Dārza ierīkošana

dārza ierīkošana foto attēls

Dārza ierīkošana - jautājumi un diskusijas

Teorētiski. Kā tu apsaimniekotu dārzu? Balstoties uz garšas kārpiņām? (11)
Tātad vajag izdomāt plānu ko stādīt uz 200m2. Kā jūs tam pieietu? Zemenes? Arbūzi? Kaut arī arbūzi šķiet laba ideja ar pareizu audzēšanu var gaidīt apmēram tonnu no vienas ražas 3 mēnešos. Varbūt ja pareizi pieiet un mēslo zemi var...
Ne tikai pārdot sarežģīti,bet arī lai ko izaudzētu,ir jābūt pamatīgām zināšanām. Arbūzi tikai reto vasaru dos kaut kādu ražu,bet lecektīs vai tuneļos būs dārgi. Zemenes prasa pamatīgu kopšanu,bet melnā agroplēve pirmajā gadā noteikti neatmaksāsies. "Cilvēkam sanāks ar tām divām tonām vismaz 1000 vietējā tirgū uztaisīt?"
arbūzu? nē.

ja par jautājumu plašāk, tad uz 200 kvadrātmetriem... neviens jau nezina, kas tā par zemi. kā lai iesaka? cilvēki audzē piemēram kaņepes. bet ne jau uz 200m2. ko audzēt ir jāizvēlas, pirmkart, atkarība no tā, kāda ir zeme, tad būs varianti, no tiem variantiem būtu jāizvēlas visdarbietilpīgāko, es domāju. jo maza darba ietilpībai vajag lielas platības. ar 200m2 viens var tikt galā vēsi. var mēģināt sēnes, tam vajag telpas un prasmes. dzērvenem arī vajag platības un noteiktu zemes tipu, investīcijas arī nav mazās.
bet īstenībā ir tā, ir jāiziet uz pareizajiem cilvēkiem un jāmācas un jāmācas, kaut vai kā praksē. varētu kādu zemnieku ieteikt, bet autors ir pārāk nesavaldīgs, lai es riskētu šādās lietās.
Arbuuzi??? Kur taa zeme ir - Spaanijaa? Ar zemenēm visādi var būt. Viens mans novadnieks pus māju uzcēla par ienākumiem no neliela zemes pleķīša . Kā viņš teica - 3 ražas novācu pa vasaru un nopelnu . Tie bija zaļumi- dilles, loki, salāti, gurķīši. kā kaut ko izrauj, tā nākošo vietā . un visu uz tirgu. tik mazā zemes pleķī lielākos ienākumus var apgrozīt no ražošana/audzēšana segtās platībās visu gadu.
Saliec savus trušus vairākos stāvos un arī būs vairāk ne kā no arbūziem.
··· Dārza ierīkošana: Teorētiski. Kā tu apsaimniekotu... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Iesakiet kādas interesantas rudens puķes dobei? (9)
Tagad tik skumīgi, viss noziedējis, vienīgi piparmērtas un lavandas priecē, bet tas ir ļoti maz. Gribētos kaut ko košu iestādīt. Diemžēl no skolas gadiem ir alerģija uz klasiskajām rudens puķēm - gladiolām, asterēm, mārtiņrozēm... Viss...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Pa manam smukākās rudens puķes ir miķelīši, pie kam atkarībā no šķirnes zied agrāk un vēlāk. Bet par vēlu attapusies, nekāda baigā krāšņuma nebūs, ja tagad ko iestādīs, tas tad nākamgad. Ja grib vnk kādu košu akcentu, atliek tikai podoties. Par rudeni savukārt jādomā jau nākošajā pavasarī. Dālijas, samtenes, kliņģerītes, ehinācijas, rudbekijas, delfīnijas, cinijas utt. Rudbekijas. Labāk jau daudzgadīgās. Un vēl tagad zied helēnijas - gan rudās gan dzeltenās. Tās gan ir ļoti augstas, var gar žogu vai dārza stūros. Un hortenzijas arī rudenī nepārstāj ziedēt, vispār ļoti krāšņas. Driizaak pameegini atbriivoties no alergijas. Pukjes nav vainiigas, ka ir 1.septembris:)

Gladiolas, daalijas, asteres un maartinrozes ir Rudens Karalienes!
Mazās dālijas, kuras no sēklām sēj. Bet ja patīk pļavas puķes, tad no ārzemēm var pasūtīt tādu izlasi, kas tik tur nav iekšā, gan magones, gan balandas gan vēl kādas sīkas pļavu puķes. Man ir alergija pret skolu....bet daalijas, gladiolas, asteres dievinu :) ··· Dārza ierīkošana: Iesakiet kādas interesantas... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Dārza iekārtošana (11)
Lielākā daļa mūža nodzīvota dzīvokļos,nesen iegādāta īpašumā māja. Darba vairāk kā saprašanas. Šopavasar interesē: 1.) Tūjas. "Smagards","Ovālā"-atsauksmes,pieredze,ierosinājumi. Atsauksmes par kokaudz. "Bīlasti" un "Baltezers". 2.)...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Nesāc ar visu uzreiz. Cilvēks, kam nav pieredzes, nevar iekārtot dārzu uzreiz un cerēt, ka tā nu viss augs. Galvenais daudzgadīgos dārzaugus nepirkt DEPO, maksimā un utt. Tur pēc tam velnsviņzin kas izaug, ja vispār izaug, jo ne visi paredzēti mūsu Latvijas klimatam. Stādaudzētava Aptiekas-Zaļeniekos-aizbrauc, paskaties, parunā. Iesaku aizbraukt uz Blīdenes stādaudzētavu. Tur ir ko izvēlēties, un arī konsultāciju par visu saņemsi. 4. Par ķirsi tik daudz skaidrs, ka ziemā var nosalt, un vasarā nav garantijas, ka vienmēr būs ogas :D
stādu dienas pa lielam ir kā izstāde. Tur vienmēr viss tiek izpušķots pēc iespējas labāks, bet ne vienmēr tie labākie eksemplāri pieejami. Labāk izvēlēties kādu stādu audzētavu, kur iegādāt sev vajadzīgo.
··· Dārza ierīkošana: Dārza iekārtošana lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kur meklēt dārznieku? (13)
Iesakiet ,kur varetu dabut cilveku ,kurs sakartotu manu darzu
Jūs veči pat apjaust nespējat ko sievietes var un arī izdara savos dārzos.

Autorei...pirms atstāji savu dārzu pašplūsmā vajadzēja visu savlaicīgi izdomāt.
SS.reklama tādu pakalpojumu var atrast,varu teikt,ka tas nav lēti.
Ja nu vienīgi tu esi UK un vēlies tik lai appļauj,lapas sagrābj,tad tas nebūs tir dārgi,tas tā,kā sētnieks tip,nolīgsti,lai viņš uztur kartībā tavu īpašumu.
Vai vnk ievieto sludinajumu meklēju sētnieku savam īpašumam,alga tāda...
Egils1007 ķipa asprātīgs, pašam smiekli nak, cik jauki. Plakanjociņu karalis.

Autore, ieliec sludinājumu draugiem.lv vai ss.lv, gan atsauksies, vai meklē starp paziņām.
Latvijā vairākas (?) mācību iestādes gatavo daiļdārzniekus un tie ir cilvēki, kas ne tikai projektē, bet arī savām rokām darbojas dārzā. Attiecīgi, kas meklē, tas atrod. Ja būs pievilcīgi noteikumi, pārcelsies arī uz UK. Pat aizbrauks, ja pasākums šobrīd domāts kā vienreizējs (kaut dārzu jākopj regulāri). ES savā dārzā nelaistu nevienu svešinieku, tad jau tas vairs nebūs... mans dārzs. ··· Dārza ierīkošana: Kur meklēt dārznieku? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu