Atlūguma paraugs

Sen neesmu rakstījusi atlūgumu darbaaa, kāds būtu pareizais teksts? Lūdzu atbrīvot mani no darba ar š. g. . .. .datumu uz savstarpējās vienošanās pamata? Datums, paraksts. (Interesē taalaaak saistiba ar bezdarbnieku pabalstu)

MaryClaire  16 2 es ceru, ka izdosies panākt jaunu normu Darba likumā [tiek gatavoti ieteikumi], ka tiem, kas aiziet paši no darba pēc pašu vēlēšanās, tiem bezdarbnieku pabalsts nepienāksies!

es pati klauvēšu daudz un ilgi par šo normu!!!!!!

Tessa  1 5 MaryClaire (2012-10-26 13:47) viedoklis

kapec? mazums,kadi iemesli liek pamest darbu.zinu sievieti,kura bija spiesta vairs nestradat,jo bernu notrieca mashiina un vinjsh palika uz gultas.un bija kopjams 15 gadus.liidz vairs nebija.
tad butu katrs gadiijums atsevishkji jaizverte.
man domat,daudz nebus tadu,kuri pamet darbu tapec,ka nevelas stradat vispar.

White`n`Naughty  5   MC pareizi saka, tiem, kas paši atlaižās nekāds pabalsts nedrīkstētu būt, tad jau visi ´´haļavu´´ sāks laizt. Un tiem, kas strādā uz šito ´´haļavščiku´´ reķina jāmaksa bezdievīgi nodokļi, lai godājamie liekēži varētu eksistēt.
Ja raksti vienā vietā atlūgumu, tad nākamjā jāzīmē jauns darba līgums.

MaryClaire    1 Tess, tas ir attaisnojošs iemesls, jo ir vajadzība, tā tam jābūt, bet ... es ne par Tevis minēto gadījumu.

man tādu gadījumu ir katru gadu vismaz 5!!!!!!!!!!!!!

slieks      Man kādreiz mācīja, ka no darba atlaiž nevis atbrīvo, tātad ´´atlaist´´.

Ante      Ja sociālais nodoklis nomaksāts, bezdarbnieka pabalstu maksā, tikai nesaņem uzreiz, bet pēc diviem mēnešiem.

animato  2 1 LV bezdarbnieka pabalsts ir tas,uz ko visi tiecas un pamet labas vietas!

lorette    1 ...lūdzu atbrīvot(nevis atlaist)mani no darba uz pušu vienošanās pamata ar š.g.....datums.(114.pants)
....vēl būs jāparaksta pušu vienošanās līgums.
....un pēc 114.panta bezdarbniekos stājas uzreiz pēc atbrīvošanas(nav jāgaida 2 mēneši).

fargo  1 1 http://www.lvportals.lv/skaidrojumi.php?id=199120
http://megaforums.lv/blog/darba_liguma_izbeigsana_pusem_vienojoties/2010-01-04-118

vnk informācijai. un uzteikums nav tev jāraksta piecās tuvākajās minūtēs. labi, ka raksti te un jautā kā labāk. nestrebt karstu, pirms parakstīt un atdot vēlrez padomāt. tad vēlreiz. tav vēl mazliet. ja tomēr "jā". ok. ko tur vairs...

lorette      ...jā papildus atlūgumam...darba devējam ir jābūt tādam līgumam....kad izbeidzot darba attiecības nebūs pretenziju vienam pret otru.Varbūt darbs ir saistīts ar materiālo atbildību,vai lietošanā firmas telefons,degvielas kartes...u.t.t.Paraksta,kad par visu esat vienojušies,arī par aprēķinu...par to norādot vienošanās līgumā.Google arī daudz informācijas.

komjauniets  1 1 Rodas pamatotas šaubas par tavu lojalitāti pret darbiniekiem, ja jau tik bieži iet prom.....droši vien kapeik p...ēja, vai arī prasības X viņ kādas.....CERU, ka ne tev un Tev līdzīgiem uzpūtīgajiem nebūs nosodīt un lemt maksāt vai nemaksāt šiem cilvēkiem pabastus, kuri vēlās aiziet no darba, jo ja cilvēks ir nopelnījis to pabalstu, tad ir un tu nezini kādu apstākļu dēļ viņam tā jārīkojas.
Galvenais, ka lai jūs būtu vienojušies un tas līgums vai lēmums kā nu kurš viņu sauc darba devējs parasti izdod tev atbrīvošanās brīdī.

Skaidrite_Leeninna      Darba līguma izbeigšanu uz rakstiskas vienošanās pamata paredz Darba likuma 114.pants. Tu jau pati norādi, ka no darba gribi aiziet uz savstarpējas vienošanās pamata. Tā kā likums nosaka obligātu rakstveida darba līguma noslēgšanu, tad attiecīgi darba attiecību izbeigšana ir jāfiksē rakstveidā.

violeta  1   Uz pusu vienošanas pamata 114p.un tikai..meneša laika saņemsi 1.pabalstu,ja otra dienaa pec aiziešanas griezīsies valsts socialajaa dienestaa.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu