Cik dienas jānostrādā vēl, kad ir iesniegts atlūgums?

jadore      mēnesis

joens    2 Necik, ja ir abpusēja vienošanās. Citādāk pēc likuma 1 mēnesis.

siikaa16  2 1 Dzīvesvietas maiņas gadījumā, laikam 3 dienas. Vienojoties var jau arī tūlīt pārtraukt. Daudziem pēc līguma ir 3 mēneši vēl jāstrādā.

Cimper    2 Pārbaudes laiks ir 3 mēneši. Pēc uzteikuma - max mēnesis, ja nevienojas par īsāku termiņu. Interesanti gan, kurš uzņēmums LV liek 3 mēnešus atstrādāt???

ruugumpods    4 Ja līgums ir pretrunā ar likumu, tad attiecīgais līguma punkts nav spēkā. Tā ka max. mēnesi

siikaa16  3   Pārakstījos, dažiem, nevis daudziem. Pēc līguma 3 mēnešus iepriekš mutiski jābrīdina. Šāds nosacījums ir darbiniekiem, kuri strādā privātajā sektorā, kuriem ir specifiska profesija. Var jau izmantot likumu, bet labāk nestrīdēties. Uzņēmēji viens otru pazīst, kaut konkurenti.

Maybex  1   Palasi savu darba līgumu.

_Krasula_    2 Atkarībā uz kāda pamata iesniegts atlūgums. Ja pēc paša vēlēšanās, tad jau iepriekšminētais mēnesis, ja vien līgumā nav minēts, ka šis laika var būt īsāks.

"Darbiniekam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu, neievērojot šajā pantā noteikto uzteikuma termiņu, ja viņam ir svarīgs iemesls. Par šādu iemeslu atzīstams katrs tāds apstāklis, kas, pamatojoties uz tikumības un taisnprātības apsvērumiem, neļauj turpināt darba tiesiskās attiecības."/DL 5.punkts/

Ja darba attiecību pārtraukšana ir uz savstarpējās vienošanās pamata, tad vienojas arī par atstrādājamo laika periodu.

Algotā pagaidu darbā-1 diena.

_Krasula_  2 1 P.s pārbaudes laikā-3 dienas. :)

VecmeitaARrunci  1   Peec idejas-viens meenesis,ja var vienoties-tad mazaak.Ja man buutu teiksana-atbriivotu uz reizi,jo no aizgaajeejiem taapat jeegas nav.izneemums-ja jaameklee aizvietotaajs.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu