Papildus darbs

Papildus darbs - jautājumi un diskusijas

Kur atrast darbu vakaros? (11)
Telpu uzkopšana,Rīgas rajonā
Fintesa telpa. ljoti vienkarshi, feisbuka ir grupa "darbs Latvija", noteikti ir arii tada pati par darbiem Riiga. liec sludinajumu un uz priekshu. Mana bijusī klasesbiedrene ari sapņo par trepju mazgāšanu, viņasprāt tas tāds foršs fitness būtu, pēc tulkošanas darbiem pie datora! netaa meklee.
Un jebkurss darbs ir ok, kaa papildus darbs, ja vien vari saskannot ar savu pamatdarbu, vai maaciibaam.
Es vissu ko dariijis,kaa papildus darbu. Savaa laikaa, stradaaju vakara mainnaa , peec studijaam, radio ruupniicaa, esmu teritorijaa sniegu tiiriijis, esmu beernudaarzaa par nakstssargu ssnaceejis , esmu agri no riita aviizes izvadajis , esmu gallas kupinaatavu pieskatiijis pa nakti utt.
ss.lv, ss.com..utt.nva... ··· Papildus darbs: Kur atrast darbu vakaros? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Darbs uz pusslodzi (31)
meklēju darbu uz pus slodzi, ko savienot ar jau esošo darbu... visādi rēķini un maksājumi ir tik daudz, ka ar vienu algu nepietiek. Kādam ir kādas idejas?
Draudzene paralēli pamatdarbam strādā apdrošināšanas kompānijā. ko protam? Uz vienu darbu zināmā mērā ir riskanti šodien sēdēt.Man arī jau no 90.gadiem ir bijuši vairāk ,kā viens darbs. divus darbus apvienot ir gan fiziski, gan morāli sarežģīti. Varbūt ir vērts mainīt pamatdarbu? Lai ar vienu algu pietiek? nem bernus auklet majas,sk.programmu ,berni kas neiet bern.namos ,par bernu 100ls.,daudzas aukles un bern.audz.,iet no bernudarziem un nodarbojas ar to privati,kaner vals nav apcirpusi vai ierobezojusi so dotaciju,var labi pelnit-,pelna no 500-1200ls.menesi ··· Papildus darbs: Darbs uz pusslodzi lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
datu ievades operatre kādā firmiņā [ja proti ar pavadzīmēm strādāt], par aukli bērniem, kuru vecākiem reižu pa reizie vajag šo pakalpojumu, jau ieteica - cleaning service, par pārdevēju-aizvietotāju [tiem veikaliņiem, kas nevar pilnu slodzi maksāt], par tulkotāju [ja proti], par gidi [ja spēj to jomu]. bļin, Tev pašai vajadzētu būt galvai uz pleciem. ja ne savādāt, tad adi cepures un pārdod tirdziņos Lady Taxi Var, piem., birojus uzkopt. Ir tur visādi cleaning servisi. Jā, no 4:oo - 8:oo telpu uzkopšana katru darbadienu, samaksa 1/2 no minimālās darba algas. Piekrītu iepriekšteiktajam.
Ja pati nemeklēsi, neviens Tev klāt nenesis darbu
··· Papildus darbs: Kur var atrast darbu vēliem ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu