Vai darbā var ierasties bez krūštura?

Vai sieviete darbā var ierasties bez krūštura? Ja jā, tad vai tas ir pieļaujams visiem krūšu izmēriem?

Mailija  1 23 Var,var un bez apenēm ar!!

milana  4 8 čamdīji vai tikai lūrēji?

PaisumsBegums    12 Nezinu kā jums, sievietēm, ar to ērtumu, bet no malas patīkami acis pamielot, skats neapzināti krīt uz kārdinošām vietām. Ja no cita aspekta raugās, tad citās darba vietās tas nav ļauts, ir noteikts dreskots.

vilks28    14 Skatoties kas par darbu. Ir jau pat darbi kur viņš pat naff vēlams.

Reds  2 16 89 gadu vecumā labāk nē :D

Marija_Anna  6 3 14:34
un rudenim atnākot , iesi implantus likt ?
Ja tik dikti gribas, uz priekšu ! Būs plakanāka krūšupriekša, bet to var kompensēt ar volāniņu, šalli, drapējumu. Būs viegli, nepiespiesti un vaļīgi.
Šis jau nu nebūtu jautājums, kur iespringt.

Napoleone  13 13 Ja es būtu noteicēja tajā darba vietā - es tur teiktu - nedrīkst! Jo man rūp cilvēku labklājība, veselība, kultūra un darba ražīgums. (Ja tas nav pamanāms, nav zināms un netiek demonstrēts - tad lūdzu, kā gribiet)

Vīrieši nezina, ka nemitīga erotisku tēlu redzēšama ir, varbūt pat ietekmīgākais, iemesls viņu slimībām - sirds, asinsvadu, impotences u.c. izrietošo, un sekām - priekšlaicīgai nāvei. Jo vīrietis darbojas vienkārši - ir redzams "kaut kas" - ir uzbudinājums (pat, ja nav erekcijas - galvas smadzenēs tas notiek!!) - jābūt ejakulācijai, ja nav - stress, kas summējas, līdz - cik nu katram pietiek ģenētiskās bāzes. Jā, rietumnieki ir iemācījušies ierāmēt erekciju, uzvesties tā, ir kā nekas neatstāj iespaidu, bet organismā notiek ar apziņu nepiefiksēti procesi un izpilda visu procedūru pilnā apjomā.
Sievietes nezina, ka tas tā notiek un staigā pa pasauli kā ģenētiskais ierocis - pret savu tautu, pret savu māsu un meitu - vīriem, brāļiem un dēliem.
Tāpēc austrumos lieto ķermeņa piesegumus dažādās pakāpēs. Pieseguma intensitāte un zonējums ir atkarīgs no KLIMATA un reliģijas, kultūras, jo populācija uz Zemes ir atšķirīgā apziņas līmenī. (Piesegšanos tādās sabiedrībās ir arī žēlsirdību pret vīriešiem, kuri nevar atļauties seksu dēļ sava statusa un materiālā nodrošinājuma).
Apģērbam ir ļoti svarīga loma sociumā. Klimatiskā - pirmā, otrā loma - statuss!! Tāpēc sievietei gūt uzmanību ar ķermeņa "prieku" demonstrēšanu ir zemas raudzes uzmanība.
Mūsdienu mode ir viens no ģenētiskiem ieročiem tiešā nozīmē, jo seksuālā uzbrukuma veselībai, ir vēl masu apziņas formēšana, tas citādi ietekmē... bet viss - populācijas degradēšanai.

Ronis8    7 Tas atkarīgs no profesijas, darba vides, etiķetes un ja ir dreskoda, un dažreiz indivīds var paimprovizēt- ko grib/var atļauties, bet robežšķirtne ir smalku izjūtu līmenī... Apğērbam būtu jāveido siluets nevis jākopē smalkas detaļas...

Amadejs  1 9 Nedrīkst , bet ja ļoti gribas tad var!

Eheeei  9 4 Cik ļoti jābūt izmisušai, lai ko tādu izdomātu? Ieteiktu lielākam efektam pieteikties darbā tur, kur melnie apgrozās, precinieki būs klāt bariem.

neko  1 11 Vīrieši nezina, ka nemitīga erotisku tēlu redzēšama ir, varbūt pat ietekmīgākais, iemesls viņu slimībām - sirds, asinsvadu, impotences u.c. izrietošo, un sekām - priekšlaicīgai nāvei.
-----
Nu tagad skaidrs kāpēc dzīves ilgums līdz 19 gs, kad krūšturi izgudroja, bija tik īss:)

Tessa  3 8 es saprastu, tinis pajautatu. Nu ta, klusinjam, ķiķinot.
Damas bez veljas nestaiga, to vel Coco Chanel teica.

CoCoSan  5 4 Man piem tas traucētu, ka veči vslaik lupī, un ne jau tie foršākie

Maarka_Tvans  4 5 Krūšturis ir visseksīgākais apģērba gabals.Ne velti maksā kā vismaz piecas vīriešu apenes.Un vēl to mākslu to atkņopēt vajadzīgajā brīdī; ja tik daudz to aizdares variantu!Kolosālāku priekšspēli nevar iedomāties..:)

Johans55  3 9 Posts ar tām sievietēm,kam ir ko parādīt un viņas zemapziņā moka mazvērtības komplekss...Ierasties darbā kā uz sexšopu...,un pēc tam ir aizvainotas,ka tas nostrādā un kāds viņu izdrāž turpat ofisā uz rakstāmgalda...,tad ir aizvainotas!Tāpēc jau ir apģērbu dažādība un katrai vietai ir savs ģērbšanās stils un prasības:uz teātri vai operu neiesi "robā"...,vai uz retorānu peldkostīmā...!

LaskovijMerzavec  4 2 Pinigi noteikti tas ir labaks varints nekaa ierasties krūšturī un bez krūtīm...

sultans10  2 7 Ja sieviete ir ielasmeita un dodas uz darbu, tad tas būtu pilnīgi normāli!

Pilskungs  2 2 Kāpēc ne, nāc tik šurp !

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu