Kāpēc mani neaicina uz darba interviju?

es nesaprotu vienu lietu attiecībā uz darbu. esmu aizsūtījusi vismaz 30 cv ar pieteikumiem, bet neviens pat neatzvana. visi meklē darbiniekus ,ko tur vēl, bet pat neaicina uz pārrunām, pilnīgi neko. esmu gatava strādāt pat pa 150 latiem, PAT. bet nevienam jau arī nevajag. vēl norāda, ka var būt nepabeigta austākā, bet ja tā ir, arī neder. nesaprotu, ko tad tiem darba devējiem vajag? man ir vēl mīnuss, ka nav pieredzes, jo ar darbu ar mācībām nevarēju savienot tā apjoma pēc. lekciju grafiks -lekcijas gan rītā, gan vakarā. apmeklējums obligāts, nu nevarēju sākt strādāt. tagad palieku bez darba, nekas, ja zinu ļoti labi angļu valodu un vācu valodu perfekti, bet vienalga nevajag. nesaprotu- kāda jēga ir likt vakances, ja nevajag darbiniekus? goda vārds, sanāk, ja nestrādāju, neesmu cilvēks un man jāiet par apkopēju. bet tad kāda jēga bija izmest naudu par mācībām? tad sanāk, ka augstakajai ir nulles vērtība, tāpat kā valodam?

Ieva_1979 (2008-03-28 15:12)      Vai Tu pati atbildi uz visām vēstulēm, kuras Tev ienāk pastkastītē, vai izvērtē kuram atbildēt, kuram nē?

Cik man zināms, darba devēji savāc kopā visus iesūtītos pieteikumus un no tiem izvēlās piemērotākos kandidātus un tikai tos aicina uz pārrunām.

Tā kā "ņem to visu vieglāk", pārskati savu CV, piekoriģē un turpini meklēt :)

Vips (2008-03-28 15:39)    2 da tagad katram sunim augstskolas diploms un pilnas Maximas un Superneto kases ar paardeveejaam ar visaadu augsskolu diplomiem! Tai augstaakai izgliitiibai, ko var ieguut visaadaas privaataas augskolaas par naudu 2-3 gados par paaris lekcijaam nedeeljaa tak nau pilniigi nekaadas veertiibas! brauc labaak uz Iriju seenes lasiit!

Loriiina (2008-03-28 15:57)    1 Apskatiijos anketaa staav rakstiits magistra graads! Lai vai kaa, uz iiriju seenes lasiit tomeer nevajadzeetu, taapat kaa par apkopeeju iet!
Varu teikt to, ka peec bakalaura nevajadzeeja iet uzreiz uz magistratuuru- tagad pati redzi, kaada jeega 2 diplomiem, ja darba pieredzi taa arii nekur neieguvi, un deel taa arii tevi negrib njemt darbaa, jo potenciaalais darba deveejs panjem kandidaatu, kuram ir i izgliitiiba, i pieredze. Taa ka vajadzeeja vismaz uzreiz peec bakalaura meeginaat darbu atrast pa savai specialitaatei, un tad magisratuuraa iet neklaatienee- ja jau taa gribeeji! Bet nu tagad jau par veelu, kas izdariits- izdariits, taa ka turpini vien suutiit cv, uz pavasari daudzi darbu maina, mosh tev paveicas, jo kaut kaa jau starteet iesaakushi visi ir, taa ka gan tev ar tiks dota iespeeja.

SievieteMelnaa (2008-03-28 16:00)    2 /parakstaas zem Loriinas teiktaa + par 150 ls ar magjistra graadu nestraadaa. Vajag prast sev noteikt cenu. Un veel, iespeejams, ka Tu tik ljoti veelies straadat, ka suuti savu cv uz vakanceem, kuraam esi par labu. Tad devejs nesauks pat uz interviju, zinot, ka taads darbinieks ilgi nestraadaas.

lietotajC (2008-03-28 16:06)    1 pieveersiishos tikai vienam aspektam:

"bet tad kāda jēga bija izmest naudu par mācībām? tad sanāk, ka augstakajai ir nulles vērtība, tāpat kā valodam? "

maaciibaam ir nevis jaanodroshina labs darbs, vai gaisha naakotne, bet ir jaapaliidz meerkju sasniegshanai, jebshu jaadod zinaahsnas meerkju sasniegshanai. maaciibas un izgliitiiba ir paliigliidzeklis konkurencee.

Jons_Plunts_v2 (2008-03-28 16:07)    1 1) Ja nav sūtīts no adreses [email protected];
2) Ja ir veikta atlase, kuri piedāvājumi vispār ir reāli, kuri nav izsludināti tikai ķeksīša pēc, tad tu, acīmredzot, nezini, ka Latvijā populārākais veids ir atrast darbu caur pazīšanos un ieteikumiem.
Raksti gan tu tā, ka es neticu, ka pārzini valodas un esi izglītota pēc būtības, nevis uz papīra. Ja tā arī aizpildīji CV, tad te ir pamats aizdomāties.

BuutlsBamtrinkets (2008-03-28 16:17)    1 Kur un par ko maksā 150Ls? 150 taču pudelēs var salasīt!
Bez pieciem simtiem nav doma pat pakaļu kustināt, bet kĀ tu izdzīvosi ar pusotrasimta? Man ir godīgi pabeigtas 7! klases, kādi tur doktori/maģistri...
Tu MĀKI!? darīt savu darbu? Saproti, nav man nodoma tevi pazemot, bet tu vispār stādies priekšā cik daudz kazu, katru gadu beidz nevienam nevajadzīgus KURSUS!, kuriem nosaukumā ira augstākā izglītība?
Man pat videnes nava, bet zvana un prasa lai palīdzu to vai šito figņu sagatavot.
Ja "ja zinu ļoti labi angļu valodu un vācu valodu perfekti", es neticu, ka ir muļķi, kuri pat pusotra nemaksās par tulku/izpalīgu. Neticu.

Trusis_LiRu (2008-03-28 17:29)    1 Ļoti labi angļu valodu salīdzinājumā ar ko? Pliks "labi zinu un perfekti protu" neko nenozīmē, nokārto kādu testu, tas noteikti palīdzēs.
Piesakies normālam darbam savā specialitātē, ja Tev ir maģistrs un saprašana, vari taču arī lekcijas bakalauriem lasīt - tur maksā krietni vairāk par 150, un normālu pasniedzēju/lektoru tiešām trūkst.

Bet tiešām jāpiekrīt Pluntam - latviešu valoda Tev nav ne perfekta, ne ļoti laba, bet Latvijā to bieži vērtē tik pat augstu, kā svešvalodas.

riks (2008-03-28 18:43)      tā tie maitas dara.

MedMaasjuks (2008-03-28 19:05)      Nu nezinu... Paskaties SS.el vē . Tur taču pilns ar darba piedāvājumiem.Un ja vēl esi ar mieru strādāt par zemu samaksu ...

orange (2008-03-28 19:34)  1   kā darba devējs principā neņemu darbā tikko mācību iestādi beigušos. Praksē ņemu tikai tad, ja vecāki piemaksā par to, ka tiek kavēts mans un manu darbinieku laiks + sačakarēts produkts.

Kapmirte (2008-03-28 20:43)      jaa, darbinieku trūkst. Trūkst LABU darbinieku - jebkādā līmenī. Ne tikai tādu kas grib naudu, bet kas ir gatavi arī strādāt. Kamēr cilvēks bez pieredzes iebrauc konkrēti savos darba pienākumos paiet kā minimums mēneši 3, kamēr viņš iebrauc nopietnākās lietās, nu ziniet, gadi 3 - ja ir kas apmāca vai tiešām tikai funkcionārs tad der.... Ja tevi neaicina, tad tiešām rodas jautājums - kas ar to CV ir

Enjgelis (2008-03-28 21:09)      Neatlaidiibu, neatlaidiibu un veelreiz neatlaidiibu :))

Bball (2008-03-28 21:16)    1 standarta mācības (t.i. bak/maģ) ir pilnīgs fufels...

Biteena (2008-03-28 21:27)      Ievieto CV workingday.lv sadaļā alga 500Ls un vairāk (varbūt tagad cita summa, nezinu). Tas ir arī labs paraugs CV veidošanai (tā arī savulaik to izmantoju).

iluuuzija (2008-03-28 22:00)      ..a Tu neraksti,labāk uzzvani potenciālajiem darba devējiem... firmā,kurā strādaju,piekopj tādu politiku, ka darba meklētāji zvana,un ja darba devēju cilvēks ieinteresē,tad palūdz atsūtīt CV.

Tikka (2008-03-28 22:27)      Nezinu gan vai tik smagi ar tiem CV ir. Es pagājušajā nedēļā tāpat vien sporta pēc 4 aizsūtiju un uz diviem tajā pašā dienā atzvanija. Tāds nieks ... uzrakstīt labu CV 20 minūtēs nevar un labu motivācijas vēstuli uzrakstīt arī stundā nevar .... pie tā ir rūpīgi jāpiestrādā. Un taisnība ir tiem, kas saka, ka interneta darba meklēšanas portālos var atrast labas vakances ... Ja pati sevi nenovērtē, tad atrodas 30 vietas, kur savu CV nosūtīt. Es, kad ielūlojos, tad labi, ja kādas 8 - 10 redzēju ... Turklāt viennozīmīgi nepatīk, ja viena veida CV tiek sūtīts uz 30 vietām, jo katrai vietai tomēr ir sava specifika un ir vērts to CV pielabot atbilstoši konkrētajam uzņēmumam.

tilla (2008-03-29 09:14)      Mērķē mazliet zemāk

Tikka (2008-03-29 09:31)    1 Ja mērķē uz algu 150, tad taču zemāk vairs nav kur :)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu