Sēņu lasīšana Īrijā

...nolemts braukt neatkarīgi no izteiktajiem viedokļiem,bet varbūt ir vērā ņemama informācija...

Felde    11 Lai veicas,pielauju,ka tas ir lemums,lai uzlabotu dzives kvalitati. Labi,ka vismaz doma,un kautko ari dari. Vienigais ko zinu,ja cilveks ir alergisks-var pastiprinaties lekmes,runa tiesi par senem.Man masicas berni stradaja,ilgi neiztureja,esot kimija,kautkada smidzinasana,un ipass mutrums.... Bet-islaicigi-lai izdodas! Veiksmi!

JurisK    10 Labiem darbiem vervētāji apkārt pa pasauli neskraida. Ja nu galīgi neko nemāki - tad jā, der arī tāds. Bet diez vai tie daži tūkstoši ilgtermiņā atmaksāsies.

Lele    6 Kaapeec tieshi seenju lasiishana?

Negribi dariit kaut ko vieglaaku un labaak apmaksaatu aarzemees?

Ivetucis77    8 Esmu nostrādājusi 2 gadus pie sēnēm Irijā--un teikšu--nekas briesmīgs un grūts nav. Nav arī nekāda sevišķā ķīmija izsmidzināta--tā ķīmija ir iestrādāta kompostā..lai sēnes aug veselīgas un no viena komposta noņemtu 3 ražas. Arī nopelnīt var normāli..nezinu--kur tad ārzemēs maksā tūkstošus par darbu--kur nav nepiecešamas valodas zināšanas.
Un arī sēnes ir jāprot pareizi lasīt--nav jau mežā tās jālasa--bet kārtīgi jāsakārto punetēs un jāsakārto pēc izmēriem un tas viss jādara ļoti ātri!

Luusila  2 13 Vienmēr paturi atkāpšanās ceļu. Aizbraukšanai neaizņemies ne kapeikas, un lai vienmēr rezervē naudiņa atpakaļceļam, ja nu gadās kādi sūdi. Var nebūt tā, kā solīts. Vismaz minimāli valoda jāzin, galu galā bankā konts jāatver, PPS nummurs jākārto utt.

Ivetucis77- es dzīvoju Īrijā vienā dzīvoklī ar sievieti, kas bija no sēnēm aizmukusi, un viņa stāstīja, ka smidzinot gan, piedevām šausmīgi. Rokas vienās pūtēs, deguns tek un acis asaro. Ja tu stāsti, ka nesmidzina, tad laikam visur nav vienādi. Viņai vēlāk atklāja vēzi.

Lele  8 7 Neaizmirsti silto termo velju...nedod Dievs apsaldeesi olas....

Skaidrita    5 Vienai paziņai uz rokām un kājām tādi ka pigmenta plankumi parādījās, strādājot ar sēnēm. Sen jau nestrādā, bet tie plankumi palika. Arī vēzi atklāja.

Domāju, ir vairāki kaitīgi darba faktori, un ja cilvēks iet strādāt, tad jāzina, kādi aizsarglīdzekļi ir paredzēti darbiniekiem (cimdi, speciāli apavi utt, atkarībā no darba specifikas)

piparbecinja    8 Ja tev tur nepatiks, tad meklē darbu viesnīcās, vēlams tādās, kas nodrošina dzīvošanu uz vietas, vai mēģini atrast kādu citu darbu. Lai tev veicas.

Edg    7 Es tik domju ka bāleliņi tur sen to ķīmiju vairs neelpo, ir atraduši vieglākus un mazāk kaitīgus darbus. Tāpēc tie vergturi brauc nākamos muļķīšus par minimālo algu tur meklēt. Un tas ko tur piedāvā dzīves izmaksās, arī ir tālu no patiesības. Tas ka te viena esot divus gadus lasījusi, liecina tikai to ka aknas gadījušās tādas izturīgākas. Vēl nav zvanīts kas būs vēl pēc pāris gadiem, varbūt tērēs iekrāto priekš dakteriem.
Tas laikam katram individuāli, zinu puisi kas pēc trim mēnešiem mājās pārbrauca ar nopietnām veselības problēmām. Cik esmu dzirdējis, pārsvarā tie kas tai ellei cauri gājuši, vairs sēnes uzturā nelieto.
Man tik jautājums, vai tu esi ar tik zemu pašnovērtējumu, vai tāds muļķis ka neko citu nemāki darīt? Auto vadītājs, celtnieks, atslēdznieks servisā tur pelna daudz vairāk un strādājot 8 stundas dienā.

mierigais1  3   ...palasīju,ja pareizi sapratu,pārāk sarežģīti darbu ārzemēs nav atrast,problēma ir valoda(skolā vācu),bet tagad...kad jau jāsāk izvēlēties jaukākais smilšu kalniņš...diez vai būtu sakarīgi sākt mācīties...:)

Skolniecins  6 7 Kas ir Latvijas tautsaimniecības ekonomisko problēmu patiesais iemesls? Buržuji ir vainīgi, tieši viņi nosaka sabiedrības noskaņojumu (tev būs/nebūs darbs) un sabiedrības uzvedības toni. Viņi nosaka modi, vērtības, prioritātes. Nedrīkst varu valstī dot tirgoņiem, jo viņos morāle ir vāji attīstīta. Tirgoņi sava pašlabuma dēļ ir gatavi nodot arī savus tautiešus. Dzimtzemnieku laiki atgriežas. Latvijas 27 gadu veiksmes stāsts tuvojas beigām. Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(

Skolniecins  7 7 Ja cilvēks ir gatavs strādāt par minimālo algu vai pat vel psr zemāku algu, tas nozīmē, ka tas cilvēks ir verga lomā. Kur pazudusi ir pašcieņa? Piemēram, Latvijas prezidentam būtu šoks, ja viņu aizvestu no savas darba vietas, izmestu no mājām, atņemtu visu. Un kopā ar sieviņu piespiestu dzīvot kādā lauku mājiņā bez eiroremonta un kanalizācijas, bet aka ir, malkas vietā kārklus ir pašiem jāzāģē. Un visbeidzot viņš kapos mūrētu mūri par 111,11€ jeb 80LS mēnesī. Es gribētu redzēt tādā brīdī prezidenta sejas izteiksmi. Es tā izrīkotos ar visiem turīgājiem un visu valdību. Tie pārcietīs visus simtslatnieka priekus!!! Es neapstāšos...

coldlands    8 Galvenais kārtīgi izlasīt ko paraksti, jo cilvēka naivumam nav robežu, un pecak raud, ka piešmaukti.

leopardine  3 6 Autors jau izdzēsies, bet viedoklis man ir! Pati neesmu bijusi ne Īrijā, nedz Anglijā, taču ir pietiekami informācijas par to, ka sēnes ir katorga. Es nebrauktu sēnes lasīt. Ja būtu izmisums, tad drīzāk brauktu kā Magone Burka viesnīcā par istabeni strādāt. Tur vismaz esi siltumā un sausumā, nevis mitrā, aukstā pagrabā, pieļauju, ka mākslīgajā apgaismojumā sēnes griezt. Pat ja tur nebūtu tās ķīmijas tāpat tas mitrums un saules gaismas trūkums ir organismam graujošs. Labi vēl tās tantes ap 60, nu labi lai jau lasa, bet vīrietim spēka gados ir tik daudz alternatīvu, ka grēks tupēt pagrabā.

leopardine    5 Piekrītu coldlands, izlasi līgumu visu līdz mazākajam burtiņam. Cik sapratu, tad viņi piedāvā līgumu uz gadu, nu tad izlasi par sankcijām, kas būs, ja gribēsi ātrāk tikt prom. Ka nesanāk tā, ka būsi vēl parādā viņiem pēc dažiem nostrādātiem mēnešiem.

gertrude    2 vispār jau Īrijā sēnes audzē tuneļos, mitrs jā, bet silts. tā kā neesmu īpaši smalka un izvēlīga, esot pilnīgā bezizejā, tad gadu pastrādāju sēņu fermā. nekāds avenājs jau nebija, bet naudu nopelnīju. un runājot par ķīmijām- tad kur mūsdienās neko nelieto?

ketija_20    4 Mani vairak biedetu fakts bez gaismas un brivibas stradat. Jau doma, ka jalasa visu dienu kaut kur pagraba- laagerii, liekas biedejosa. Tad labak dotos kaut kur sezonas darbos vai ziema kada hotelii siltuma. Vairak darba apstaklji skjiet ne ipasi pienjemami un ar tadu minimale var dzivot ar vairakiem cilvekiem kopa, bet ne atljauties savu. Es labak prieksroku dodu savai privatajai telpai. Kaut gan, cilvekiem pec 50 kuriem nav nekada darba, tad labak tads darbs ka nekads.

altalilija    3 dzīvoju ekoloģiskā vidē, neesmu pārstrādājusies, ēdu labus produktus un arī man atklāja vēzi. man liekās, ka katram piektajam ir vēzis un viss

mierigais1      ..mjā...ja vēlos pārmaiņas,sēņu lasīšana(Īrijā)laikam nebūtu pareizā izvēle...

KostaPinta    3 Sieviete pameta stabilu darbu un aizskrēja lielo naudu sēņu fermā meklēt. Rezultāts pēc gada - ieguva smagu alerģiju, atgriezās, darba nav, nauda beigusies, iegūtā slimība jāārstē. Depresija un bēdu leja. Ne visi ir veiksmes stāsti un neveiksminieki parasti klusē.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu