Vai ņems darbā?

Pašvaldība (pierīga) izsludinājusi konkursu uz izpilddirektora amatu. Visām prasībām pretendents atbilst un vēl pāri paliek, bet 3 gadu pieredzes vadošā pašvaldības darbā nav.
Nespīd?

miers2    6 ja es tur būtu pie noteikumiem, tad jau labi zinātu, kurš man derēs divus mēnešus pirms konkursa un noteikumus rakstītu konkrētam cilvēkam

janisb    7 Kā dziedāja nelaiķis Liepiņš - "es esu tikai fomas pēc, es esu tik pa jokam, jo tik un tā tas amataiņš tam Īstajam nāks rokā"...

Drole  1 2 cinnij, tu tak visu zaudee un ar visiem sakasies (nesenaas epopejas ar telefonu un hoteli)... ja nu vieniigi komentos kraashni epiteteetie vaacu kopjamie iedos spiidoshu rekomendaaciju! :)

nazis  2 4 Tas ir konkurss, nevis vienkārša vakance, tāpēc paredzēt neko nevar. Jāpiesakās, jāiesniedz CV un motivācijas vēstule pašvaldības domē, nevis jāspriedelē šeit. Šeit neviens amatus nedala :))

krumuzagis      aizmirsti uztaisi andeli ar toletes papīriem caur amway i nebūs tv jāķēmojas bikškostīmā un vestē vasara tv kamerā, kā arī ziemā varēsi mierīgi dziedāt

Felde    3 Nemeginasi-nezinasi! Vienmer ir iespeja,pat,ja ir strikti nolikumi,meedz but saistosi piedavaajumi! Katram sava motivacija....

typhoo  1   Ushakovs ir projaam, kakjus amatos vairs nenjem! :D

Kaskaade  1 1 Nepārliecinātam cilvēkam nekur nespīd. Pamain attieksm./c/

av2  4 5 A kaapeec neaizbraukt passai, un uz vietas neiesniegt pieteikumu , dziivajaa. Pie reizes aprunaasies tur, kas un kaa. Un tie passvaldiibas cilveeki iepaziisies ar Tevi, un arii ieraudziis, kas un kaa ar Tevi. Taa kaa...beernudaarzaa, gribaas lai...."man pienaakas" , pa pastinnu, emailu, un zvaninnss "naac darbaa" ...utt ? :)
Es nevienu taadu kandidaatu pat neizskatu , manaa darbaa , kas par slinku pie manis atbraukt , aprunaaties, pastaastit par sevi uz aci utt . Pateikt kaadi plaani, ko veelies, ko vareesi dot.

Tessa  5 4 akdies. av2 toch riktiigs laukjis, kaut arii maisas pa aesvee. apgaismošu, ka ar kandidatu atlasi nodarbojas specialas komandas, nevis autoservisa direktuori.
cinnijai nespiid. jo ta pieredze tik ar podiem un toletem, ikkurat ka vel labai dažai te. bet nu provet var. kas mums tik nav ticis nopietnos amatos, ziiles roka ir daudziem.

Targass  2 3 nav cerību, to raksta speciāli jau atrastam darbiniekam, tas cirks par konkursu - tas lai apietu likumus, ka jārīko konkurss

edding  3 3 Protams, ka nespīd. Pirmkārt jau tāpēc, ka Pierīga. Otrkārt, nav pieredzes, tas ir, nav iemaņu falšu konkursu veidošanā, nepārzini kas kam rads vai draugs. Tas nemaz nav tik vienkārši.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu