Zemeņu lasītāja darbs Anglijā

zemenesVai kāds ir bijis Anglijā lasīt zemenes,kāda tur ir darba sistēma?

studente1970    1 Ja esi ar stipru veselību,tad ok,ja problēmas ar muguru,vaiko citu,tad labak aizmirst!

aluxx      ar parasto lasīšanas metodi, tapat ka plūmes, kartupeļus un citas ogas, uzkāp kokā, nopurina un lielumu salasa spainī.

Afrodit    1 darba sistēma sekojoša-ņem toveri un velkās pa vagu lasot zemenes,kuras vēlams neēst,bet likt toverī(neēst tapēc,ka noķīmiķotas,nevis kādam žēl)

undine    1 /Ņem trepi, brauc ua Angliju lasīt zemenes/
Bet ja viņas jālasa no vagas tad iegādājies ceļu aizsargus un tikai tad dodies tur:)

vecmeitaARrunci      Ieej latviesi.com un uzzināsi visu..

lapsaacijs_albiins      v smislje,kada tur ur darba sisteema??
smags darbs uz atklaata lauka,edziivoshana kaut kaados tur vagonos, nedeeljaa laikam bij liidz 90 £ par iiri, siikaak varu uzzinaat ,ja vajag.

asne      Uzzini gan! Bet laikam jau šogad vispār vairāk ne uz ko neņem... man te jaunieši grib braukt pa brīvdienām šancēt.

ezis_03      Sistēma ir ļoti vienkārša: ja būsi veiklāks par pārējiem un turēsies priekšā, tad daudz salasīsi un labi nopelnīsi. Ja sevi žēlosi, nekas nesanāks.

maestro      es biju pagaisgad. gruti ir. ipasi gruti uz zemenem. ja tu gados, tad mugura gan bus beigta. labak uz avenem. tas turpat. gribi sikak , varu aprakstit...

feeling      Nežēlīgi garas darba stundas, sāk arī ĻOTI agri no rīta - ap pus5 jau vagā. Māsai pat ļoti karstā saulē bija jālasa tādā kā milzīgā siltunīcā. Gan mugurai, gan ceļiem jābūt ļoti stipriem. Un pašai arī - psiholoģiski.Dzīves apstākļi ar var būt ļoti dažādi - pat ar gulēšanu vienā gultā ar citu cilvēku, jo vairāk vienkārši vietu nav. Grūti, bet izdarīt jau var! :)

ezis_03      Nevajag jau arī pārspīlēt ar to grūtumu... Ja esi apņēmības pilns labi pastrādāt, tad arī sakarīgu piķi nopelnīsi. Par kājām un muguru arī nav jāsatraucas, ja esi pareizu "aprīkojumu" izvēlējies un pareizā pozā lasi tās zemenes. Teikšu godīgi, ja labi pastrādāsi, savas 300-400 mārciņas nedēļā nopelnīsi :)

Gatiz      300-400 aizmirst :D 2009-06-29

linda77      pati biju pirms gadiem 4. nebiju čempions , nedēļā kādas 200-300 mārciņas sanāca .zemenes ir grūtāka un mazāka nauda , avenes labāk ,jo lasi stāvus . gribu ieteikt ,ja tiešām intensīvi jālasa zemenes , jau LV sapērcies visparastāko leikoplastu ko tīt ap pirkstiem , tā ērtāk lasās. dzīves apstākļi var būt ļoti dažādi , atkarīgs no saimnieka un sezonas. mums karavāna bij ļoti laba un maksāja kādas 25 mārciņas nedēļā. 2009-12-16

nauris111    1  foto patreiz tieši to arī daru,vismaz 200 nopelnu nedēļā,tas nav grūti,dzīvojam labiekārtotās karavānās,parasti pa vienam-istabā,maksa-30 mārciņas nedēļāDarbs jau 5.no rīta ar pārtraukumiem,tuneļos visai karsts,bet var pierast,zemenes uz zemes un arī aug kūdras maisos,kas novietoti uz zemajiem galdiem-40 cm no zemes un augstākiem galdiem-1,20m auugstumā.Zemenes ienākas no 15 maija,liz pat oktobrim.Faktiski pie zemenēm darbs ir pat 10 mēnešus-tuneļu konstrukciju montāža,apūdeņošanas sistēmu ierīkošana,lauku nokopšana,sagatavošana,stādu stādīšana. 2010-05-23

dabonams       foto Zemeņu lasīšana paša par sevi nav grūta,taču čakarē ellīgi vagari,kas to uzrauga.Stundā jāpielasa četras kastes ar kvalitatīvām zemenēm.Protams jānolasa arī nekvalitatīvās,kuru ir parasti vairāk. 2010-10-14

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu