Juridiskā adrese

Juridiskā adrese - jautājumi un diskusijas

Juridiskās adreses maiņa (6)
Labdien, jautājums pa visam vienkāršs. SIA reģistrējot juridisko adresi ja šai adresei ir divi īpašnieki kā pareizi uzrakstīt adrese īpašnieku piekrišanu? UR lapā paraugos ir atrodama tikai ar viena īpašnieku. Vajag ...
Var apvienot vienā. Raksti vienu īpašnieku zem otra.
Apakšā abu parakstus.
Mēģini, būs labi :). Diemžēl nav parauga. Pie 2 parakstiem loģiskāk būtu daudzskaitlis un termins kopīpašums. Nekad nekļūdīsies saņemot piekrišanu no katra īpašnieka! ··· Juridiskā adrese: Juridiskās adreses maiņa lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
SIA juridiskā adrese? (10)
vai kāds var pateikt kādi nosacījumi ir attiecībā uz juridisko adresi reģistrējot SIA UR, ja mana dzīvesvieta, piemēram, ir saimnieka mājā, bet viņš nepiekrīt slēgt līgumu par jur. adresi. Reāls birojs nav nepieciešams. ...
Piereģistrēt jau radu adresi vari, bet pirms tam gan noskaidro, vai tādā gadijumā radiem nepiešūs lietu, ka viņu īpašums tiek izmantots komercdarbībai.Jo īpašumi, kas saistīti ar komercdarbību maksā lielāku nodokli. UR diez vai būs problēmas. probēmas var būt ar VID. piemēram, kārtojot PVN maksātāja reģistrāciju.
bez tam uzņēmumam ir jābūt sasniedzamam savā juridiskajā adrese. respektīvi - jāsaņem korespondence no valsts istādēm, kā arī, ja kāds irodās ciemos, ir jābūt kādam, kurš zina, kur meklēt konkrēto uzņēmumu.
ja saimnieciskā darbība nenotiek juridiskajā adresē, tad VIDā ir jāreģistrē struktūrvieniba.
Papildinot Effy..., VIDā, ja konkrētā adrese nav Tavs personīgais nek.īpašums, pieprasīs iesniegt telpu nomas līgumu. Tā ka mēģini varbūt vienoties ar radiem, draugiem, paziņām. Vēl izeja- ja Tavā nomas līgumā ar ēkas īpašnieku rakstīts, ka drīkst izdot apakšnomā, tad noslēdz pats apakšnomas līgumu ar savu SIA. http://ur.gov.lv/?a=936&z=552&v=lv
Juridiskās adreses reģistrācijai nepieciešama īpašnieka izsniegta piekrišana - komersanta (filiāles, ārvalsts filiāles vai pārstāvniecības, individuālā komersanta, pilnsabiedrības vai kapitālsabiedrības) reģistrācijai attiecīgajā ēkā vai dzīvokļa īpašumā, ko paredz Komerclikuma (Komerclikums) 23., 25., 75., 78., 139., 149. pantos izdarītie grozījumi, kas stājās spēkā 2011.gada 1.jūlijā.

Piekrišanā norādāms nekustamā īpašuma kadastra numurs, īpašnieka vārds, uzvārds un personas kodu vai nosaukums (firma) un reģistrācijas numurs. Ja pieteikumu paraksta persona, kurai pieder juridiskajā adresē norādītais nekustamais īpašums, piekrišana nav jāiesniedz.

Paraugs nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišanai

Paraugs nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišanai (aizpildīts)

Dienas bizness (01. 07. 2011.): Firmas reģistrācija svešā īpašumā būs apgrūtināta
··· Juridiskā adrese: SIA juridiskā adrese? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Individuālais Komersants reģistrēts pašvaldības īres dzīvoklī! (4)
Lai reģistrētos PVN maksātājam, VID prasa juridiskās adreses nomas līgumu vai vienošanos. Vai varu mēģināt sastādīt vienošanos pašam ar sevi, ka izmantoju istabu IK. Vai ir kādi paraugi!
Ar īres līguma kopiju vajadzētu pietikt. Ja nepietiek (birokrāti tomēr), tad būs problēma, vajadzēs papīru (vienošanos) no pašvaldības, ka papildus dzīvošanai ļauj reģistrēt juridisko adresi. Var arī neļaut/nedot un viņiem būs taisnība. var, ja ires liguma ir minets punkts,ka esi tiesigs noslegts apaksnomas ligums. visticamak nav.
sados gadijumos, nepieciesama ipasnieka (pasvaldibas) atlauja. vel vienkarsak so jautajumi ir atrisinat,nomainot juridisko adresi.
Pastnieki bieži saskaras ar to, ka ir reģistrēti uzņēmumi pašvaldības dzīvoklī. Pienāk ierakstīti sūtiījumi, bet adresēs neviena nav. Ja šis jautājums tiks risināts ar pašvaldības atļauju, tad stipri vien mainīsies maksājumi par šo dzīvokļa īri. ··· Juridiskā adrese: Individuālais Komersants ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Dzīvoklī deklarētas firmas bankrots (13)
Manā dzīvoklī ir deklarēta firmas adrese Ja firma bankrotē, vai viņiem ir kāds sakars ar manu dzīvokli
Un - firmas vispār nedeklarējas, viņas reģistrē savu juridisko adresi,
bet tas nevar būt noticis bez Tavas piekrišanas !
Peeteri (2:08) - pilskungs jau uzrakstīja, ka bez īpašnieka rakstiskas piekrišanas juridisko adresi reģistrēt nevar; un šī rakstiskā piekrišana ir jāiesniedz UR. Deklarēšanās kādā dzīvesvietā "nepiešķir" īpašuma tiesības. Ja tikai deklarēta, tad nav nekāda sakara, jo LV ir tik dīvains likums, ka bez īpašnieka ziņas jebkurš var deklarēties tavā īpašumā. Vai kādā citā valstī tā varētu? Jasen peņ :) Visi kreditori nāks ciemos, sūtīs vēstules vai savus pārstāvjus Vienígais, kas bús - náks véstules. Parastás un ierakstítás. Par firmas parádiem tev nav jáatbild. ··· Juridiskā adrese: Dzīvoklī deklarētas firmas ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu