Vai nepieciešama auto vadītāja apliecība traktortehnikas vadītāja apliecības iegūšanai?

Pirms daudziem gadiem nodzertas šofera tiesības . Lai tagad iegūtu traktorista tiesības man vispirms jāatgūst šofera vai tā nav obligāta prasība?

Letija  6 13 Diezgan obligāta prasība būtu, lai tu pie stūres nesēstos vispār!

LaskovijMerzavec    1 Pirms eksaminācijas, veicot personas iesniegto dokumentu pārbaudi, VTUA amatpersona pārliecinās vai:
tai ir derīga veselības pārbaude transportlīdzekļu vadītāju tiesību iegūšanai;
tā ir samaksājusi uzlikto naudas sodu par administratīvo pārkāpumu ceļu satiksmē;
tai saskaņā ar pārkāpumu uzskaites punktu sistēmu nav piemērots ietekmēšanas līdzeklis - transportlīdzekļu vadīšanas tiesību aizliegums, ja iegūto uzskaites punktu skaits sasniedzis 10, transportlīdzekļu vadītājiem, kuru vadītāja stāžs ir mazāks par diviem gadiem, pārējiem iegūti 16 punkti – vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz vienu gadu;
tai nav spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību aizliegums.

debra1  1 3 Tev pat ar triisriteni nevajadzeetu laut braukt!

Sigvarts60    2 Tiesības max varēja nodzert uz 5 gadiem. Tev nav spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību aizliegums. Tev vispār nav vairs transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Tāpēc vari sākt kārtot kādas tiesības vien vēlies, ja tas termiņš ir beidzies.

Sanija013    2 Par šādu pārkāpumu nevajadzētu ļaut atjaunot tiesības !!!!!!!!!

janisb    3 Pirms tērējies traktorista kursiem, iesākumā tiec pie veselības pārbaudes papīra, tiem, kuriem tiesības par šmigu noņemtas tikšana pie narkologa un psihiatra labvēlīga lēmuma nebūs tik vienkārša, jo parbaudi var veikt tikai specializētā medicīniskā komisija. Auto vadītāja apliecība nav obligāta traktortehnikas vaadīšanas kategorijas iegūšanai.

anis  1 1 Noņemtas par braukšanu dzērumā-neattaisnoju,bet tas var būt tik dažādi... Dažs skaidrā ir krietni bīstamāks... Ja neesi "āliķis"-būs labi,bet tiešām-sāc ar izziņu. Man šķiet,ka normālos kursos arī to prasa... Traktors nav autotehnikas apakšnodaļa,tā ir patstāvīga nozare...

Julianna  7 2 Iebildīšu Jānim B. Pie narkologa un psihiatra labvēlīga lēmuma tikšanas nav tik vienkārši???? Gan jā, gan nē. Sāksim ar to, ka aptiekas mums ir faktiski puslegāli narkotiku midzeņi. Cik bīstams ir psihotropo vielu salietojies šoferis? Šādi eksemplāri nav interesanti narkologiem, psihiatriem? Tagad jauni astronauti, sapotētie. Vakar biju šokā. Uz sarkanās gaismas vēsā mierā aizbrauc sākumā viena, tad otrā pirmās aizmugurē. Ko teikt Rudzikam. Lai Augstākie spēki dot saprātu vienmēr braukt SKAIDRĀ. Un paldies Dievam, ka nepaliki par bendi un šis biķeris gāja garām.

MrAction      Es Jums life huck varu iedot. Ja, jus apmainat tiesibas uz Iiru, tad traktors naak bonusaa.

MrAction      Ne pats traktors, bet tiesibas to vadiit es domaju.

anis    3 Ka nometi-apsveicu! Bet pie dakteriem gan demonstrē lēnprātību! Tas viņiem patīk...
Mani par jociņiem notrenkāja līdz nemaņai...

langstins      h

Duremans    1 Jā!Tās specializācijas dakteri paši ar putniem galvās!Nav bijis daudz darīšanu ar viņiem , bet tie kuri trāpījušies izejot obligātās komisijas.....neviens pie pilna rubļa nebija!
Vizītē pie viņiem, labāk neko lieku nerunāt!
2022-11-18

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu