Instrumenti

instrumenti foto attēls

Instrumenti - jautājumi un diskusijas

Kas par firmu ir Kraft&Dele Germany? (7)
ss.lv daudz sludinaajumu a ršīs firmas dažādiem rīkiem un ierīcēm-metināmie aparati, ģeneratori, daudz kas cits, bet gribētos nedaudz uzzināt par ražotāju. Netā nevarēju atrast, tik poļu vairumtirgotāji. Vēl labāk - varbūt kāds var...
Ja nevari atrast vaacu maatesfirmu, tad skaidrs ka Kjiina. Un kvalitaate arii visdriizaak ka ne ar ko nav paaraka par citaam, liidzigaam lietaam. Ķīnas izstrādājumi, kas ienākuši caur Poliju, "snogšibaķeljskijas" cenas. Iegādājos pietiekami jaudīgu benzīnzāģi par smiekla naudu, pirmais iespaids - ir O.K., ja arī ilgi neies, tad tādu var pirkt jaunu ik pēc kādiem 2-3 gadiem. Parasta ķīna. Varbūt vienīgi ne pati bēdīgākā kvalitāte. Ķīnieši. 100% Tagad pasākuši Ķīnas preces uzdot par Eiropas ražojumiem.Minētās firmas trimmeris nojūdzās ļoti ātri.Un šī nav vienīgā viltus vācu firma.Pat lielos,prestižos veikalos mēdz krutkas tirgot. ··· Instrumenti: Kas par firmu ir Kraft&Dele... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Labas šķēres dārza darbiem? (6)
KUR lūdzu var nopirkt labas šķēres dārza darbiem? Tādas, lai jau pirmajā mēnesī tās nesāktu jukt laukā, ar kurām varētu nogriest ne tikai sausus ziedus... :)
Es teiktu, ka mājās ir jābūt divām - mazajām un tām ar garajiem kātiem. Garo kātu šķērēm ir visādi - ir labas arī bez firmas nosaukuma, man bijušas trīs no kurām vienas palikušas. Grūti paskaidrot, bet jāmeklē ir tādas, kurām kāti nav alumīnija caurules un griežamie žokļi ir mazliet robusti, bet ne zirdziski.
Ja pirksi Fiskars, tad visticamāk nebūs jānožēlo, vienīgi, ka tās ir dārgākas. Mazās es pirktu fiskaru, bet lielās pameklētu lētākas. Depo ir izvēlē labas gan vienas gan otrās.
Vēl ir viens mazs knifs, ja ir divas gandrīz vienādas, tad labāk ir ņemt tās kuras nav ne zilā un zaļā krāsā, jo tās abas vieglāk pazaudēt.
par šķērēm ar gariem kātiem - galvenais lai starp aiztaisīto šķēru kātu rokturiem būtu rasstojaņie. savādāk griežot var starp kātiem iespiest pirkstus (no rugtās pieredzes) :) ņem uzreiz Fiskars. vai arī Bosh esot kaut kādas tip ar akumulatoru, ļoti labas. es nopirku mazliet lētākas kaut kādas zili zaļas. vienas ar ko krūmus apgriezt un kaut ko tamlīdzīgu, un vienas tādas kā šķēres ar ko zālīti apriezt vietās, kur ne ar trimeri, ne pļaujamo. tās kas zariem vēl ir ok, bet tās dārzam, kur zālītei stūros utml, tomēr neatmaksājas ietaupīt tos pāris ls..
DEPO man liekas, ka pirku
fiskars instrumenti ir loti labi fiskars rullee ,pannas arii labaas.. ··· Instrumenti: Labas šķēres dārza darbiem? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Urbja izvēle amatierim (7)
Vajag iegādāties urbi, retiem mājas iekšdarbiem. Kādu ieteiksies mājas vajadzībām? Kādu universālu - kokam/betonam? Kas ir "IMPACT DRILL"? Pneimatiskais urbis kaut kāds? Kādus apgriezienus/jaudu skatīties/ātrumu daudzums?
supernetto urbis deres majas vaajdzibam... galvenais skatiities uz urbja patronu, lai nav jaachikaajas pashus urbiishus mainot,a tos dazjus caurumus jau var izbakstiit ar neprofesionaalu instrumentu... da nee jaaskataas ir uz patronu... leksika: urbjmasiina- verkis, ko tur rokaa. tajaa iestiprina(iespiez patronaa) urbi- verki lai iztaisa caurumu noteiktaa materiaalaa ar noteiktu izmeeru. leetaas urbjmasiinas ir veik depo, kruuza, sadovnikova ielaa pirmajaa pagalmaa, rebir. impact drill ir urbjmasiina ar triecinreziimu( tagad gandriiz visas ir taadas)tas vajadziigs urbt betonaa. metaalam tas jaaatsleedz. urbji metaalam, kokam, betonam- katram savs. savs asinaajums, savs materiaals. koka urbis- tikai kokam. metaala urbis- metaalam, var kokam mazie izm-liidz 10mm. urbis betonam(galaa cietkauseejuma plaaksne,ko arii paardeeveeji saukaa par pobeditu.vaards naacis no 40.to gadu krievijas)tikai betonam, fliizei, kiegelim. ··· Instrumenti: Urbja izvēle amatierim lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Skrūvgrieža akumulatoru uzglabāšana (9)
nopirku skrūvgriei ar 3 akumulatoriem, mājas vajadzībām reāli izmantošu tikai vienu aķi, kā pareizi uzglabāt pārējos aķus- uzlādētas vai tādas kādas nākušas no veikala?
Skrūvmašīna ar visiem akumulatoriem ir paredzēta lietošanai...nevis glabāšanai!!!
Tā lūk!!!
Cik dzirdēts, pareizi ir glabāt uzladētus, vai precīzāk - nedrīkst ļaut pilnībā izlādēties. Vienīgi, zinot normālo akumulatoru cenas (visnotaļ augstas), šķiet ka ja tiek doti līdzi trīs akumulatori, tie varētu būt diezgan dranķīgi un lietot dabūsi visus trīs, nomainot ik pēc 10 skrūvju ieborēšanas... galvenais neglabā mitrā vietā- lai kontakti neapsūb, tad varēsi lādēt cik uziet, bet nekas nenotiks:) Taisies ieskrūvēt pa vienai skrūvei reizi gadā?Reāli ir tā,ja snāk ko lielāku vākt kopā,tad akumolators jau pēc 1,5-2 stundām vairs nevelk,tapēc arī ir trīs.Glabā uzlādētus,ja darbojies reti pamaini akumolatorus katru reizi.Tas šiem būs veselīgāk. makitas un boshi, visi esot jaaglabaa uzlaadeeti. un ja reti lieto, katru reizi citu labaak nemt neka visu laiku vienu. ··· Instrumenti: Skrūvgrieža akumulatoru... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Renovators (12)
Vai kādam ir reāla pieredze ar Tv plaši reklamēto renovatoru?Vai šis instruments tiešām ir tā vērts,lai to iegādātos?Cik reāli ar viņu var veikt visas reklamētās darbības?Ir jau gan dzirdēts,ka tas,ka der visam,patiesībā neder nekam.Kā ir...
Angliski tas verķis saucās "Oscillating Tool" un lētie ķīnieši tirgojas par 20..50$
Neaizvieto fleksi zāģi u.c. darbarīkus, un protams tvshopa cipars 3x pārsniedz jamā reālo vērtību. Par tādu ciparu Bosch būtu jātirgo nevis noname...
Sīkai saimniecibai aparāts ir ok,jauda maza,bet pietiks. Tiki uzgaļi (īpasi griešanas) ir padārgi. Pēc pāris lielām naglām,ja iespējams pieklūt, izmantosi fleksi :P Visur izbaudīts nav... bet lai noslīpētu krāsu no metāla detaļām, ir ok... uzgaļi tiešām ir dārgi... ;) Renovatoru gan nevajag, ir gana daudz alternatiivu instrumentu no atziitiem razhotaajiem ar vaardu. Tiesa citaa cenu grupaa, bet vizmaz zini ko peerc, nevis kaarteejo TVshopa "briinumpreci".
Instuments ir gana labs ja nodarbojaas ar visaadu veidu remontiem kur nav iespeejams izmantot citus, specializeetus instrumentus. Jo katrai lietai ir savs instruments ar ko darbs ir aatraaks un produktiivaaks.
Labs kā palīgintruments,ko izmantot kā ´´ātro palīdzību´´ darbos,kur visu ´´lielo saimniecību´´ līdzi nepaņemt.Nopietnos darbos fleksi vai slīpmašīnu utt.neaizstās,bet savu reizi loti noder.Jāsaprot,priekš kā vajadzīgs. ··· Instrumenti: Renovators lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kādu klarneti pirkt bērnam? (4)
Kuru labāk izvēlēties - koka vai ebonīta. ar cik klapītēm?
Starpība ir cenā. Visbiežāk pazudīs klarnetes mēlīte. Es pirktu ebonīta ar 17 klapītēm. Labāk aprunājies ar skolotāju. Jāatceras, ka tā tiek netīšām nomesta, netīšām uzsēžas virsū, tiek ievērta durvīs. Viss beidzot, nevar atrast, kur nolika. Ir kāda starpība, ja nevar atrast nez kur noliktu koka klarneti vai ebonīta?
Tas siikai16 jautājums
Labāk bungas. ··· Instrumenti: Kādu klarneti pirkt bērnam? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur iegādāties labu sintezatoru (2)
Sveika Tauta. . es vēlētos iegādāties labu sintezatoru, ar 8 oktāvu apjomu, vairākiem tembriem, ritmiem, iespēju pieleegt datoram, un spēju pašam rakstiitdiskaa mūziku. .. lūdzu iesakiet labāko firmu, vai vekalu, kur tirgo šos instrumentus.
Ljoti labas ir Yamaha Clavinova, atbilst visaam Tavaam prasiibaam, tikai, lai piesleegtu kompim, nepiecieshama MIDI ieriice. Bet vispaar ir abos muuzikas veikalos Upiisha pasaazhaa. Saka jau, ka sūC,bet komutācijas iespēju ziņā ( ar to pašu datoru ) te viss ir kārtībā . Labos modeļus Tu dzīvē neiereudzīsi, tikai uz bildes, tā pati vecā labā pasūtījuma institūcija . Aizbrauc ar Ryanair ( http://www.ryanair.lv/ ) uz Frankfurti un nopērc ! :)
http://www.casio-europe.com/euro/emi/
··· Instrumenti: Kur iegādāties labu sintezatoru lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Digitālās klavieres, klavieres, sintezators (22)
Gribētos aprunāties ar ļaudīm, kuri praksē zin atšķirība starp minētajiem 3 instrumentiem. Sen gribu sev nopirkt klavieres. Kādu brīd funktierēju par lietotu iegādi ar, teiksim ss starpniecību. Lētākais variants, protams ir "Rīga" un...
Skatoties kādam nolūkam Tev nepieciešamas klavieres. Man ir mājās "Rīga" un nesūdzos, ja labi noskaņo. Skaņošana maksā virs 30 latiem.Skatoties kādam nolūkam Tev to vajag,nevar salīdzināt parastās klavieres un sintezatoru. Tās nav līdzināmas lietas, vismaz man tā šķiet. Labs instruments, kur var uzslēgt abus režīmus tāpat maksās virs 1000latiem. neko nevaru piedavat, bet...mazliet samulsinaja Tavs izteikums par "Rigu" - 1. reizi ko tadu dzirdu no viduslimena . atvaino, bet Tavs rakstibas stils man nez kapec neljava domat par profesionalu Steinway&Sons vai Petrof.. lietotaju. atvainojos, ja kljuudijos. no digitālajām klavierēm un sintezatora nekad nedabūsi ārā dzīvu mūziku. Protams, viss atkarīgs no nepieciešamības - kam Tev klavieres. Ja bērnus mūzikas skolā sūtīt, tad - citu variantu nevar būt, tikai īstas klavieres. Ja pašai mājās savam priekam paplinkšķināt - tad jāizvēlas, kas svarīgāks: vieta dzīvojamās telpās vai dzīva skaņa. Es savu Rīgu tiešām atdevu par baltu velti. Vēlāk uzzināju, ka lietuvieši kā traki uzpērk mūsu klavieres, restaurē un - pārdod savējiem par daudzām naudiņām. Ja priekam, tad ņem digitālās un miers. Aizej uzspēlē, Upīša Pasāžā ir veikals un uz Bruņinieku ielas bija vismaz labs mūzikas instrumentu veikals, netālu no Brīvības ielas, Rīgā. Man mājās ir sintezators arī,mājas kārtībai, kā saka savam priekam uzspēlēju, bet mēģinājusi esmu arī digitālās, mazāk vietas aizņem, neesmu gan profesionāle, tikai prieka pēc. Bērnībā pabeigtā mūzika skola lielu lomu nespēlē, ja ar to nenodarbojas profesionālā līmenī. Pats spēlēju uz šāda ,,Stage Piano", To mūziķi lieto jo ir viegli risināt apskaņošanu lielās uzstāšanās reizēs. ··· Instrumenti: Digitālās klavieres, klavieres,... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Ātrs gugļa pārskrējiens nerāda, ka tāda pase eksistē, katrs lidošanas gadījums jāprecizē attiecīgajā aviokompānijā. Ar USA (un varbūt citur arī) sarežģī dabas aizsardzības likumi, ja vijolei un lociņam izmantoti tagad aizsargājami materiāli (sarkankoks, ziloņkauls utml.). Meita veda uz Vāciju un Angliju savus instrumentus bez pases tur un atpakaļ. Līdzi ņēma koncertēšanas līgumu. Varbūt skatoties uz kādu valsti. ··· Instrumenti: Kur gatavo vijoles pasi? Vai... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Visupirms - etnogrāfisko vai koncertkokli? Te būs, slavenā Igauņu ģimene Latgalē izgatavo mūzikas instrumentus. Pie reizes apskatīsi viņu muzeju.
http://www.baltharmonia.lv/izstradajumi/params/category/19785/
Priekš bērna interneta veikalā: www.babystore.lv Ja Rīgā, tad veikalā "Upe" manīju. Šķiet, R.Vāgnera ielā. Katrā ziņā, pirms kāda laika tur bija veikals un kokles :) Nopērc labāk šo- savā Liepājas veikalā- neviena kokle šim instrumentam pat klāt nestāv! Dzidras skaņas, nekad neizskaņojas- maniem bērniem ļooti patīk. http://www.plazma.lv/index.php?dir=side/M%C5%ABzikas%20instrumenti/Sintezatori&file=1102&action=desc
··· Instrumenti: Kur nopirkt kokli? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu