Valdes loceklis

Valdes loceklis - jautājumi un diskusijas

Valdes locekla maiņa. (12)
Uzņēmums SIA ar pamatkapitālu virs 2800 . Vadībā viens valdes loceklis un viens darbinieks. Ir vajadzība nomainīt valdes locekli. Uzņēmumam ir neliels nodokļu parāds. Zem 1000.00 eiro. Vai tas ir iespējams?
Kāds sakars valdes locekļa nomaiņai ar nodokļu parādu?
Ja jaunais valdes loceklis ir gatavs uzņemties turpināt vadīt sabiedrību, tad nekādu problēmu.
Amatpersonas var mainīt kaut katru nedēļu.

Sabiedrību nevar nolikvidēt, ja ir nodokļu parādu un tikai.
@PatiesibasKalns Pilnīgi lieks un debīls komentārs! Kāda starpība hipermārketu tīkls vai tirgus bodīte? Jautājums bija par valdes nomaiņu.

Nomainīt var ar visu parādu. Gadījumi ir dažādi, bet var apsvērt noslēgt savstarpēju piekrišanu par valdes maiņu ar parādu lai nākotnē nav kādu "pārsteigumu". Bet nu arī bez tā teorētiski var iztikt...
Parāds ir jānomaksā. Ieeju UR un aizpildi KR 18 , nomaksā par maiņu un sludinājumu Latvijas Vēstnesī http://www.ur.gov.lv/faili/KR-veidlapas-jaunas/KR18_pieteikums_UR_28.04.2016_19.1.1.pdf Paklausies ko Svece..saka..viņš zin ko runā. ··· Valdes loceklis: Valdes locekla maiņa. lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vai SIA (mikrouzņēmuma) valdes loceklis var strādāt citur? (16)
Vai SIA (mikrouzņēmums) valdes loceklis var strādāt algotu darbu citā vietā/komānijā/pirvātā vai valsts iestādē?
Var strādāt jebkur, pat citā mikrouzņēmumā.
Vienīgais ierobežojums ir, ka drīkst būt valdes loceklis tikai vienā mikrouzņēmumā.
Ja, tikai pamatdarbs ir MiU, tātad visur citur netiek piemērots neapl. min nodokļu atlaidēs. Nodokļu grāmatiņa no 2014. gada vasaras ir elektroniska.
Ja tā bija kādā darba vietā, tā EDS tiek reģistrēta automātiski, ja darba tiesiskās attiecības uzsāk pēc 2014. gada 1. jūnija, tad a;gas nodokļu grāmatiņa ir jāreģistrē portālā latvija.lv pašam. Pretējā gadījumā netiks saņemti atvieglojumi, kas nozīmē mazāku neto algu.
Var . nevis *drīkst būt valdes loceklis tikai vienā mikrouzņēmumā* bet tikai vienā mazkapitāla SIA (pamatkapitāls līdz 2800eiro), kas nav viens un tas pats.

ja strādā pie SIA konkurentiem jāsaņem dalībnieku piekrišana.
··· Valdes loceklis: Vai SIA (mikrouzņēmuma) ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Valdes loceklis Latvijas nepilsonis (3)
Vai cilveks ar Latvijas pasi, bet ja vinš nav Latvijas pilsonis, var kļūt par firmas valdes locekli?
Jā, var Viņš var visu, izņemot iet uz vēlēšanām. Var ··· Valdes loceklis: Valdes loceklis Latvijas ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ikgadēja ienākumu deklaracija (4)
Pie kādiem nosacijumiem obligati jaiesniedz ikgadēja ienākumu deklarācija ja persona ir valdes loceklis akciju sabiedrībā.
Ja persona kaut kas ir, tad tai personai nevajadzētu rasties jautājumiem it kā tā nekas nebūtu. No kā savukārt rodas jautājums, vai perona atrodas pareizajā vietā ja neko nezin! http://www.manasfinanses.lv/2014/06/04/gada-ienakumu-deklaracija-vid/ Pajautā VIDam Pajautā manam sunim,pastāv iespēja,ka viņš varētu zināt vairāk par tevi... ··· Valdes loceklis: Ikgadēja ienākumu deklaracija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu