Darba aģentūras

Darba aģentūras - jautājumi un diskusijas

Ko varat pateikt par starpniek-firmu SIDC GROUP ? (9)
Strādāju uz kuģiem Latvijas teritorijā, taču vēlētos pamēģināt darbu uz citu valstu kuģiem, kruīzlaineriem. Ir kādam pieredze sadarbojoties ar šo kantori?
Vispirms tev firmai jāiemaksā naudiņa, ja nemaldos - lati 300. Tad viņi sāk tev meklēt darbiņu uz kruīza kuģiem. Bet tu sēdi mājās un gaidi. Gaidi mēnesi, divus... pusgadu. Beigās tev apnīk gaidīt, tev patrāpās kāds darbiņš tepat, jo jāēd kaut kas ir. Un finālā tu nekur neaizbrauc /pazīstama cilvēka pieredze/ Ši kompānija ar iekārtošanu darbā uz kruiza kuģiem stradā no 2000 gada. Domāju, ja būtu negodīga sen jau nomainītu nosaukumu uz citu. Lai veicas! nu varbuut cenas tagad mainiijushaas , bet par sagatavoshanas kursiem maksaaju laikam 90 LV , par iekaartoshanu uz kuga arii laikam kaut ko .......
biju Eiropaa , Passau - Budapest .....
ja izturi sezonu , tad tev tiek apmaksaata biljetes 300 eur gadaa......
dzeramnauda arii sanaak , bet skatoties kur straadaa ....... virtuvee baaraa mazaak , recepcijaa un restoraanaa , ja patiic vari sev veel + 100 eur nedeeljaa nopelniit , hauskeeping nezinu .......cik , bet arii kaut kas ir ......
darbs 7 dienas nedeelja , +laoding ....... un ja kugjis kursee , tev tavaa briivajaa laikaa var pajautaat paliidzeet pastraadaat , pa skaistaam aciim ......
un pashaa Euro shipping kompaanijaa liela nezinja un neorganizeetiiba..... tas bija sliktaakais ..... visi rausta plecus un neko iisteniibaa nezin.....
bet vienu varu teikt , PALDIES SIDC , vinji tieshaam tajos kursos izstaasta , ko liidzi panjemt , ko maajaas atstaat , bet nu taa kaa lielaakaa dalja uz okeaana laineriem teemee , tad arii dazhas lietas neatbilst , kas ir uz upju kugjiem ....
no kugja jau sen esmu nost , bet taa bija lieliska pieredze un esmu ljoti laimiigi iestuureejusi lauliibas ostaaaaaaaaaaaaa......., iepazinos pirmaa braucienaa uz kugja ar savu nu jau viiru .......
SIDC laba kompānija, strādā arī godīgi. Esmu ļoti uzmanīga šajās lietās, tāpēc uzreiz iečekoju NVA, licenze ir. Aizgāju uzzināju, pastāstīja par izmaksām, tās ir lielas, bet vismaz tu zini par ko maksā.
Centos sūtīt pa taisno uz kompāniju, viņi manu CV nosūtīja uz SIDCu. Nostrādāju uz kuģa, par kompāniju varu teikt tikai to labāko, vienīgi darbs uz kuģa nav radīts man
Praktiski neko nezinu, bet esmu savulaik pētījis un teorētiski izskatās tāds pats kantoris, kā pārējie līdzinieki visā pasaulē - par iekārtošanu darbā uz kuģa ņem samaksu no kandidāta (vispār strādāšana uz kruīzkuģiem rada iespaidu par kaut kādu vispasaules monopolu, kam likumi nav rakstīti). Tiesa, citur varbūt summas mazākas. ··· Darba aģentūras: Ko varat pateikt par ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai var ticēt darba piedāvājumiem Vācijā caur aģentūru "Personalservice Lettland"? (3)
Jau ilgāku laiku meklēju darbu Vācijā vai Zviedrijā,esmu gatava strādāt fabrikās par palīgstrādnieci.Par cik savu paziņu lokā,sabiedrotos neesmu atradusi,meklēju caur darba iekārtosanas aģentūrām.Šobrīd manu interesi ir ...
Noteikti esi uzmanīga attiecībā uz šo firmu ! Portālā "sudzibas.lv" ir par to rakstīts.. . http://www.sudzibas.lv/personalservice-lettlandq-c32375.html Draugi ir smagi iekritushi.tacu ir dzirdeets, ka kaadiem ir ari veicies. Nu nezinu.Jaabrauc tur, kur ir kaut kaadi reaali gali. tagad uzmeteeji savairojushies. nezinu kur tos kaktu kantorus atrodat - atceraties uz visiem laikiem - te iekārtotājam samaksāsi tikai par to, ka uz turieni aizved, bet tur tu tāpat iesi uz tādu pašu darbā iekārtošanas kantori - no LV tevi nekādi nevar iekārtot darbā ārzemēs - tur tā vai tā iesi uz turienes kantori, lieki iztērēsi tik naudu un vēl no tur strādāšanas maksāsi ap 2-3 euro stundā viņiem, tipa kā iekārtotājiem. tā ka brauc pati - bez starpnieka ··· Darba aģentūras: Vai var ticēt darba ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Darba meklēšana - darba aģentūras Rīgā (14)
Vai Rigaa ir kads likumigs darbā iekartoshanas birojs, kas reali piedavaa darbu Rigaa neviss arzemees?
Tak tas Nodarbinātības kantoris. Pilns ar tjotkām, kas tur it kā strādā.Kaut zinu, ka reāli vis tur tikai lai izlietotu valsts piešķirtos līdzekļus, tur visādi sūda kursi, pēc kuru beigšanas jēgas nav nekādas.
Reāli darbu var atrast tikai caur labiem paziņām.
Tieši darba devēji,tagad pieņem darbiniekus ap 50 un vecākus,jo jaunatnei darba pieredze līdzīga nullei...pabeidzis RTU vai LU,kuram darba devējam vajadzīgi liekēži!Ja ir vēlme darbu vienmēr var atrast...tas kurš ņaud tam arī darba nav! NVA pat lekciju kurss ir bezdarbniekiem 50+, kur apskaidro situāciju, ka izredzes dabūt darbu tuvu nullei. Kad jautāju, vai tā nav diskriminācija, atbilde bija -ko mēs varam darīt, ja darba devēji tādus neņem, morāli gatavojam. Ārzemēs ja kāds jau laiku strādā, ārā nemetīs, bet ja tādā vecumā pirmo reizi ierodas un vēl valodas nav, tad baigi neticas, ka darbu dabūs. Labais, nestāsti pasakas. Man meita ir personāla daļas vadītāja, šefs pateicis, ka CV no vecākiem par 45 vispār neizskatīt, jo neko nejēdz no jaunajām tehnoloģijām, dators, telefons.... NODARBINĀTĪBAS VALSTS AĢENTŪRA ··· Darba aģentūras: Darba meklēšana - darba ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Darba iekārtosanas aģenturas darbam Nīderlandē (Holandē) (2)
Vai varat ieteikt labas darbā iekārtosanas aģenturas darbam Holandē no savas pieredzes?
http://job.nl/ Gpr.lv ··· Darba aģentūras: Darba iekārtosanas aģenturas ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Darbā iekārtošanas aģentūras (19)
Daudzi šeit esošie jau ir ārpuss LV ...mans laiks laikam arī jau pienācis kādu laiku atpakaļ. Skatot darba piedāvājumus UK ir daudz piedāvājumu no daudzām aģentūrām. Nu lūk, vēlējos pajautāt kāda ir Jūsu pieredze un ...
Labākais ir caur pazīstamiem... nekad neesmu pinusies ar starpniekiem. ar tiem ir tikai liekas probleemas un nevajadziigs laika pateerinCh, kaa arii- darbu meklee uz vietas esot,nevis pa epastu. Tepat Lv ir daudz darba.
Var padomāt,ka tur UK strādājot par melnstradnieku un sačakarejot sevu veselību tas ir to vērts...ja nu tomēr tā spiež,tad tikai caur paziņām...jo caur firmām vari aizbraukt tur un sēdētt uz koferiem un piņāt.
Ne darba ne dzīves vietas.
Ja nav apm. 500ls, kurus nebuutu zheel noteereet, jo garantijas, ka atradiisi darbu mekleejot uz vietas, nav, tad tikai caur paziistamiem, vismaz minimaala garantija. Vai tieshaam pasaulee nav interesantaakas vietas par Anglijaam? lapsu_aacis - tas ir tizlākais, ko pēdējā laikā esmu dzirdējusi - darbu meklē esot uz vietas, ne pa epastu. Es ieteiktu pa priekšu atrast darbu un dzīvesvietu, pirms sperties uz ārzemēm, biļeti jau nav grūti nopirkt.
Par maz laikam tādu piemēru, kas atsperās un tad tikai sāk meklēt.
··· Darba aģentūras: Darbā iekārtošanas ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Gribētu uzzināt kādu normālu darbā iekārtošanās aģentūru! (16)
Esmu nolēmis doties strādāt uz ārzemēm. Gribēju uzzināt par kādu konkrētu aģentūru - gan LV gan UK, kura par saprotamām cenām iekārto darbā oficiāli un nepiekāš - jo kaut kā negribās aizbraukt uz UK un tur neviens neko ...
LV ir TIKAI piekāsējfirmas. Vienīgais jēdzigais ceļš uz UK (pati tā rīkojos) ir atrast dzīvesvietu tur (labi, ja ir draugi, radi, paziņas, kas var palīdzēt), neko, NEKO šeit nevar sākt darit, iekams tev nav pierādāmas adreses. Tad jāpērk biļetīte un jārullē šurp. Tad gājiens uz banku, tad reģistrēšanās National Insurance Number`am. Un darba meklējumi uz vietas. Vietējās aģentūras maksu neņem, bet darbu arī negarantē. Viss tālākais atkarīgs no paša spējām rosīties.
P.S. Visam pasākumam vajadzētu kā minimums 600 mārciņas. Ja samaksāsi 200 Ls Latvijas firmai, vari nokļūt situācijā, kad jālūdz mammai naudu atpakaļceļa biļetei.
Es gan stipri šaubos ka tie paziņas kuri dzīvo UK ar atplestām rokām gaida tādu Sprīdīti.Radinieki vēl varbūt,bet pārējie diez vai.Paziņām var tikai par kādas firmas reputāciju pajautāt,ja ir iekārtojušies ar tās palīdzību. Ja te neviena nav, tad ir jāmeklē dzīvoklis netā, vietā, uz kuru ir vēlme braukt. Jasakontaktē ar īpašnieku vai izīrētāju, jāvienojas par detaļām - depozītu, maksājumiem, ierašanās laiku un visu pārējo. Un ari vēstuli, ar kuru īpašnieks apstiprina, ka konkrētā persona dzīvo konkrētajā adresē.
P.S. Iemeslus, kāpēc kaut ko nevar izdarīt, var atrast vienmēr. Varu tikai, pēc savas pieredzes, teikt - ja ir vēlme, tad var. Esmu to izdarījusi. Ar 1000+1 vienu problēmu, bet esmu.
Nezinu šeit nevienu latviešu miljonāru, AijaT, kas atplestām rokām kādu gaidītu, vai ari varētu kādu finansiāli atbalstīt. Taču mana pieredze ir tāda, ka cilvēks, kuru lidz tam biju redzējusi dažas reizes vecāku sapulcēs (mūsu bērni agrāk mācijās vienā klasē), palīdzēja man atrast dzīvokli, kamēr vēl biju Latvijā.
Latvijas aģentūras negarantē neko, turklāt nelegāli pieprasa naudu par bezmaksas pakalpojumu (darbā iekārtošana kā LV, tā UK ir bezmaksas - darba ņēmējam). UK aģentūras ar kandidātu runās tikai uz vietas, nekāda e-sarakste šeit nenotiek. Un, kā jau minēju, darbu šeit var dabūt tikai tad, ja pats kustina pēcpusi, neviena firma, ne rads, ne draugs, ne naidnieks klāt neko nenesīs.
westflex.nl ··· Darba aģentūras: Gribētu uzzināt kādu ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu