Kur vieglāk atrast darbu Anglijā vai Vācijā?

vēlos pārcelties dzīvot un strādāt uz Angliju vai Vāciju. man ir bērns invalīds kurā zemē bērnam labāka nākotne?

joens    1 Ar labām 2 svešvalodu zināšanām būtu tā kā vienalga, kuru piedāvājumu pieņemt, kam atteikt. Klimats Vācijā būs foršāks.

Sociālā aizsargātība augstāka varētu būt Skandināvijā, Francijā.

ne_meklejumos      Abās, avīzes pilnas ar darba piedāvājumiem, lasi, zvani, ej uz darba intervijām. Bērnam labāka nākotne tur, kur vecāki dzīvo.

kvarts  1 3 Vieglāk darbu ir atrast Latvijā.

Aija09    2 Anglija. Un klimatiskie apstākļi šeit ir labāki - ziemas nav! Par Vāciju nezinu, bet Anglijā bērniem - invalīdiem ir ļoti daudz priekšrocību un labs sociālais nodrošinājums.

irgo    4 Plāno vien savu nākotni saistīt ar Latviju un nekļūdīsies, paziņas kas padsmit gadus jau nodzīvojuši Vāczemē redzot kas tagad notiek kad Vācijā "bēgļi" sabraukuši tā ka biezs un no kādreizējās kārtības nekas nav palicis , nopietni apsver iespējas atgriezties Latvijā. Tā ka apdomā kārtīgi !!!

Edgars37    1 Anglija labak nelien, minimalo stundas likmi cels, kas nozimes vel drankigakus darbus un darba apstaklus, plus vel latviesi neiztur konkurenci ar rumaniem, kas vel vairak sasaurina darba iespejas, pabalstus ar griezis, ta ka nakamgad diezgan daudz tudalinu varetu atgriezties faterlande. Ja tomer izlemsi par labu UK, rekinies, ka bus smagi.

Ronis26      Nekur nebūs Viegli ( sākumā)...
...bet Visur,ja var Novērtēt tawu darba kwalitāti,arī novērtēs Tewi.
Anglija ir uz salas un mazāk ietekmējama ar Sīrijas bēgļiem nākotnē! ;)

janisb    1 Ja zin valsts valodu un kvalificēts speciālists, tad lielas starpības nav, ja valodu nezin un neko nejēdz tad Anglijā būs vienkāršāk...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu