SIA juridiskā adrese?

vai kāds var pateikt kādi nosacījumi ir attiecībā uz juridisko adresi reģistrējot SIA UR, ja mana dzīvesvieta, piemēram, ir saimnieka mājā, bet viņš nepiekrīt slēgt līgumu par jur. adresi. Reāls birojs nav nepieciešams. Kā saprotu dzīvesvieta der tikai tad ja ir uz mana vārda zemesgrāmatā. Vai pastāv citi varianti, neskaitot virtuālā biroja pakalpojumu?

Effy      UR diez vai būs problēmas. probēmas var būt ar VID. piemēram, kārtojot PVN maksātāja reģistrāciju.
bez tam uzņēmumam ir jābūt sasniedzamam savā juridiskajā adrese. respektīvi - jāsaņem korespondence no valsts istādēm, kā arī, ja kāds irodās ciemos, ir jābūt kādam, kurš zina, kur meklēt konkrēto uzņēmumu.
ja saimnieciskā darbība nenotiek juridiskajā adresē, tad VIDā ir jāreģistrē struktūrvieniba.

Skaidrite_Leeninna      Papildinot Effy..., VIDā, ja konkrētā adrese nav Tavs personīgais nek.īpašums, pieprasīs iesniegt telpu nomas līgumu. Tā ka mēģini varbūt vienoties ar radiem, draugiem, paziņām.

cirteejs      Vēl izeja- ja Tavā nomas līgumā ar ēkas īpašnieku rakstīts, ka drīkst izdot apakšnomā, tad noslēdz pats apakšnomas līgumu ar savu SIA.

no_thing      http://ur.gov.lv/?a=936&z=552&v=lv
Juridiskās adreses reģistrācijai nepieciešama īpašnieka izsniegta piekrišana - komersanta (filiāles, ārvalsts filiāles vai pārstāvniecības, individuālā komersanta, pilnsabiedrības vai kapitālsabiedrības) reģistrācijai attiecīgajā ēkā vai dzīvokļa īpašumā, ko paredz Komerclikuma (Komerclikums) 23., 25., 75., 78., 139., 149. pantos izdarītie grozījumi, kas stājās spēkā 2011.gada 1.jūlijā.

Piekrišanā norādāms nekustamā īpašuma kadastra numurs, īpašnieka vārds, uzvārds un personas kodu vai nosaukums (firma) un reģistrācijas numurs. Ja pieteikumu paraksta persona, kurai pieder juridiskajā adresē norādītais nekustamais īpašums, piekrišana nav jāiesniedz.

Paraugs nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišanai

Paraugs nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišanai (aizpildīts)

Dienas bizness (01. 07. 2011.): Firmas reģistrācija svešā īpašumā būs apgrūtināta

karbonaade      Paņem kādu rada gabalu, noslēdz ar viņu īres līgumu va telpu patapinājuma līgumu, un jur. adrese rokā. Tikai piecūkāta paskastīte radam.
Esmu tā izdarījusi, pagaidām mani neviens neaiztiek, rada ģimene ir informēta, tā ka arī, ja nāks pārbaude, tad problēmu nebūs, es vismaz tā ceru. Biroja arī man šobrīd nav, birojs iekārtots blakus gultai :)

Kamija      Izlasi šo: http://www.ur.gov.lv/faili/DB.pdf.doc.doc.pdf

jasse      Provē UR uzrādīt savu noslēgto īres līgumu. Šaubos vai kāds ierēdnis to lasīs no viena vāka līdz otram un meklēs, vai ir tajā punkts par juridiskās vai deklarētās vai kādas tur adreses izmantošanu, vai nav.

piekraste    1 Piereģistrēt jau radu adresi vari, bet pirms tam gan noskaidro, vai tādā gadijumā radiem nepiešūs lietu, ka viņu īpašums tiek izmantots komercdarbībai.Jo īpašumi, kas saistīti ar komercdarbību maksā lielāku nodokli.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu