Pensija par darba laiku Vācijā

4,5 gadi Vacija stradaju. vai bus piemaksa pie Latvijas pensijas?

rokons  1   Vācijā veiktās socapdrošināšanas ir Vācijas lieta, un Latvijai ar to nav nekāda sakara

Valdina11    1 Vismaz Anglijā par šiem nostrādātiem gadiem ir pensija nopelnīts,tad kādēļ,lai Vācija nemaksātu!

miglainaa_plava      Mani arī interesēm, kurā valstī var ātrāk un vairāk pensiju sapelnīt?

Valdina11  1 1 Nu Anglijā jānostrādā 10 gadi un pensija būs laba priekš Latvijas.

edding  1 1 Stipri šaubos, ka vācieši ko ārzemniekiem maksās. Cik zinu, tur nav ne nepieciešamais stāžs vajadzīgs, nekādi minimumi nav paredzēti. Pat minimālo algu pirms pāris gadiem ieviesa. Letiņi tagad tur darbojas ar falšām LV pašnodarbināto izziņām. Tipa mēs te komandējumā. Vācieši rokas berzē, par tiem lohiem nav ne cents nodokļos jāmaksā. Dienvidslāvi, poļi, čehi un citi gudrākie tikai oficiāli, pēc gadiem 20-30 vismaz 300 eiro pensiju nopelna. Mūsējiem gan tur nekā, gan te nekā.

miglainaa_plava  1   300 tas taču kapeikas, kur nu vel 30 gadus jāstrādā! Ak šausmas. Tad vācija nav laba zeme.

av2    1 vispirms liidz tai pensijaai ir jaanodziivo. Jo ssodien, diemzzeel, cilveeki apmirst, kaa musssas, kad ir tie gadi pienaakussi. No stresa, no paarslodzeem darbaa, no sstruntiigas paartikas , slimiibaam utt.
Un, kaa jau bannkkieri saka, nu nebuus, nu nebuus nekaadas pensijas, ar to jaareekkinaas.Ja nu pats sakraasi. Jo, uzssodienu daudz vairaak cilveku nomirst, kaa piedzimst. Ssodienas straadaajossie apmaksaa pensijas ssodeinas pensionaariem, bet ja dzimst arvien mazaak, kurss tad apmakssaa..muusu pensijas? Neviens....
Un tas , ka aarvalstiis, darba deveeji ir laimiigi, ka tu ssance leetak, bez nodokliem, ari ir fakts. Vinniem ta po*ui tas, kas notiksies ar tevi, kad buusi vecs.
Pa lielam arii valdiibaam ir vienalga.Jo, tie kas ir taja valdiibaa, ir stabili iekaartojussies, un sakraas /sazags "zekkee "sev priekss vecumdienaam. Vinni passi apzinaas to situaaciju ar pensijaam , tikai melo, lai nebiedeetu cilvekus.

eksim_braalis    2 Vācijā kā minimums ir jānostrādā 5 gadi oficiālā darbā, lai varētu saņemt Vācijas pensiju. Un tā nebūs piemaksa pie Latvijas pensijas, bet pensija, kas nopelnīta Vācijā un noteiktajā kārtībā arī jāpieprasa Vācijā.

Nate  1   12:08
Ja nebūs piemaksa, tad to jāsaprot kā- ja paliek dzīvot Vācijā? Ja brauc laimīgās vecumdienas vadīt uz LV, tad nemaksās, jo kaut kādas kapeikas latvietim Latvijā vecumdienās tomēr pienākas, ja ir strādājis kādu strēķi arī te?

Līdzīgi jautājumi
Kura valsti var krat pensiju? (14 atbildes)Ka var iznemt pensijas naudu pirms pensijas? (4 atbildes)Pensija Vacija (16 atbildes)Iru pensija latvijaa (3 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu