Darbs un darba intervija

Ja jāiet uz darba interviju ,un pilsētā nostāsti par iespējamo priekšnieci ir visai piedauzīgi - kā sevi pozicionēt darba intervijas laikā, lai dabūtu to darbu?
Kā ģērbties? Šlipsi un uzvalku? Vai līdz nabai attaisītu kreklu, lai var redzēt spalvainās muskuļotās krūtis?

tiritomba      UK, dreskods, lai arī ko runātu par potenciālo bosu, tomēr nav atcelts. tomēr zem uzvalka uzvelc tīras zeķes un mazās biksītes, vēlams stringus ... tici man, ja viņai Tu patiksi, viņa noteikti gribēs pārbaudīt Tavas darbaspējas - kā reiz pasacīs, ka ar tualetes Gustavsberg santehniku kaut kas nav kārtībā ... varēsi nodemonstrēt visu savu aprīkojumu, - gan štrumus darba kastē, gan to, kas pie paša arodas ...

love_me      Lai viņa varētu redzēt Tavas muskuļotās krūtis, Tev vispirms jāiet uz trenažieru zāli tos musiņus uzkačāt!!!

lirica      Njā..vot sarodas visādi darba meklētāji vaļā bikšu priekšu...aizaugušām muskuļotām krūtīm..izmanto ļaunprātīgi darba devējus un turpina tādā pat garā meklēties tālāk..un godīgajiem pilsoņiem vairs nav nekādu izredžu ,jo darba devējs katrā nakamajā darba meklētājā saskata potenciālo izmantotāju.

Apolinaris      Meklēt darbu īstam(šinjoni neskaitās) spalvaini mulkuļoto krūšu īpašniekam neklājas. Viņš savaldzina piedauzīgo nostāstu varoni-priekšnieci (topošā laimīgā kotlešu cepēja) ārpus darba laika.

SievieteMelnaa      Es domaaju, ka ir jaavelk gurnos pieguloshi dzinshi un spilgts krekls, kam jaatapogaa 3 augsheejaas pogas. Bet galvenais, ka ir jaauzver "esmu gatavs dariit jebko, lai dabuutu sho darbu".

Julja      cilvēki mainās - vari arī izgāzties ar savu pavieglo apģērbu, tad i pašam vēlāk būs kauns satikt piedauzīgo priekšnieci..

rudmiese      Ja viņai nepatiksi uzvalkā ar šlipsi, tad arī spalvainās muskuļotās krūtis neglābs. Bet, ja pamanīsi flirtam raksturīgo ķermeņa valodu, tad gan vari sākt sevi "pozicionēt"...:)))

SOLENA      Ak dies, dievinu spalvaņus, jo sevišķi tad ja iepatīkas pats "spalvainis":)

Bet ja tā gōdīgi..ir jābūt žestu un vārdu valodai, lai klikšķis tas saucamais - intervijas laikā...:)

Dzhokonda      Apģērbs ir 2 vietā-pirmais ir-kā Tu sevi pasniegsi, ko runāsi. Ja būsi uzvalkā un laidīsi muļķi-nedabūsi darbu. Tomēr-izaicinoši ģērbties arī nav ieteicams..:))

VecmeitaARrunci      Nu takš to atlasa uzvalciņu..tas būs pašā laikā.

Lexx      izliecies par pediņu...tas rullēs..prezidents pediņš, premjere palaistuve ar crim .biogrāfiju---un piespraud pie krūtīm haholu karodziņu..!!! 2024-04-08 12:12

Sekretaare_hallo_      Nu gan tèma lika pasmaidìt. :-) 2024-04-20 15:05

Labrador      Jāgatavojas tam , ka darba intervija būs par maksu, bet, ja arī tiksi pieņemts darbā , jāmaksā drošības nauda un pirmais pusgads - pārbaudes laiks - bez algas , pie kam pie mazākajām aizdomām - sods. Piemēram , priekšnieka skatījumā - darbinieks iet pārāk īsiem soļiem , nes pārāk vieglu nesamo. 2024-05-22 06:38

ne_tik_pareizs      vajag iet šortos un tkreklā ar pārliecību ka tev ir pofig, ka Tevi vajag tam kantorim nevis otrādi un neiesprigt vispār.
laiks ir karsts ,
2024-05-29 23:35

Labrador      Ienāk jauns laika posms ar jaunām tendencēm - vidējais slānis izzūd, atgriežas kaut kas starp verdzību un feodālismu. Turpmāk pēc darba intervijas, ja pretendents tiks pieņemts, tad viņa īpašums un viņš pats kļūs par darba devēja īpašumu , ar kuru tas varēs rīkoties pēc saviem ieskatiem. Sistēma tiks izveidota tā - vai nu strādā līdz pilnīgam spēku izsīkumam slēgtā tipa uzņēmumā par Rolton paciņu dienā un turpini eksistenci, vai arī mirsti. Viss notiek precīzi pēc plāna - Ciānas gudro protokoliem. Jebkurš , kurš uzdrošināsies iet pret sistēmu , tiks nekavējoties neitralizēts. 2024-05-30 16:46

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu