Stress

stress foto attēls

Stress - jautājumi un diskusijas

Stresa noturēšana darbā (32)
Sludnājumos kuros meklē darbam raksta ,kad vaiga lielu stresa noturību ? Kas tas ira ?Vai par to ira tā bīstamības piemaksa kad maksā?Un cik daudz tāds stres ira un kā to var zināt kad var noturēt daudz tādu stresu? Es nesaprotu vai kad...
nu, es domāju, ka vislielāko stresa noturību vajag maximas kasēs - tur pa dienu tāds idijotu zieds jāapkalpo, ka es pirmā dienā izvilktu no pakrēsla savu kaulu zāģi un nogriestu kādu kārtu Stresa noturība darbā pēc būtības nozīmē stabilu nervu sistēmu. Ņemot vērā, ka lielākā daļa ir ar vājiem nerviem, administrātoram un arī kasierim šāda stresa noturība ir svarīga. Tāds stresains darbs ir mārketings, piesēdinās pie telefona tirgot kaut kādu figņu; tad nu klausīs visu dienu kur tu ar savu unikālo piedāvājumu vari iet, kurā vietā sev to preci iebāzt, cik zobus tev izsitīs, ja vēlreiz piezvanīsi. Nervu sistēma ir iedzimta skalā - no vispār nav nervu (koka klucis Konstantīns) līdz tam, ka krīt panikā no katras vēja pūsmiņas un vispār nav piemērots dzīvošanai šajā saulē. Es drīzāk pie pēdējiem piederu - paldies, protams, par to maniem senčiem, bet tos jau neizvēlās.
Bet sēdēt lielveikalu kasēs vajadzētu piespriest kā smagāko sodu visādiem pedofīliem un ārvalstu spiegiem, kuriem sabiedrība vnk grib mokoši atriebties
Vienkāršākais tests, bez maksas: Vāja nervu sistēma ir tad, ja stāvēšana rindā pie kases izraisa mērenu sašutumu, jo jāgaida 5 min. ··· Stress: Stresa noturēšana darbā lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Kaada veida atslodzi Jūs pielietojat cīņā ar stresu? (23)
Viena lieta ir, kad jau stress sakāpis, bet cita lieta atslābināties tad, kad stresa nav. Ko darat, kā atslābināties, kad vēl nav stresa un kad jau ir stress?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Stress ir mūsdienu ritma sastāvdaļa, noliegt to ir absurda rīcība.. Matrica tevi raisa būt stresainam, situācijā kad smadzenes tiek noslogotas uzbrūkošai informācijas apkopošanai, zināmai analīzei, uzvedības algoritma rašanai.. jādomā par Dieviem.. sporta zāle, boksa maiss... kam nav pieejama sporta zāles var arī sievu/vīru izmantot:) Vislabākais pretstresa līdzeklis ir ilgs un salds miegs! Ja stress jau ir sakāpis, tad vajag iedzert šnabi! Ja vēl nav sakāpis, tad vajag iet un nopirkt šnabi! ja vēl nav, bet jūt ka tuvojas, tad var iztikt arī ar pāris aliem. vislielākajiem. ··· Stress: Kaada veida atslodzi Jūs... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Palīdzība pēc ilgstoša stresa? (33)
Augsts, ilgstošs stress (cik zinu tas "gāja" apmēram gadu), tad viss sakārtojas, bet cilvēkam iestājas kas līdzīgīs "peectraumas" stresam, ar daudzām no tā izrietošajām sekām. Pamazām dažas izpausmes mazinās, bet citas pastiprinās. Ko...
Jāļauj organismam atgūties..
Jo ilgāks saspringums bez atslābuma, jo ilgāks laiks būs nepieciešams, lai atgūtos.
Baldriāna tinktūriņa...:) Bet laba doma par dzīvniekiem - suņi, zirgi lieliski noņem stresu. Dejas;) Fizisks darbs svaigā gaisā (dārzā, piemēram). Un asinszāle - vislabāk, ja var dabūt eļļu, ja nē - kaut vai tēja. Panaceja nav, bet palīdz labi. nevar palīdzēt tam, kurš pats to palīdzību negrib Tu domaa ir kaada tablete, kas aarstee stresu? Stress ir gariiga probleema, to arii gariigi jaaarstee pie gariigo probleemu aarstiem.
Vieniigais var aarsteet ar alkoholu, vieglaam un smagaam narkotikaam un sievieteem/viirieshiem lielos daudzumos! :)
··· Stress: Palīdzība pēc ilgstoša stresa? lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kā tikt galā ar stresu? (24)
vai kads varetu ietekt ka var nomierinaties ja ir loti liels stress?
elpo dziļi, vienmērīgi :) kāda tur stresā mīlēšanās, tāds mehāniskais drāziens vien sanāk :D Izpaust savas emocijas. Ja tas ir naids - var to fiziski dabūt ārā. Ja bailes - izrunāties ar kādu, izraudāties. Mūzika, saņemšanās, elpošanas vingrinājumi, izrunāšanās... Iziet paskriet pāris kilometrus, izraut kādu hektāru biešu no vagas, uzrakt mazdārziņu, izmazgā dzīvoklī grīdu... fizisku slodzi vairumā uz pāris stundām. Aktīva darbošanās. Lai mazāk vietas domām par cēloni. ··· Stress: Kā tikt galā ar stresu? lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu