Kā strādāt, ja necieni savu priekšnieku?

Vai ir iespējams strādāt, ja galīgi necieni savu priekšnieku? Darbs kā tāds man patīk, kolēģi labi, ofiss ļoti tuvu mājām, viss ir skaisti, tikai priekšnieks... Neskatoties uz to, ka daudzas praktiskas un pat pašsaprotams lietas viņš vispār neizprot, viņš uzvedas kā viens no pasaules gudrajiem. 50% no darba laika paiet viņa uzdevumā darot nevajadzīgas lietas un labojot tādēļ radušās kļūdas un mierinot dusmīgos klientus. Viņš neieklausās ne manā, ne kolēģu viedoklī, dzīvo kaut kādos rozā mākoņos. Viņš galīgi nav konstruktīvi un praktiski domājošs, pastāvīgi visu sajauc un aizmirst un sliktākais ir tas, ka nekad pat nejūtas par to vainīgs un necenšas mainīties. Kaut kā jau tiekam galā, laika gaitā esam izstrādājuši savu taktiku- liekam viņa kalendārā atgādinājumus, cenšamies pēc iespējas vairāk izdarīt paši, viņu nemaz neiesaitot, bet viss aizņem tik daudz enerģijas, ka vakaros knapi velku kājas. Šeit strādāju pāris gadus un nu jau brīžiem ir tā, ka gribas vienkārši paņemt slimības lapu un nenākt uz darbu vispār. Kādam nav bijusi līdzīga situācija? Ko darīt?

Sibor (2015-08-11 10:12)  1 4 Priekšniekus neizvēlas ! Nepatīk - maini darbu !

av2 (2015-08-11 10:23)      darbs ar ko saistiits?

WYWH (2015-08-11 10:36)  2 4 kaut kas īsti nelīmējas. nemēdz tā būt, ka priekšnieks muļķis/idiots utt utml, bet bizness tomēr turas un iet gadiem

scheriff (2015-08-11 10:41)    5 Ja jau šefs tik dumjš, slinks, izklaidīgs, bet tu tik gudra, čakla, organizēta, zini visu kā labāk darīt, darba laiku un personālu saplānot, kāpēc pati savu uzņēmumu nedibini? Varēsi tad būt laba visiem - klientiem, darbiniekiem, VID, ģimenei. Ja kāre uz patstāvību uznāk piesakies pie mani! Parādīšu uz kuru pusi uzņēmuma reģistrs atrodas, kā dokumentus EDS iesniegt, kā galvenajā VID ēkā uzvesties, kurā bankā izdevīgāk kontu atvērt + sagatavošu un izskaidrošu SWED aptaujas blanku topošajiem uzņēmējiem, bet Citadelai arī nav ne vainas un SEB ir labi konsultanti. Labu grāmatvedi ieteikšu, kā arī firmu kas sakarīgu www lapu izveidos, domēnu piereģistrēšu, SEO izveidošu, juristu līgumu izskatīšanai arī varu ieteikt. Info par maketētājiem arī nesmādēšu. Tikai labi izdomā ar ko nodarboties gribi! Tikai tā prātīgi, lai nesanāk ka pēc dažiem mēnešiem uz SMS kredīta jāuzsēžas.

P.S. Visas augstāk minētās darbības uzņēmuma reģistrēšanai ir sīkums (pastaiga saulainā dienā pa pļavu ar vēšu dzērienu rokā) ja salīdzina ar reālo ikdienas darbību un atbildību.

Nate (2015-08-11 11:02)    2 Gadījumā ne ar ugunsdrošību darbs nav saistīts? Vienu tādu zinu.
Ir jāiet prom, jo ja uz darbu ej kā uz katorgu. Man arī bija gadījumi, kad nostrādaju 1 dienu un aizgāju, vienā bija pusjucis šefs, otrā ienāca kolēģis un jautāja "Vi čitali postanovlenije partii nomer takojto" Viss, es sapratu ka te man nav ko darīt un uzrakstīju atlūgumu. Tiesa, tas bija padomju laikā, darba bija navalom. Tagad, it sevišķi ja krietnā vecumā, tas ir pēc 40 jau izvēle ar katru gadu mazāka paliek līdz vienā dienā saproti, ka līdz penzijai kā līdz mēnesim, bet darbatanav.

SniegaRoze (2015-08-11 11:07)    1 Maini attieksmi ,viņš ir foršs ,un ko iespringt ,ja ir tāāāādi darbinieki ?
Tev varbūt ir "izdegšana",tad gan laiks atpūtai ,un sāc beidzot darīt to ko velies !Dibini savējo !

Postremo (2015-08-11 11:15)      nennem vissu tik..nopietni dziivee. Darbs ir tikai darbs. Domaa vairaak par..savu personiigo dziivi. Ja es saaktu nnem galvaa savus boossus, laikam sanaak briizziem....nossauties...3x pec kaartas.
Darbs ir, un paliek TIKAI darbs. Saaksi tur reaali ielikt sirdi un deveesele - pirmkaart, organisms neizturees, otrkaart taapat to neviens reaali nenoveertees. Jaa jaassancee ir aatri, kvalitatiivi, bez klluudaam.....un viss. Ne gramu vairaak.
Ja ssitais viss tev nav piennemams, tad tiessam klapee savu kantori augssa. Labu veiksmi.

Deisa (2015-08-11 11:39)    2 Zinu, ko nozīmē vadītājs, kurš nav īsti racionāls, kam domāšana ir vairāk abstrakta, ne vērsta uz konkrētību. Tādam vadītājam ir vajadzīgi darbinieki, kas spēj viņa nepilnības papildināt. Un nevajag skatīties uz viņa kļūdām. ja viņš kļūdās, izrunājiet kolektīvā, kurš cits var uz tikšanos aiziet un nenolažot, pārņemt tās lietas, ar kurām vadītājs netiek galā. Un tad, kad veiksmīgi viss tiek izdarīts, sanāciet, parādiet konkrētus rezultātus pēc peļņas un apgrozījuma (kuri noteikti būs uzlabojušies) un būs pamatojums prasīt algas pielikumu. Ja priekšnieks tam nepiekritīs, ok, vismaz nebūs jātaisnojas klientu priekšā.
Protams, var arī mukt prom.

Lucy (2015-08-11 11:56)  1 3 Nevajag līst ar savu smirdīgo degunu kur nevajag vēl jo vairāk apspriest priekšnieku i-net/pretīgi/
dari savu tiešo darbu un nelien priekšnieka kabinetā!!!
Beigu galā,taisi savu firmu un komandē pēc saviem ieskatiem!!!

lode (2015-08-11 12:11)    4 Uzņēmējs nav tas, kurš gudrākais! Uzņēmējs ir tas, kurš uzņemas! / Mans bijušais/ :)))
Ilgi un dikti tādi uzņēmumi var būt un pastāvēt, ja ir gudri darbinieki un VIDs nav uztaisījis kārtīgu revīziju no uzņēmuma dibināšanas brīža līdz...:))
Lieku galvu ķīlā, ka šim-Tavam priekšniekam ir vēl daži nenozīmīgi uzņēmumiņi, kuri finansiāli balsta šo uzņēmumu ar nelegālas naudas palīdzību!:))Latvijā būt uzņēmējam pārsvarā nozīmē būt slinkam, bezbailīgam nekauņam. Bet bezbailīgie pamatā ir diezgan muļķi un aprobežoti indivīdi, kuri neapzinās savu nelegālo darbību sekas vai vienkārši saprot, ka citādi viņi nopelnīt un apgādāt ģimeni nav spējīgi! Teikšu no pieredzes-rādi labāku piemēru un dibini savu uzņēmumu!!! Vai būdama godīga uzņēmēja pavilksi negodīgu konkurenci-pašas ziņā!:)

Deisa (2015-08-11 12:26)    1 Bet vispār - strādāt pie priekšnieka, kuru necieni, ir necieņa pret sevi. Vai nu jāiet prom vai jāiemācās cienīt.

preilene (2015-08-11 13:19)    1 Ja nevari kaut kādu iemeslu pēc sastrādāties ar priekšnieku, vienīgā iespēja ir pamest šo uzņēmumu.

joens (2015-08-11 14:36)      Vēl jau var iesēsties priekšnieka vietā (pat tad, ja priekšnieks ir firmas īpašnieks, tikai tad personīgajam fundamentam jābūt stipri ietekmīgākam).

AudraSeele (2015-08-11 14:58)      Ej uz darbu ar domu, ka darīsi to, par ko tagad dusmojies un, ka tas ir tavs darba pienākums nevis priekšnieka.

romija_ (2015-08-11 15:32)    1 Ja uzņēmums vinnē valsts konkursos, tad priekšnieks arī nemainīs savu attieksmi pret darbiniekiem.

DanaL (2015-08-11 16:43)      Ļoti pazīstama situācija, - par priekšnieku iecelts cilvēks, kam nav absolūti nekādas saprašanas, kas vispār uzņēmumā tiek darīs. Toties augstākai priekšniecībai ir gatavs laizīt ... daviskautko. Diemžēl līdz tam visādi foršais darba kolektīvs izklīda, jo sastrādāties praktiski neiespējami.

baikeris (2015-08-11 16:57)      Taisnība ir vecajam labajam teicienam: "Vse načaļņiki svoloči"

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu