Kā atsvaidzināt Angļu valodas prasmes.

Vēlos mainīt darbu un labas valodas prasmes paver lielākas iespējas. Esošajā darbā svešvalodas nepieciešamas minimāli un ir piemirsusies biznesa angļu valoda. Varbūt ir kādi ieteikumi, kur uzlabot lietišķās valodas prasmes? Prakse? Brīvprātīgo darbs? kursiem īsti efektivitāti neredzu, tad labāk ekonomikas grāmatas palasīt Angliski.

Fraansa      Vai tad angļu valodā var būt prasmes? Tās ir zināšanas. Vispirms Jums jāsāk ar latviešu valodas atkārtošanu...

fargo      klausies radio(inetā ir pilns ar verbāli piesātinātu angļu runu, ne-mūzikas radio), skaties netulkotu kino(ko es silti, jo silti iesaku darīt kaut vai estētisku iemeslu deļ, kino gadījumā).
valoda ir jādzird. lai arī esam pieaugušie un dzirde vairs nav tik jūtīga, alkstoša pēc jaunas valodas, tomēr ausis ir labākais veids.

_CatNap      starp "lietot pasivi" (filmas, gramatas) un "lietot aktivi" (runat ) ir liela atskiriba, nav mazsvariga ari psihologiska barjera.
viens-pret-viens ir padargs prieks:) , varbut tomer kursus. http://www.rbs.lv/effective-communication-english

riks086      1) "tad labāk ekonomikas grāmatas palasīt"
2) lietišķajam valodas stilam telekanāli - BBC, CNN, Al Jazzeera, ziņas gandrīz katru stundu (vai arī radio - BBC, ap 100 FM diapazonā)
3) sarunvalodai - jebkurš filmu kanāls angļu valodā;
4) pamatu atkārtošanai noderēs telekanāls - English Club (Baltkom pakā tāds ir).
Veiksmi!

fargo      "starp "lietot pasivi" (filmas, gramatas) un "lietot aktivi" (runat ) ir liela atskiriba"
protams, bet cilvēks prasa pēc "minimālas... biznesa" valodas, kas nozīmē standartfrāzes darbā un tad ne katru mikrli.
valodas prasmes attīstas neklātienē, protams, vienpusīgi un tomēr, tu varēsi komunicet pat par vissarezģītākajiem tematiem, tiklīdz tiks pārvarēta catnap minēta sikaloģiskā barjera.
man ir salīdzinoši vāja gramatika, bet tomēr mani nodarbina analītisku rakstu rakstīšanai jau piecās valstīs(angliski runājošās). un es neuzprasījos, paši... tā sacīt. tāpēc, es... nedaudz zinu par ko runāju valodu sakarā.

Edg      We can talk about one. Anyway if you like refresh your English you must speak also. The cinema, TV and book reading gives only better understanding only. But if like be perfect you must use languge regularly and train you tonque for proper pronounction. Otherwise thigs goes difficult and moust important be relaxed when speaking :)

Alison      Nu nez - tas viss tikai klausīšanās. Man pašai nav problēmu ar saprašanu, bet kad runāt jāsāk - nesanāk tik labi, kā latviski. :( arī labprāt ar kādu parunātos zināšanu (vai tomēr prasmju) ieguvei.

Elllaaa      Es pirms aizbrauksanas...gaaju uz Bazniicas ielu 13 vai 31....tur ir MISIONAARI no Amerikas,maaca valodu bez maksas un uz Bazniicu vinu neliek iet! Runaajot ar viniem...aatri tie,kas gaaja,saaka runaat un jutaas briivi.

Edg      No pieredzes, amerikāņu angļu valoda ir sekla un vienkāršota. Protams ja nav nekā cita tad būs gana labi un var iet pie tiem misināriem, būs labāk nekā pie mūsu "profesoriem" kursos kuri māk ielaist pat trīs kļūdas divos vārdos. Tāpat neiesaku mācīties angleni no īra. Var gadīties ka pēc tam tevi sapratīs tikai Īrijā. Jā arī angļu valoda nav vienāda visā pasaulē, arī Austrālijā atradīsiet atšķirības. To pašu var teikt arī par Spāņu valodu pat viena kontinenta robežās. Nu piemēram ja čīlietis nobraucis uz Argentīnu, kur arī runā spāņu mēlē, tas nenozīmē kad viņu tur vispār sapratīs :D

fargo      "No pieredzes, amerikāņu angļu valoda ir sekla un vienkāršota."
tu esi maz(par-maz)lasījis. amerikāņu rakstnieki ir valodas(ne tikai angļu) kalēji. izlasi The Catcher in the Rye vai hemingveju oriģinālā. tā ir jauna 20 gs. kultūra. sekla? vienkaršota? nu, nu...

KartigsStudents  1   Novelc uTorrentu aizej uz oldpiratbay.org, un nopirātē nepieciešamos kursus un grāmatas!!!


Domājot, ka Tev vēl ir atmiņā, kaut minimālas valodas prasmes.
2015-01-11

8008      Kādi panākumi? 2023-06-30 19:56

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu