Par darbošanos tiešās pārdošanas kompānijā

Ja jūs uzzinātu, ka Latvijas cilvēkiem ir iespēja reģistrēties vienā no pasaules lielākajiem internetveikaliem un iegādāties augstas kvalitātes eko produktus par lielveikalu cenām, ko jūs darītu? un ja vēl uzzinātu, ka ir iespēja veidot savu biznesu ar minimāliem ieguldījumiem, un to, ka saviem klientiem un partneriem kompānija maksā ļoti labas naudiņas par izrādīto lojalitāti un darbu veikala reklamēšanai? Lielākas kā jebkura Latvijā jau darbojošās kompānija. Kā jūs rīkotos? Padziļināti interesētos par piedāvātajam iespējām vai uzreiz atteiktos no domas par iepirkšanās paradumu maiņu?

janisb    13 Ja atrastu to urļiku kas man zvana un piedāvā tos sū** iedotu pa seju tā, ka maz nelikas...

av2    16 Zini kas ir pats intresantaakais, ka viss tas ..... ka iisteniibaa ne Tev, ne man, ne vispaar kaadam tos , ibj , " pasaules lielāko internetveikalu ar visiem vinnu augstas kvalitātes eko produktiem" nafig vajag . Ja taa godiigi padomaa.
Nu cik var vajadzet, vajadzeet, vajadzet ?? Varbuut vienreiz pietiek, a?

neko    7 Pieturos pie viedokļa - komvojažieri nav cilvēki, arī tie kas šo profesiju piekopj virtuāli:)

Ziids    3 Kad vajag,iepērkos netā,kad vajag- lielveikalā. Ja ir baigā eko prece,koncentrāta veidā,tad tā kalpos ilgi,tātad,nafig man to tīklu???Kad jūtu vajadzību ,tad meklēju,kur....

anis  1 4 Manā izpratnē tiešā pārdošana ir bez starpniekiem. Starpnieks jau nav ražotājs...
Arī Latvijā ir gana tiešās pārdošanas pulciņu-pašorganizēti entuziasti.
Ja man ko piedāvā ražotājs-vismaz nesūtīšu ratā...

madaa    3 Te nu bija.. Izgāzāt cilvēciņam biznesa plānu. Vismaz kāds būtu interesi izrādījis :)

Virgo  1 2 Varbūt vajadzēja sākt ar to ka Tev ir piešķirtas tiesības dot nesliktas atlaides... ja tā nav tad būs pagrūti...

DanaL    7 Tieši ar šo jautājumu, jūs, tiešās pārdošanas kompānijās tikko strādāt uzsākušie, arī tiekat nomakšķerēti. Jo it kā jau prasās uz visiem šiem jautājumiem atbildēt ar "jā" un "ak, cik tas ir forši!". Un tad piestāsta jums pilnu galvu, cik tas produkts lielisks un ekskluzīvs...

Bet, kad parēķināsi, cik no tās pircēja samaksātās naudas paliek kompānijas piramīdas rīcībā, tad sapratīsi, ka par atlikušo neko ekskluzīvu dabūt nevar, - reāli tiek tirgots smuki iepakots mēsls.

Labāk mūc no turienes ātrāk, lai tas tavs minimālais ieguldījums par šo skarbo mācību nepieaug līdz daudz nepatīkamākām summām.

EIZHENIJA_FINKA    6 Tas ir frīlancera darba piedāvājums, ne bizness.
eko produkts ir silta lauku ola ķepā, na no starptautiska internetveikala.

marmorakaraliene  2 1 Šobrī tādi ir divi - tie, kas ienāk Latvijas tirgū. Melaleuca un Prouve . Melaleuca pazīstu cilvēku, kas šo "ieveda" Latvijā.
Savukārt, jau divreiz zvanīja no Prouve. Pilnīgi neprofesionāli babuļi, kas uzreiz sāka ar to, ka mums vajadzētu satikties, lai izrunātu manas fantastiskās iespējas. Devu viņām, savukārt, iespēju to izdarīt pa telefonu. Nekā.

. Pieļauju, ka varbūt tev, intensīvi strādājot, izdosies arī kaut ko nopelnīt

Drole      Kaadaa bezizejaa jaabuut, lai nolaistos liidz tik nicinaamai nodarbei - entuziastiski deldeet zoles, apkalpojot kaut kaadus scam biljonaarus ? Luuzeru nodarbe.

Izvairieties no luuzeriem, luuzerisms var buut lipiigs.

krumuzagis    2 darbības koncepts ir pieņemams, bet veselības un citus līdzīga rakstura produktus vai nu veikalos vai aptiekās, tikai jautājums paceļas pie tabakas un alko veču azaidiem, par naudu bendējot savu veslību, kādreiz varbūt atnāk apgaismība, ka smēķēt iedzert nav stilīgi, bet smirdīgi

KostaPinta    14 Nav nekā kaitinošāka par paziņām, kas izmisīgi vēlas nopelnīt, uzbāžoties ar savu, pārsvarā citiem nevajadzīgo, superprodukciju.Kad censonis sava potenciālo pircēju loku ir izsmēlis, darbs kompānijā beidzas. Bet līdzcilvēkiem atmiņas par uzbāzīgi merkantīlo uzvedību paliek!

Drole    2 Apdomaa, ko paraksti! https://www.youtube.com/watch?v=S2FGSr2-Sb4

Edgars37      Tape ari censone😃, iziet plasakas ares😃, interesanti, vai citos iepazisanas saitos a sitada tema paradijusies😃?

marmorakaraliene  1 4 Lai sekmīgi darbotos tāda tipa kompānijās un taisītu to, ko tur sauc par "biznesu":
1. Jābūt par 110% pārliecinātam par produkcijas kvalitāti un pašam tā jālieto. Parasti šādās kompānijās ir noteikta summa, par kuru katru mēnesi jāiegādājas produkcija .

2. Jāpiesaista pēc iespējas vairāk cilvēku, kuri arī būvēs "biznesu" - tas ir, darīs to pašu, ko es - dublicēs.

3. Jāpiesaista arī vienkāršie pircēji, kuri tikai pirks, bet neko "nebūvēs". No abu veidu "partneriem" un viņu naudiskā pienesuma tad arī veidojas peļņa.

neratni_stasti    1 Sāksim ar to, ka es neticu tai iespējai, ka tie būs augstas klases eko produkti. Manā saprašanā eko produktiem ir īsi realizēšanas termiņi, lai viņiem saglabātos vērtība. Un kādi gan var būt īsi realizēšanas termiņi intreneta veikalā, kur prece jāpiegādā vēl uz kaut kādu pasaules malu. Protams, mūsdienās viss ir iespējams un ceļošana vairs neaizņem daudz laika, taču tik un tā - neticu, ka tie ir "augstas klases eko produkti". Par pārējo (mūžīgo uzmākšanos visiem paziņām pēc kārtas etc.) vispār nerunāsim.

Jauks_vakars  4 1 Hm, interesants piedāvājums. Kur var uzzināt kaut ko vairāk par šo iespēju?

P.S. Nesaprotu visus skeptiķus. Kaut viens var uzrakstīt argumentētu kritiku?

fargo  1 4 šausmīga nodarbe. /pilnīgi neargumentē/

valmierietis333    1 "Kā jūs rīkotos?"

-Iedotu ar ekolāpstu pa galvu ,lai nākamreiz kārtīgāk padomā pirms man uzplijas!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu