Traktortehnikas vadītāja apliecība

Traktortehnikas vadītāja apliecība - jautājumi un diskusijas

Vai nepieciešama auto vadītāja apliecība traktortehnikas vadītāja apliecības iegūšanai? (14)
Pirms daudziem gadiem nodzertas šofera tiesības . Lai tagad iegūtu traktorista tiesības man vispirms jāatgūst šofera vai tā nav obligāta prasība?
Diezgan obligāta prasība būtu, lai tu pie stūres nesēstos vispār! Pirms tērējies traktorista kursiem, iesākumā tiec pie veselības pārbaudes papīra, tiem, kuriem tiesības par šmigu noņemtas tikšana pie narkologa un psihiatra labvēlīga lēmuma nebūs tik vienkārša, jo parbaudi var veikt tikai specializētā medicīniskā komisija. Auto vadītāja apliecība nav obligāta traktortehnikas vaadīšanas kategorijas iegūšanai. Ka nometi-apsveicu! Bet pie dakteriem gan demonstrē lēnprātību! Tas viņiem patīk...
Mani par jociņiem notrenkāja līdz nemaņai...
Tev pat ar triisriteni nevajadzeetu laut braukt! Tiesības max varēja nodzert uz 5 gadiem. Tev nav spēkā transportlīdzekļu vadīšanas tiesību aizliegums. Tev vispār nav vairs transportlīdzekļu vadīšanas tiesību. Tāpēc vari sākt kārtot kādas tiesības vien vēlies, ja tas termiņš ir beidzies. ··· Traktortehnikas vadītāja apliecība: Vai nepieciešama auto ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu