Darbs Vācijā

Darbs Vācijā - jautājumi un diskusijas

Kur Vācija pa tiešo atrast darbu uz fūres? (6)
Mekléju darbu - kur var vacija pa tiešo atrast darbu uz fūres
Pāris rekomendācijas vēstules no iepriekšējiem darba devējiem un CV kabatā (viss vāčmēlē, protams) un apstaigāt kādu lērumu pārvadājumu firmu. Ar attieksmi "tāc es esu, ņemat mani" var būt visai neproduktīvi.

Ja vāciski nešpreho, būs smagi.
Lai dabūtu darbu Vācijā ir jābūt dzīvesvietai Vācijā un kontam bankā... https://visidarbi.lv/darba-sludinajumi/kas:autovad/kur:vacija Nezinu, kur pa tieso atrast darbu vacija. Bet es dzirdeju, ka mekle darbinieku kas no Vacijas vestu auto uz evakuatora uz Latviju(laikam uz Kuga). Un regulari. Varbut, ja kadam rodas interese, un ir pieredze ar auto evakuatoru, un pazist auto, lai nav drandoleti. Tad labprat nodotu informaciju talaak. Pilnas avīzes ar sludinājumiem, vari paskatīties - https://de.indeed.com/Jobs?q=lkw-fahrer&matchtype=e&network=g&device=c&devicemodel=&creative=1878964
83751&keyword=lkw-fahrer%20arbeit&placement=¶m1=¶m2=&random=3010142216951078522&aceid=&adpos
ition=1t1&gclid=EAIaIQobChMIvqqLo6OA2AIVcADTCh26ZQVHEAAYASAAEgKDP_D_BwE
··· Darbs Vācijā: Kur Vācija pa tiešo atrast ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kur vieglāk atrast darbu Anglijā vai Vācijā? (8)
vēlos pārcelties dzīvot un strādāt uz Angliju vai Vāciju. man ir bērns invalīds kurā zemē bērnam labāka nākotne?
Plāno vien savu nākotni saistīt ar Latviju un nekļūdīsies, paziņas kas padsmit gadus jau nodzīvojuši Vāczemē redzot kas tagad notiek kad Vācijā "bēgļi" sabraukuši tā ka biezs un no kādreizējās kārtības nekas nav palicis , nopietni apsver iespējas atgriezties Latvijā. Tā ka apdomā kārtīgi !!! Vieglāk darbu ir atrast Latvijā. Anglija. Un klimatiskie apstākļi šeit ir labāki - ziemas nav! Par Vāciju nezinu, bet Anglijā bērniem - invalīdiem ir ļoti daudz priekšrocību un labs sociālais nodrošinājums. Ar labām 2 svešvalodu zināšanām būtu tā kā vienalga, kuru piedāvājumu pieņemt, kam atteikt. Klimats Vācijā būs foršāks.

Sociālā aizsargātība augstāka varētu būt Skandināvijā, Francijā.
Anglija labak nelien, minimalo stundas likmi cels, kas nozimes vel drankigakus darbus un darba apstaklus, plus vel latviesi neiztur konkurenci ar rumaniem, kas vel vairak sasaurina darba iespejas, pabalstus ar griezis, ta ka nakamgad diezgan daudz tudalinu varetu atgriezties faterlande. Ja tomer izlemsi par labu UK, rekinies, ka bus smagi. ··· Darbs Vācijā: Kur vieglāk atrast darbu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kā tikt pie pieraksta Berlīnē? (2)
Sveiki, varbūt kāds var ko ieteikt, kā dabūt pierakstu Berlīnē, darbs ir sarunaats, bet nevar dabūt pierakstu, iret dzivokli jau atkal nevar bez darba liguma. .tad ka lai dara? Varbut tur var ka savadak dabut to pierakstu, lai var ...
Anmeldung ir pats svarīgākais pirmais solis Vācijā. Atrodi vienalga kādu būceni, kas gatavs noslēgt īres līgumu un lielākā daļa pirmo jaunienācēja problēmu būs atrisināta. Varēs gan sākt legāli strādāt, gan kontu atvērt utt. Vēl viens risinājums - apakšīre. Sameklē soctīklos, kas to var piedāvāt (pat var tur nedzīvot, ja tā problēma). Pēc tam var sākt meklēt īsto dzīvesvietu. Mana mazā meita, kad devās mācībās uz Nīderlandi, Facebook interešu grupās attiecīgajā pilsētā un vēlamajā rajonā, atrada meiteni, kas dodas kur citur un pārņēma viņas dzīvesvietu. Dzīvesvieta bija studentu 2 stāvu 6 istabu apartaments ar kopīgām virtuvēm, hallēm un sanitāriem mezgliem, jo tādā cena bija pieņemama. Tas notika oficiāli - caur aģentūru, kas izīrē, slēdzot līgumu juristu firmā, kas apkalpo aģentūru, kad iebrauca, bet visu sakārtojot sarakstē un telefosarunāš pirms tam no Latvijas. Kopā ar 1. īri bija jāiemaksā drošības nauda. ··· Darbs Vācijā: Kā tikt pie pieraksta ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai var ticēt darba piedāvājumiem Vācijā caur aģentūru "Personalservice Lettland"? (3)
Jau ilgāku laiku meklēju darbu Vācijā vai Zviedrijā,esmu gatava strādāt fabrikās par palīgstrādnieci.Par cik savu paziņu lokā,sabiedrotos neesmu atradusi,meklēju caur darba iekārtosanas aģentūrām.Šobrīd manu interesi ir ...
Noteikti esi uzmanīga attiecībā uz šo firmu ! Portālā "sudzibas.lv" ir par to rakstīts.. . http://www.sudzibas.lv/personalservice-lettlandq-c32375.html Draugi ir smagi iekritushi.tacu ir dzirdeets, ka kaadiem ir ari veicies. Nu nezinu.Jaabrauc tur, kur ir kaut kaadi reaali gali. tagad uzmeteeji savairojushies. nezinu kur tos kaktu kantorus atrodat - atceraties uz visiem laikiem - te iekārtotājam samaksāsi tikai par to, ka uz turieni aizved, bet tur tu tāpat iesi uz tādu pašu darbā iekārtošanas kantori - no LV tevi nekādi nevar iekārtot darbā ārzemēs - tur tā vai tā iesi uz turienes kantori, lieki iztērēsi tik naudu un vēl no tur strādāšanas maksāsi ap 2-3 euro stundā viņiem, tipa kā iekārtotājiem. tā ka brauc pati - bez starpnieka ··· Darbs Vācijā: Vai var ticēt darba ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Par darbu Vācijā-aprūpē. (15)
Varbūt kāda var ieteikt,caur kādiem kantoriem meklēt aprūpētājas vietu Vācijā.Vislaik stradaju caur LV kantori,nebij problemu.Kantoris aizklapējās,paliku neziņā par nākotni.Ja jums kas zināms,padalieties idejām!
http://www.lebenswertes-wohnen.eu/
Piesakies te.
Kāpēc tieši Vācijā? Austrija neder? https://ec.europa.eu/eures/page/index Vari uzrakstīt šai ohujistei,kura jau ilgus gadus veiksmīgi darbojas fašisma citadelē tieši šai lauciņā.
viņas niks_Biezaa_oome
Un visi atteica? ··· Darbs Vācijā: Par darbu Vācijā-aprūpē. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kur meklēt darbu Berlīnē? (6)
Man 28 gadi dzīvoju Berlīnē, sliktas vācu valodas zināšanas, meklēju jebkādu darbu
Mc donald Nu ja slikti ar vāceni tad kaut kā tak komunicē - pieļauju ka angliski. Ja mērķis palikt vācijā tad steidzīgi mācies valodu. Savādāk laba darba nebūs. Tā kā vēl esi jauns tad Tev labs variants skatīt iekš www.workaway.info kur Berlīnes tuvumā vajag palīgstrādnieku. Strādā 4 stundas 5 dienas nedēļā pretī saņem istabu, paiku un iespēju ātri ierubīt valodu. Tas īstermiņā atsver strādāšanu bez naudas. Parasti tajās vietās saimnieki ir izpalīdzīgi un rubī arī angleni. Man te Francijā pagaidām darba devējam pietiek ar angleni bet ja kas mainās tad tāpat vāks tāpēc laicīgi meklēju variantus ar franču val. Bet strādnieku te trūkst visās jomās ... Bez valodas diez vai tur var cerēt. Nav Latvija, kur russkojazičnije var neprast latviešu valodu. Bez spējas kaut cik komunicēt vāciski praktiski tikai "vergu" darbs dabūjams.

Profesija? Specialitāte? Praktiskās iemaņas? Darba pieredze (vēlams Vācijā)? Citas valodas?

Job centri uz katra stūra, par internetu nemaz nerunāsim, vajag tik rakt, īpaši tik dzīvelīgā vietā kā Berlīne.
Šis ir no www.liepajniekiem.lv:

Darbs
Vakances

Vācijas darba devējs aicina darba:
Drebju Pakotājus
Lielisks atalgojums no 10.00 EUR bruto stundā, no 8,50 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas) stundā!
Var BEZ vācu valodas zināšanam
Darba pienākumi: drebju pakošana
+ skatīt visu
28681777
alfa.group.gmbh@gmail.com
..................................................
Liepājniekos ir arī citi sludinājumi, pačeko.
··· Darbs Vācijā: Kur meklēt darbu Berlīnē? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Pārcelšanās uz Vāciju. (20)
Ir vēlme pamest skaisto Latviju un pārcelties uz Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju vai Luksemburgu. Grasos strādāt mazkvalificētu darbu. Vēlams tādu, kur nepieciešams fizisks spēks un izturība. Jautājums tiem, kas šo soli ...
Galvenais NEKAD nesaisties ar tautieshiem,kaa darba deveejiem.Uzmetiis,ka acis nepamirkshkjinaas. uz lv firmaam nepalaujies nekaadaa gad. un nekad!!!
pirmais priekshnoteikums!!! apjaas jebkad un jebkuraa gadiijumaa. vienalga vai tikai iekaarto vai tur straadaa. visu eiropu pie.....sushi.
Es arī gatavojos pamest Lv. Pirmos mēnešus dzīvošu pie meitas un znota (gan jau badā neļaus nomirt). Vēl īsti nezinu vai pārcelšu savu privātpraksi vai iešu par aprūpētāju, bet iespējams ka būs gan/gan. Reāli skatoties pārcelšos nākošajā vasarā. Līdz tam tagad mācos vācu valodu, jo bez valodas nu nekā.
Kvart, es arī vēl pirms gada pat iedomāties nevarēju, ka nāksies pamest Lv, bet cilvēki brauc prom un pat Rīga paliek pustukša. Telpu nomas maksa paliek dārgāka, bet klienti brauc prom. Es gribu dzīvot nevis izdzīvot.
nav jau taada traggeedija nemaz, ar to braukssanu prom no LV. Ja noliek malaa lielu dzimetnes miilestiibu utt, nu kas tur liels, straadaat EU kadaa valstii? Transports tak ir, brauc maajaas pa weekendiem utt. Latvija ir lloti....lloti tuvu Eiropas valstiim.
Man pagaajusso gadu paziistami cilveki paarceelaas tiessi uz Vaaciju. Abi straadaa, beerni maacaas, pie aarstiemvissu izdara laiciigi, un vissu nosedz apdrossinaassana. Passlaik iiree 3 staavu dziivokli, domaa maaju domaa pirkt.Dziivo klusaa vieta, mazpilseetinnaa.
Taa kaa, vis ir ok..... normaala valstii. Ja cilveeki straadaa centiigi.
Es daudz ko nesaprotu šajā valstī. Nekā nesaprotu kāpēc vajag tautiešiem sagādāt tādus dzīves apstākļus, ka cilvēki brauc prom. Kad brauca pa vienam nebija tik traki, bet tagad jau ģimenes brauc prom. Ģimenes atpakaļ nebrauks. Uz Latviju atbraukt nav problēmu - 2 stundas gaisā vai 18 stundas pie stūres. Tā mazpilsēta Vācijā ir tik pat liela ka Rīga. Tikai cilvēki ir turīgāki. Tur pat vientuļa māte var cilvēcīgi dzīvot ar saviem 2 bērniņiem. vai viņa varētu normāli audzināt bērnus Baltinavā? Ko viņa varētu saviem bērniem iedot? Plānu maizes šķēli? ··· Darbs Vācijā: Pārcelšanās uz Vāciju. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Pieraksts Vācijā, lai stradatu. (6)
Kas tiesi man ir jadara, kur man ir jaiet, lai uztaisitu pierakstu Vacija? Sarunaju darbu Vacija, prieksnieciba saka, ka vajag uztaisit pierakstu un noiret dzivokli! Teica, ka vacietis palidzes! Bet pirms palaujos uz svesinieku, gribu ...
Neviens vaacietis par pliku paldies tev nepaliidzes. Noīrē dzīvokli un būs "pieraksts". Nevajag sarežģīt elementāras lietas, pietiks problēmu, kad sāksi šo praktiski realizēt. http://www.make-it-in-germany.com/fileadmin/content/make-it-in-germany/PDF/Guide-to-Living-in-German
y_en.pdf

https://www.justlanded.com/english/Germany/Germany-Guide/Visas-Permits/Residence-registration-in-Ger
many
Nav man liela pieredze, bet tomēr.
Vācijā lai noīrētu dzīvokli ir jāuzrāda izziņa par ienākumiem, jāsamaksā entās garantijas summas.
Tā vienkārši, kā Latvijā, sēžot pie kompja, piedeklarēties, kur vien ienāk prātā, dzīvokļa vai mājas īpašniekam nemaz nenojaušot- neizdosies. Jāmeklē kādu, kurš piekritīs Tevi savā dzīvoklī piedeklarēt.
Pats process deklarēšanai vienkāršs, ar saimnieku aizejiet uz Rāthausu vai kas tur tai vietā ir, aizpilda 1 papīru, pajautās ģimenes stāvokli, ticību un lieta darīta. Pie īrēšanas gan tik vienkārši nebūs.Tur Biezā Tev vairāk pastāstīs. ··· Darbs Vācijā: Pieraksts Vācijā, lai ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu