītāja) darbs: Darba specifika - darbs ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Darbs par taksistu-atsauksmes (23)
Vai strādājot par taksistu ir iespējams ko nopelnīt? Kas ir jāzin taksistam? varbūt kāds ko zin par šo darbu? Cilvēks ir zaudējis darbu(strādāja par šoferi)?tagad,kamēr meklē ko labāku,grib iet taksistos...vai ir vērt?
Jautājums ir, cik gribi nopelnīt...

Domāju, ka vērts ir strādāt tikai vienā no divām takšu kompānijām. Zaļajos (Baltic) vai sarkanajos (Red Cab). Pats nu jau gandrīz gadu strādāju Baltic.

Ja strādā standarta slodzi (diennakti strādā, divas brīvas), tad mēnesī sanāk 600 - 700 Ls. Vasarā, vai ja esi īpaši meistarīgs ( lasi - nekaunīgs ) tad var nopelnīt arī vairāk.

Tiem, kas tūlīt sāks bļaut, ka taksisti pelna daudz, ieteiktu nedaudz padomāt un parēķināt:

10 maiņas mēnesī = 240h. Nakts maiņas skaitam dubultā, tātad vēl 10x8 klāt. Kopā 320 stundas mēnesī. Rupji rēķinot ~2 Ls/stundā.

Ja to visu pielīdzinām parastam darbam, kur strādā 160h mēnesī, tad sanāk apmēram 320-350 Ls mēnesī. Vai tas ir daudz vai maz, spriežat paši. ES noteiktais nabadzības līmenis ir 340 Ls mēnesī uz vienu cilvēku, ja kas...

Darbu uz takša var dabūt jebkurš, kuram ir vismaz B kat. tiesības un kurš 15 minūšu laikā spēj atrast kā piebraukt pie Anniņmuižas bulv. 32. nama :)

Darbs ir grūts (negulēto/mazgulēto nakšu dēļ) bet situācijā (līdzīgi kā man), kad citu variantu īpaši nav, ir ļoti pieņemams risinājums.

p.s. nedaudz off-topika ieteikums - ja Tev džekam viņa vietā ir jāmeklē darbs, tad labāk jau laikus pasūti viņu pāris mājas tālāk...
Ak kungs, Ladu taxi nozīmē, ka sieviete pie stūres, nevis, ka neved vīriešus... Ja vecim, tad lai iet uz fūri! 1200euro mēnesī pa 4 reisiem! Nekas nav jāzina! Ieslēdz navigāciju un brauc! To, ko neparādīs navigācija, to tāpat neviens nezina, kamēr nav pats vienreiz izbraucis. Ja mašīnā ir klients, tad paprasi viņam un viss.

Pie tam: taksistam īsākais ceļš NAV JĀZINA! :))) izdevīgāk ir vest pa garāko :)))

Neņem šmigas un aizdomīgus tipus, tad nebūs problēmu! Baltic ir pietiekami daudz pasūtījumu, lai "rociņas" (klientus, kas balso) varētu vispār neņemt un pasūtījumu klienti dod savu telefonu nr. tādi parasti striķus ap kaklu nesien.

Kopš februāra man nav samaksāts vienu reizi - paņēmu šaubīgu tipu, viņš brauca uz Vārnu ielu pirkt narkotikas un viņu arestēja uz mana kapota. Būtu samaksājis, ja mūsu policija nebūtu "izpalīdzējusi". Dzeramnaudas ir atkarīgas no tā, kā Tu izturies pret klientu. Lai gan ļoti daudzi tagad izmanto kredītkartes un tas ir lielisks iegansts, lai neko nedotu.
Erucanob < uz taxi esmu strādājis krievu laikā, un esmu bankojis Lidostā un autenē, tad nāca nauda, bet tagad lai dzītos pa Rīgu tās garās h pa kapeikām-es nē, pas! Man patīk apčakarēt pasažierus, piedzērušos aptīrīt, šņabīti patirgot, bet tagad to uz taxi nesanāk praktizēt!! un cilpu uzmest kaklā, jā, gadās gadījumi, bet ne katru dienu, man krievu laikos vairākas reizes ar nazi draudēja, pec tam es nometu pīpēšanu, kačājos, un negaidīju ka man kāds draud, pirmais uzbruku pasažierim kad jutu ka nav kas labs !!!!!!!!!!!!! ··· Taksista (taksometra vadītāja) darbs: Darbs par taksistu-atsauksmes lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu