Apmainīt darbu?

Kā es varu apmainīt darba vietu? Stradaaju Saldus lielveikala bet veelos tai pašā sferaa un linija darbu Kuldiga..vai man obligaat jaraksta atlugums? Vai kaa tas viss notiek? 😏

Tessa (2015-10-04 09:06)      man liekas, no sakuma vispar ir japainteresejas, vai Kuldiiga ir briivas vakances. Japiezvana, jaaizbrauc.Visticamak, bus jaaizsuta CV un jagaida atbilde. ja atbilde bus pozitiiva, tad jaraksta atlugums.ja uzreiz nav neviens kandidats uz tavu vietu, var likt vel menesi nostradat (ja tu neesi pienjemta uz parbaudes laiku).

Marija_Anna (2015-10-04 09:18)      Ja tas ir viena lielveikalu tīkla ietvaros , iespējams ar veikala vadību var pārrunāt par pāriešanu uz citu veikalu . Dokumentu sakārtošanas kārtību pastāstīs personāldaļā . Iesniegums būs jāraksta jebkurā gadījumā.
Priekšdienām - iepazīsties ar " Darba likumu " likumi punkts el vē . Noderēs ne vienu vien reizi.

DanaL (2015-10-04 09:39)    1 Savulaik strādāju darbavietā ar ļoti plašu filiāļu tīklu. Problēma bija tikai iekš tā, lai tajā filiālē, uz kurieni vēlies pārcelties, ir brīvas vietas. Mazpilsētās parasti bija daudz mazāka kadru mainība nekā Rīgā, savukārt grūtāk piemeklēt kādu kandidātu no vietējiem iedzīvotājiem, jo nepieciešama noteikta izglītība, konkrētas prasmes un iemaņas. Nekādi atlūgumi nebija jāraksta, tikai iepriekš jāvienojas par savu vēlmi ar personāldaļu.
Domāju, ka Tava situācija varētu būt līdzīga.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu