Darba intervija

Darba intervija - jautājumi un diskusijas

Darbs un darba intervija (15)
Ja jāiet uz darba interviju ,un pilsētā nostāsti par iespējamo priekšnieci ir visai piedauzīgi - kā sevi pozicionēt darba intervijas laikā, lai dabūtu to darbu? Kā ģērbties? Šlipsi un uzvalku? Vai līdz nabai attaisītu ...
UK, dreskods, lai arī ko runātu par potenciālo bosu, tomēr nav atcelts. tomēr zem uzvalka uzvelc tīras zeķes un mazās biksītes, vēlams stringus ... tici man, ja viņai Tu patiksi, viņa noteikti gribēs pārbaudīt Tavas darbaspējas - kā reiz pasacīs, ka ar tualetes Gustavsberg santehniku kaut kas nav kārtībā ... varēsi nodemonstrēt visu savu aprīkojumu, - gan štrumus darba kastē, gan to, kas pie paša arodas ... Lai viņa varētu redzēt Tavas muskuļotās krūtis, Tev vispirms jāiet uz trenažieru zāli tos musiņus uzkačāt!!! Njā..vot sarodas visādi darba meklētāji vaļā bikšu priekšu...aizaugušām muskuļotām krūtīm..izmanto ļaunprātīgi darba devējus un turpina tādā pat garā meklēties tālāk..un godīgajiem pilsoņiem vairs nav nekādu izredžu ,jo darba devējs katrā nakamajā darba meklētājā saskata potenciālo izmantotāju. Meklēt darbu īstam(šinjoni neskaitās) spalvaini mulkuļoto krūšu īpašniekam neklājas. Viņš savaldzina piedauzīgo nostāstu varoni-priekšnieci (topošā laimīgā kotlešu cepēja) ārpus darba laika. Es domaaju, ka ir jaavelk gurnos pieguloshi dzinshi un spilgts krekls, kam jaatapogaa 3 augsheejaas pogas. Bet galvenais, ka ir jaauzver "esmu gatavs dariit jebko, lai dabuutu sho darbu". ··· Darba intervija: Darbs un darba intervija lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kāpēc mani neaicina uz darba interviju? (41)
es nesaprotu vienu lietu attiecībā uz darbu. esmu aizsūtījusi vismaz 30 cv ar pieteikumiem, bet neviens pat neatzvana. visi meklē darbiniekus ,ko tur vēl, bet pat neaicina uz pārrunām, pilnīgi neko. esmu gatava strādāt pat pa ...
/parakstaas zem Loriinas teiktaa + par 150 ls ar magjistra graadu nestraadaa. Vajag prast sev noteikt cenu. Un veel, iespeejams, ka Tu tik ljoti veelies straadat, ka suuti savu cv uz vakanceem, kuraam esi par labu. Tad devejs nesauks pat uz interviju, zinot, ka taads darbinieks ilgi nestraadaas. da tagad katram sunim augstskolas diploms un pilnas Maximas un Superneto kases ar paardeveejaam ar visaadu augsskolu diplomiem! Tai augstaakai izgliitiibai, ko var ieguut visaadaas privaataas augskolaas par naudu 2-3 gados par paaris lekcijaam nedeeljaa tak nau pilniigi nekaadas veertiibas! brauc labaak uz Iriju seenes lasiit! Apskatiijos anketaa staav rakstiits magistra graads! Lai vai kaa, uz iiriju seenes lasiit tomeer nevajadzeetu, taapat kaa par apkopeeju iet!
Varu teikt to, ka peec bakalaura nevajadzeeja iet uzreiz uz magistratuuru- tagad pati redzi, kaada jeega 2 diplomiem, ja darba pieredzi taa arii nekur neieguvi, un deel taa arii tevi negrib njemt darbaa, jo potenciaalais darba deveejs panjem kandidaatu, kuram ir i izgliitiiba, i pieredze. Taa ka vajadzeeja vismaz uzreiz peec bakalaura meeginaat darbu atrast pa savai specialitaatei, un tad magisratuuraa iet neklaatienee- ja jau taa gribeeji! Bet nu tagad jau par veelu, kas izdariits- izdariits, taa ka turpini vien suutiit cv, uz pavasari daudzi darbu maina, mosh tev paveicas, jo kaut kaa jau starteet iesaakushi visi ir, taa ka gan tev ar tiks dota iespeeja.
Kur un par ko maksā 150Ls? 150 taču pudelēs var salasīt!
Bez pieciem simtiem nav doma pat pakaļu kustināt, bet kĀ tu izdzīvosi ar pusotrasimta? Man ir godīgi pabeigtas 7! klases, kādi tur doktori/maģistri...
Tu MĀKI!? darīt savu darbu? Saproti, nav man nodoma tevi pazemot, bet tu vispār stādies priekšā cik daudz kazu, katru gadu beidz nevienam nevajadzīgus KURSUS!, kuriem nosaukumā ira augstākā izglītība?
Man pat videnes nava, bet zvana un prasa lai palīdzu to vai šito figņu sagatavot.
Ja "ja zinu ļoti labi angļu valodu un vācu valodu perfekti", es neticu, ka ir muļķi, kuri pat pusotra nemaksās par tulku/izpalīgu. Neticu.
Ļoti labi angļu valodu salīdzinājumā ar ko? Pliks "labi zinu un perfekti protu" neko nenozīmē, nokārto kādu testu, tas noteikti palīdzēs.
Piesakies normālam darbam savā specialitātē, ja Tev ir maģistrs un saprašana, vari taču arī lekcijas bakalauriem lasīt - tur maksā krietni vairāk par 150, un normālu pasniedzēju/lektoru tiešām trūkst.

Bet tiešām jāpiekrīt Pluntam - latviešu valoda Tev nav ne perfekta, ne ļoti laba, bet Latvijā to bieži vērtē tik pat augstu, kā svešvalodas.
··· Darba intervija: Kāpēc mani neaicina uz darba ... lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Vai darba intervijās esi izlikusies/-cies par to, kas neesi? (27)
..citiem vārdiem sakot, vai esi piemelojusi/-jis kaut ko klāt (noklusējis) par savām prasmēm un pieredzi vai pat izglītību, vai tas ir attaisnojies (ir dabūts darbs, kas apmierina, un vēl karjera izveidojusies, vai tomēr ne), vai ...
Gribēju pieteikties uz šovu Latvijas Princese un izlikos par skuķi :) Tas skaitās? :))) jaja, mes te visi esam metalapstrades programmetaji. tikai kur tu, neko, arstetos, maciitos vai iepirktos, ja visi butu tie izslavetie aitišņiki, uz kuriem rindas stav? bishkjinj varbut nolaidies leja un padoma par cilvekiem parastiem, kuri, teiksim, bernudarza maca (-ija) tavu atvasi vai padeva vinjai launadzinju, kuri slauka ielu, pa kuru tu katru dienu staiga,kuri skrien apdzest ugunsgrekus un riske ar dziiviibu (vinji IR specialisti lielaki, neka tu, bet kadas vinjiem algas?) kuri sezh pie kases, kad iepercies vai nomazga aiz tevis traukus bara, kad paed.
katram ir savs dziives celjsh un nicinoshi par vinjiem runat, tev tas godu nedara.
[21:12] ja padomā, ka ne visi darba devēji arī ir ģēniji, tad labs speciālists arī var darbu meklēt , ja mainījušies apstākļi esošajā darbā/ekonomiskajā situācijā, nav variantu attīstīt savas spējas, realizēt ambīcijas, apmaksa neatbilst pienesumam utt., īpaši jomās, kur liela konkurence un ir info, ka citos uzņēmumos klājas labāk. tā, kā meklēšanas fakts vēl neko par speciālista spējām nepasaka. Ne tikai vienkāršas profesijas, bet ir arī ļoti specifiskas, ar ko LV nodarbojas tikai pāris uzņēmumi. Un ko darīt tādiem, kas zaudē darbu? Neviens jau pēc viņiem nebrēc. Jāmeklē cita niša. Tas nekas, ka cilvēkiem galva strādā. Tikai tagad visi grib ar tiešo darba pieredzi un nemaz neskatās uz personīgām īpašībām. Tas jau nekas, ka šodien tikai attālināti ko saprot no jaunā amata. Ar labām smadzenēm pāris nedēļu laikā varētu apgūt radniecīgu amatu. Bet nē, baidās riskēt tie CV atlasītāji. Negrib čakarēties Manā profesijā neko piepušķot nevar. ··· Darba intervija: Vai darba intervijās esi ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Darba intervija un slimība (20)
Smags jautājums- rīt cilvēkam darba intervija, bet kā vienmēr pi...dec, oi!slimība podkralsja nezametno, un cilvēks pa lielam nav lietojams, lai varērtu izlikt visas savas labākās lietišķās un citas īpašības. Kāda ir citu ...
Arī biju apslimusi tieši darba intervijas dienā. Zvanīju uz ofisu un ļoti atvainojos, ka nevarēšu ierasties. Pēc kada laika viņi paši atzvanīja, lai sarunātu nākamo dienu. Bet es uz to laiku jau biju atradusi darbu.
Domāju, ka viss ir atkarīgs no darba vietas. Ja saprotoši cilveki un kandidats liksies pat ļoti pieņemams - sarunās interviju pēc atveseļošanās. Cita lieta, ja ir liels konkurss.
Kas tad ir tik briesmīgs, ka nevar aiziet?
Es ar domāju, ka var savākties.
Psc, nabadziņš! Kas par cilvēkiem- tāda štrunta dēļ atcelt darba interviju! Paņem kabatlakatiņu, nešķaudi intervētājam virsū un uz priekšu! Ja man kā darba devējam zvanītu un attaisnotos ar iesnām, es izdzēstu to cilvēku no kandidātu saraksta uz mūžiem!/pikta. Ja man tas darbs būtu vajadzīgs, tad tāds sīkums kā iesnas mani no darba intervijas neatturētu.
Kad mainīju darba vietu, ne lauzts kādas pirksts, ne no rīta applaucētā roka mani no tā neatturēja. Kaut sāpes bij nenormālas.
savākties/saņemties un tomēr doties.... tas, ka bās ieradies neskatoties uz visu pati par sevi bus gana labs rekomendācija. ··· Darba intervija: Darba intervija un slimība lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Darba intervija: "jūs uzskatāt sevi par labu cilveku"? (32)
Biju uz darba interviju, ar visiem jautajumiem tiku gala labi. Kā man šķiet, samulsināja mani pēdējais jautajums: "vai jūs uzskatāt sevi par labu cilveku"?!!! Kā uz tādu jautajumu var pats atbildēt? Ko ar to domā jautajuma ...
labs cilvēks nav profesija... kas tur ko netabildēt :)
normāls jautājums darba intervijā. atbilde parāda cilvēka attieksmi pret sevi :)
normaals jautaajums , vajadzeeja tikai fleiteet talaak :) Pieļauju,ka tur nebija svarīgs apstiprinājums,bet gan atbilde:) es pajautātu - kādā ziņā jūs to domājat? un viss. nav jāmēģina atbildēt uz kaut kādiem nesaprotamiem jautājumiem. labāk precizēt. ··· Darba intervija: Darba intervija: "jūs ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Vai darba intvervijas laikā ir pieņemts atstāt savu vizītkarti? (9)
Vai darba intvervijas laikā ir pieņemts atstāt savu vizītkarti? No vienas puses it kā loģiski, no otras puses iespējams, ka visnotaļ drīz šī vizītkarte vairs nebūs derīga :)
Iesniedzot CV, tas jau satur visu nepieciešamo info!
Vizītkatres parasti dod, ja grib veidot kādus sakarus! Rast sadarbības partnerus!
Bet "mētāt firmu" un dalīt savus datus visiem, tas jau ir pirmā "Gara spēju zuduma"
pazīme...
Skatoties, kas vizītkartē rakstīts!
Ja tur rakstīts, kas esi menedžeris/grāmatvedis/utt utjp utml kādā SIA AUZAS, tad nevajadzētu dot.
Bet, ja vizītkarte ir kā privātpersonai, tad jau var!
atkarībā no amata, uz kādu pretendē....tomēr labāk dot tik tad, ja palūdz...:) aha ienaakot paarrunu telpaa pervim gjelom izmet kaadu joku un izdali visiem viziitkartes! :D
a ja nopietni, tad tikai tad, ja prasa, jo visam info taapat jaabuut ieksh CV (bet liidzi gan vajag panjemt, lai nesanaak taa ka prasa, bet nav ko iedot)..
Atstāt citas darbavietas vizītkarti, manuprāt, ir diezgan muļķīgi :) Ja vizītkarte tīri personīga, tad varētu būt ok. ··· Darba intervija: Vai darba intvervijas laikā ir ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Rokasspiediens darba intervijas sākumā (14)
Rokasspiediens darba intervijas sākumā /pat tad ja tas ir vnk oficiantes darbs/ -cik augstu tas tiek vērtēts no darba devēja puses?
Ko vilkt uz darba interviju, ja piesakos par sekretāri? (21)
Ko vilkt uz darba interviju, ja piesakos par sekretāri direktora vietniekam (ūdensatrakciju uzņēmums), kostīmu, vai blūzīti ar svārciņiem?
Nez kursh uudensatrakciju uznneemums tas vareetu buut!? :)
Velc kostiimu, bet katram gadiijumam, ja paarbauda tavas speejas apakssaa uzvelc labaako apakssvellu un iztiiri zobus!
;D
Ja uudensatrakciju, tad noteikti bikini:} peldkostiimu ... kostiimu... kostiiminju... ··· Darba intervija: Ko vilkt uz darba interviju, ja ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu