Darba meklēšana

Darba meklēšana - jautājumi un diskusijas

CV ievietošanas saiti (15)
interesē apkopējas darbs (nu tipa ne jau man) . 39 gadi , alkoholu lieto reti , ir pieredze Lido slidotavā , u.t.t.
Alkoholu lieto reti, bet kad sāk nespēj apstāties. Tādi darbinieki nevienam nav vajadzīgi. :)) nu jaa, apkopejai...augstaakaa(x2vas) izgliitiibas, un svessvalodu zinaassas oblegaata prasiiba. Pluss, veelams 90-60-90 , un zem 40 vecums. Auch.....:(
Ja nopietnaak, jaaiet passam cilvekam pie darba deveejiem. Gan jau kaads iedos kaadu darbinnu.
ir pieredze lietot alkoholu Lido slidotavā? Nu, tas ir vnk neaizvietojams kadrs!! nenjems un pareizi dariis. augstākā ir? ··· Darba meklēšana: CV ievietošanas saiti lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kāpēc mani neaicina uz darba interviju? (41)
es nesaprotu vienu lietu attiecībā uz darbu. esmu aizsūtījusi vismaz 30 cv ar pieteikumiem, bet neviens pat neatzvana. visi meklē darbiniekus ,ko tur vēl, bet pat neaicina uz pārrunām, pilnīgi neko. esmu gatava strādāt pat pa 150 latiem,...
da tagad katram sunim augstskolas diploms un pilnas Maximas un Superneto kases ar paardeveejaam ar visaadu augsskolu diplomiem! Tai augstaakai izgliitiibai, ko var ieguut visaadaas privaataas augskolaas par naudu 2-3 gados par paaris lekcijaam nedeeljaa tak nau pilniigi nekaadas veertiibas! brauc labaak uz Iriju seenes lasiit! /parakstaas zem Loriinas teiktaa + par 150 ls ar magjistra graadu nestraadaa. Vajag prast sev noteikt cenu. Un veel, iespeejams, ka Tu tik ljoti veelies straadat, ka suuti savu cv uz vakanceem, kuraam esi par labu. Tad devejs nesauks pat uz interviju, zinot, ka taads darbinieks ilgi nestraadaas. Apskatiijos anketaa staav rakstiits magistra graads! Lai vai kaa, uz iiriju seenes lasiit tomeer nevajadzeetu, taapat kaa par apkopeeju iet!
Varu teikt to, ka peec bakalaura nevajadzeeja iet uzreiz uz magistratuuru- tagad pati redzi, kaada jeega 2 diplomiem, ja darba pieredzi taa arii nekur neieguvi, un deel taa arii tevi negrib njemt darbaa, jo potenciaalais darba deveejs panjem kandidaatu, kuram ir i izgliitiiba, i pieredze. Taa ka vajadzeeja vismaz uzreiz peec bakalaura meeginaat darbu atrast pa savai specialitaatei, un tad magisratuuraa iet neklaatienee- ja jau taa gribeeji! Bet nu tagad jau par veelu, kas izdariits- izdariits, taa ka turpini vien suutiit cv, uz pavasari daudzi darbu maina, mosh tev paveicas, jo kaut kaa jau starteet iesaakushi visi ir, taa ka gan tev ar tiks dota iespeeja.
pieveersiishos tikai vienam aspektam:

"bet tad kāda jēga bija izmest naudu par mācībām? tad sanāk, ka augstakajai ir nulles vērtība, tāpat kā valodam? "

maaciibaam ir nevis jaanodroshina labs darbs, vai gaisha naakotne, bet ir jaapaliidz meerkju sasniegshanai, jebshu jaadod zinaahsnas meerkju sasniegshanai. maaciibas un izgliitiiba ir paliigliidzeklis konkurencee.

1) Ja nav sūtīts no adreses saulite24@gribu.lv;
2) Ja ir veikta atlase, kuri piedāvājumi vispār ir reāli, kuri nav izsludināti tikai ķeksīša pēc, tad tu, acīmredzot, nezini, ka Latvijā populārākais veids ir atrast darbu caur pazīšanos un ieteikumiem.
Raksti gan tu tā, ka es neticu, ka pārzini valodas un esi izglītota pēc būtības, nevis uz papīra. Ja tā arī aizpildīji CV, tad te ir pamats aizdomāties.
··· Darba meklēšana: Kāpēc mani neaicina uz darba... lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Kā pārvarējāt darba atteikumu? (26)
Kā Jūs pārvarējāt darba atteikumu, piemēram, ja bijāt aizsūtījuši savu CV un vispār neatnāk atbilde vai uz epastu atnāk atbilde, ka netiekat tālāk nākamajā kārtā, bet vispār netikāt pat uzaicināti uz klātienes pārrunām? Un kā pārcietāt...
Kas tur jāparvar? Tu tak nenonāci kādā jaunā nebijušā stresa pilnā situācijā, bet gan paliki esošajā. Tev darbs nebija un nav arī tagad, turpini meklēt. Psc ... es joprojām izsūtu vidēji vismaz pa vienam CV dienā jau cik ilgi un parastā atbilde (apmēram 1% gadījumu,pārējos atbildes nav vispār) ir ar turpmāku meklējumu veiksmes novēlēšanu. Un es esmu ļoti slinks darba meklētājs (aktivitātes uzplūdos gadās pa 10-20 CV nedēļā, kas arī ir sīkums). Pie tam sūtu tikai rūpīgi atlasītām vakancēm, kas der man un kam varētu derēt es.

Darba intervija tas pats randiņš vien ir, ja bail no atteikuma, tad vispār labāk neiet. Ja izbaudīt procesu, parunāties (ar gudru cilvēku, ja sanāk), tad jāskrien ar prieku.

Miskastē automātiski iet tie CV, kas neatbilst piedāvātajai vakancei, tai skaitā tie, kam pretendents par kvalificētu.
Jefiņš bļin! Var aizsūtīt piecdesmit CV un nesaņemt atbildi, var aiziet uz desmit darba intervijām un nesaņemt piedāvājumu. Tas vispār nav nekas.
CV primāri ir jāsūta uz vietām, kuras patiesi meklē darbiniekus attiecīgajam amata nevis vienkārši karājās reklāmā. Pašam CV ir jābūt adekvātam.
Vislabāk potenciālo darbadevēju ir apciemot un atstāt savu CV, nevis sūtīt CV pa e-pastu. Un vēl labāk ir ja izdodas, nedaudz uzstājot protams, tikties ar kādu kura atbildības sfērā patiešām ietilpst darbinieku pieņemšana darbā, respektīvi ne sekretāri/u vai administratori/ru, kurš tavu CV pēc tam kad esi izgājis pa durvīm, izmet miskastē.
Labi darbinieki apkārt nemētājas.....................
Paklau, autor, pirms pāris dienām Tev bija darba piedāvājums, kurā jāmācās angļu valoda. Pēkšņi - jātiek galā ar atteikumu. Ko Tu te fleitē? Pēc Lucy 3-jiem variantiem....pastāv vēl Ceturtais: Psihoterapeits ! :)
....pēc Tā,var atkal pārcilāt Pirmos Trīs / uz izvēli / !

Bet,ja nopietni: Neizliecies par To ,kurš tu NEESI ! ;)
··· Darba meklēšana: Kā pārvarējāt darba atteikumu? lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kur atrast darbu vakaros? (10)
Telpu uzkopšana,Rīgas rajonā
ljoti vienkarshi, feisbuka ir grupa "darbs Latvija", noteikti ir arii tada pati par darbiem Riiga. liec sludinajumu un uz priekshu. Mana bijusī klasesbiedrene ari sapņo par trepju mazgāšanu, viņasprāt tas tāds foršs fitness būtu, pēc tulkošanas darbiem pie datora! Fintesa telpa. ss.lv, ss.com..utt.nva... Kāpēc vēlies smagu darbu, uzkopt telpas???Ir taču citas iespējas. ··· Darba meklēšana: Kur atrast darbu vakaros? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā atrast B kategorijas autovadītāja darbu Rīgā (6)
Kāds var ieteikt reālu darbā iekārtošanas biroju Rīgā? Kādas ir izmaksas?
Ja galīgi nav variantu, aizej uz "darba biržu" jeb nodarbinātības dienestu. Tur var tikt klāt vakancēm. Bet reāli piedāvājumi ir atrodami ss.lv :) Taxi panda Ņju, ņju... Nupat par Pandu lasīju tik LIELISKAS atsauksmes, ka labāk ietu lapas šķūrēt ar to apliecību, nekā uz Pandu............................................ :)
Nekā personīga ;)
Ja ir tikai papīra gabals ar uzzīmētu B burtiņu, tad izredzes ir švakas. Tagad katram pirmziemniekam tāds ir. Ja domā dzīvi saistīt ar barankas grozīšanu, tad vajag iet uz lielajiem burtiem, tas nopietnāki skan. Ar pliku B tik par taksistu spīd (ar savu auto), B kategorija ir kā bonuss ja ir kāda pamata profesija, un arī tad parsvarā ar savu auto... ··· Darba meklēšana: Kā atrast B kategorijas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai darba intervijās esi izlikusies/-cies par to, kas neesi? (27)
..citiem vārdiem sakot, vai esi piemelojusi/-jis kaut ko klāt (noklusējis) par savām prasmēm un pieredzi vai pat izglītību, vai tas ir attaisnojies (ir dabūts darbs, kas apmierina, un vēl karjera izveidojusies, vai tomēr ne), vai ir bijis...
Gribēju pieteikties uz šovu Latvijas Princese un izlikos par skuķi :) Tas skaitās? :))) jaja, mes te visi esam metalapstrades programmetaji. tikai kur tu, neko, arstetos, maciitos vai iepirktos, ja visi butu tie izslavetie aitišņiki, uz kuriem rindas stav? bishkjinj varbut nolaidies leja un padoma par cilvekiem parastiem, kuri, teiksim, bernudarza maca (-ija) tavu atvasi vai padeva vinjai launadzinju, kuri slauka ielu, pa kuru tu katru dienu staiga,kuri skrien apdzest ugunsgrekus un riske ar dziiviibu (vinji IR specialisti lielaki, neka tu, bet kadas vinjiem algas?) kuri sezh pie kases, kad iepercies vai nomazga aiz tevis traukus bara, kad paed.
katram ir savs dziives celjsh un nicinoshi par vinjiem runat, tev tas godu nedara.
[21:12] ja padomā, ka ne visi darba devēji arī ir ģēniji, tad labs speciālists arī var darbu meklēt , ja mainījušies apstākļi esošajā darbā/ekonomiskajā situācijā, nav variantu attīstīt savas spējas, realizēt ambīcijas, apmaksa neatbilst pienesumam utt., īpaši jomās, kur liela konkurence un ir info, ka citos uzņēmumos klājas labāk. tā, kā meklēšanas fakts vēl neko par speciālista spējām nepasaka. Ne tikai vienkāršas profesijas, bet ir arī ļoti specifiskas, ar ko LV nodarbojas tikai pāris uzņēmumi. Un ko darīt tādiem, kas zaudē darbu? Neviens jau pēc viņiem nebrēc. Jāmeklē cita niša. Tas nekas, ka cilvēkiem galva strādā. Tikai tagad visi grib ar tiešo darba pieredzi un nemaz neskatās uz personīgām īpašībām. Tas jau nekas, ka šodien tikai attālināti ko saprot no jaunā amata. Ar labām smadzenēm pāris nedēļu laikā varētu apgūt radniecīgu amatu. Bet nē, baidās riskēt tie CV atlasītāji. Negrib čakarēties Manā profesijā neko piepušķot nevar. ··· Darba meklēšana: Vai darba intervijās esi... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Darbs sāk nepatikt, vai citur ir labāk? (20)
Pēdējos mēnešus ievēroju, ka mans darbs man sāk bīstami nepatikt. Nekad īpaši paticis nav, bet tagad ir liela mīnusa zīme. Nepatīk divas lietas. Pirmkārt - nesakārtotība un dokumentu trūkums. Katrs jauns uzdevums sākas ar nepārtrauktu...
Labi ir tur kur tevis nav.
Ja tev alga ir 1200€ tad sēdi vien tālāk uz sava krēsla un audzē klāt taukus!
Ja jau tev tā ir tas darbs piegriezies,pastrādā par sētnieku,parasto celtnieku-palīgstradnieku un saņem grašus un tad varēsi salīdzināt.
Pamēgini fizisku darbu... Darbaa ,kaa lauliibaa, ja vairs neiet tad jaamaina, Jā, visticamāk, citur būs labāk. Vispār ieteikumi ir divi - vai nu sniedz vadībai priekšlikumus par to, kā ir jābūt, piedāvā par papildus samaksu atrisināt konkrētas problēmas, vai arī meklē ko citu. Kā jau te minēja - sāc kaut ko darīt paralēli. Vai vismaz atrodi darbu, uz kuru pāriet, pirms iesniedz atlūgumu. Katrā darbā ir sava specifika, savas labās un sliktās puses. Ir cilvēki, kas jebkuru darbu dara entuziastiski un ir cilvēki, kuriem vispār grūti piespiesties darīt kaut ko, kas "nav interesanti".
Ja tikai cilposi prom no vienas vietas uz otru, nekādu laimes vietu vari ari neatrast. Kaut kā nedaudz jārealizējas šai vietā un tad skaties. Kaut kas taču šajā darbā patīk, vai ne?
Man vispār liekas, ka darbs ir kā pārbaudījums, - ar cik lielu atdevi spēj motivēties otra labā strādāt. Pašam darbam nav nozīme.
Jo ja Tev būtu lemts veikt darbu, kas atbilst kādam Tavam īpašajam aicinājumam un interesei, tad Tu jau tādu darītu.
··· Darba meklēšana: Darbs sāk nepatikt, vai citur... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kā atrast darbu Latvijā? (59)
Tātad- steidzami meklēju darbu- esmu izlurējusi laikam gandrīz visus lv vakanču portālus- bet nekā nav- nu negribu es strādāt par apkopēju vai būt telemārketingā... Kā lai vēl un kur vēl var meklēt darbu?! P.s.- arī bezdarbniekos esmu:d
man gan liekas,ka darbu(da jebkadu)lv var dabut tikai pa blatu...pacato ar comiem,varbut kadam ir kads robinjs citas valstis uz rekomendacijam ipasi neskatas...nostrada parbaudes laiku ka pienakas,un darbs ir tavs Iaskatās,ka tikai Tessa dzīvo realitātē,pārējie sēž savās siltajās vietās un viņiem nav ne jausmas,kas reāli notiek LV darba tirgū.
Laikam viņi domā,ka tie simti tūkstošu aizbraukuši no valsts vai nu vienkārši tāpat,joka pēc vai arī pēdējie sliņķi un nejēgas,kuri LV neprata neko.Tikai zili brīnumi,ārzemēs strādā,arī nekvalificētu darbu un vēl lielāki brīnumi,viņiem maksā normālas algas.
Kur jūs esat redzējuši veikalu,kurš strādā no 9-18,kā bērnudārzs.Kur reāli viņa liks bērnu?
Firestarter -varbūt pastrādā bik par pārdevēju,tad redzēsi vēl to,ko pircēji neredz.Sakot ar iztrūkumiem un beidzot ar inventūrām,par darba laiku nemaz nerunāsim,nedo dies ja vēders sasāpas.
Mana pieredze,vienīgā izeja tiešām caur paziņām,ciātādi nereāli.Protams,arī loterija var laimēt miljonu,tikai parēķiniet,kāds % to vinnē.
Darbs ir, tikai par cilvēka necienīgu atlīdzību. Darbs Lv ir nesavtīga labdarība attiecībā pret darba devēju un LV. Es ieteiktu nevis pa ss.lv, cv.lv un citādām vietām ložņāt, bet kontaktēties ar darba devējiem pa tiešo, neatkarīgi no tā vai uz doto mirkli ir kādi atklāti konkursi vai nē. Bet nu rēķinies, ka puslīdz normālu atalgojumu (500 netto un uz augšu), gan var dabūt tikai iekārtojoties caur paziņām, vai arī ar labu izglītību/pieredzi. ··· Darba meklēšana: Kā atrast darbu Latvijā? lasīt visu diskusiju (59 atbildes) –»
Iespējas atrast darbu Latvijā (19)
Vai Latvijā vispār pastāv iespēja atrast darbu bez pazīšanās 30 gadīgam vīrietim(izglītība,valodas pats par sevi saprotams ir),starptautiska pieredze arī.Ar pazīšanos tā sliktāk,jo 8 gadus strādāja citā valstī.
Izglītība...valodas....bet kā ar profesiju?Labi meistari ir uz izķeršanu:) Darbu šeit var atrast ļoti ātri.... Gribi atrast labi apmaksātu darbu? nu...tas jau ir cits jautājums ;) Tev ir tik jauns vīrietis? Apsveicu.... :D :D :D bet darbu tā kā vajadzētu meklēt pašam - vai tas būtu mīļākais vai dēls :D
Ja nopietni, darbu atrast var. Protams, bez pazīšanās grūti dabūt labi atalgotu. Tikai jauniem cilvēkiem nereti negribas virzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm no pašas apakšas. Savulaik, būdams vadītājs, es augstu vērtēju cilvēkus, kuriem CV sākumā ir bijis mazkvalificēts, neprestižs, slikti atalgots darbs, bet ir saredzama vēlme augt un, gūstot pieredzi, palēnām virzīties uz augšu... Tie ir tie vērtīgākie - viņus ar sūdu šķipelēšanu nenobiedēsi, ja vajadzēs, darīs arī to, nevis vemstīsies no smakas....
Man gaterī vajag dēļu krāmētāju. Alga minimālā, svaigs gaiss un laba kompānija. Kā jau te teica, labs speciālists LV ir uz izķeršanu. Problēmas ir tikai tiem kam nav profesijas/izglītības. ··· Darba meklēšana: Iespējas atrast darbu Latvijā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Apmainīt darbu? (3)
Kā es varu apmainīt darba vietu? Stradaaju Saldus lielveikala bet veelos tai pašā sferaa un linija darbu Kuldiga..vai man obligaat jaraksta atlugums? Vai kaa tas viss notiek? 😏
Savulaik strādāju darbavietā ar ļoti plašu filiāļu tīklu. Problēma bija tikai iekš tā, lai tajā filiālē, uz kurieni vēlies pārcelties, ir brīvas vietas. Mazpilsētās parasti bija daudz mazāka kadru mainība nekā Rīgā, savukārt grūtāk piemeklēt kādu kandidātu no vietējiem iedzīvotājiem, jo nepieciešama noteikta izglītība, konkrētas prasmes un iemaņas. Nekādi atlūgumi nebija jāraksta, tikai iepriekš jāvienojas par savu vēlmi ar personāldaļu.
Domāju, ka Tava situācija varētu būt līdzīga.
man liekas, no sakuma vispar ir japainteresejas, vai Kuldiiga ir briivas vakances. Japiezvana, jaaizbrauc.Visticamak, bus jaaizsuta CV un jagaida atbilde. ja atbilde bus pozitiiva, tad jaraksta atlugums.ja uzreiz nav neviens kandidats uz tavu vietu, var likt vel menesi nostradat (ja tu neesi pienjemta uz parbaudes laiku). Ja tas ir viena lielveikalu tīkla ietvaros , iespējams ar veikala vadību var pārrunāt par pāriešanu uz citu veikalu . Dokumentu sakārtošanas kārtību pastāstīs personāldaļā . Iesniegums būs jāraksta jebkurā gadījumā.
Priekšdienām - iepazīsties ar " Darba likumu " likumi punkts el vē . Noderēs ne vienu vien reizi.
··· Darba meklēšana: Apmainīt darbu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu