Loģistika - plusi un mīnusi?

Vērts apgūt tādu profesiju? Ko tur dara? Cik maksā?

neko      jebkurā profesijā var labi pelnīt, ja patiešam proti doto darbu labi darīt.

edmunds    1 apguut ir veerts to kas patiik, jo tad tu to dariisi labi un arii labi sanjemsi. :)

jolcis23  1 1 Es strādāju loģistika, darbs nav viegls. Darbs ir ar kravam, kravu meklēšanu, komunikācija ar klientiem un šoferiem. Jo kravu sameklēsi, jo labāk sanemsi. Dokumentu formesana arī ietilpst darba pienākumos. Nedod Dievs, ka kravas svars atšķirsies par kādu vienību, tāpēc dokumenti vairakkart tiek pārbaudīti. Ja vel gadās problēmas uz robežas, zvana pat naktis. Pārsvarā problēmas ir uz Krievijas robežas, muitā nākas šoferiem maksāt kādu naudu, lai parlaistu pāri robežai, jo viņiem ir tiesības atgriezt mašīnu atpakaļ. Loģistikas vispār seko līdzi arī lai krava nonāktu galapunkta pēc iespējas ātrāk. Viņiem arī ir sava grāmatvedība. Savādāka nekā parasti. Kur mācīties? Lai strādātu ir jābūt profesionālas kompetences sertifikātiem. Var mēģināt mācīties transporta un sakaru institūta, kaut gan tagad daudzas augstskolas piedāvā loģistika ka 1 līmeņa profesionālo izglītību. Pārējais viss nāk ar praksi un praksi.

fargo  1 1 kādu loģistiku? :) but čmo? vairs negribas.
ir cilvji, kas sasirgst stipri, ir kas, visu laiku. poliķi - ne tie. tēvi/mātes - ne tie.
kad tu izkodīsi līdz saknei, nav kāda cita, nekādu citu spārnu nav. burtiski.
http://www.youtube.com/watch?v=Np2BhAkJULM&list=RD108JguGBytWns

fargo      lūk, un nav vieglu atbilžu, arī tev. tā tas ir iekārtots ar nodomu.

Muktiana      Nu jā, ir jāspēj sajust, vai tas ir priekš Tevis.
Es, starp citu, savulaik esmu mācījusies tajā Transporta un sakaru institūtā. Atceros, pats galvenais mācību priekšmets bija tik garlaicīgs... Toreiz varēju lekcijas apmeklēt pat 70% apjomā, bet uz tām gāju cītīgi. Bet reiz, kad biju svētā pārliecībā, ka ir pagājusi stunda no lekcijas, bet patiesībā bija pagājušas tikai 10 min, nespēju noticēt un pārčekoju kādus 3 pulksteņus; pēc tam nospriedu, kas uz tām lekcijām iet vnk nespēju. :) Bet ne par to stāsts.
Dzīve iegrozījās tā, ka pēc mācībām strādāju ne ar transportu saistītiem uzņēmumiem. Visu laiku mani tirdīja nemiers, ka varbūt lieki novirzījos no ceļa. Bet, kad vēlāk izlasīju līdzīgus aprakstus kā jolcis23 stāsta - sapratu, ka darbs ir ar virsstundām, stresains... hmmm, toreiz stingri nošaubījos, vai kas tāds derētu man. Un joprojām šaubos. Pirms tam man bija kaut kāds romantiskāks iespaids par šo profesiju.

Muuza_96      Piekrītu Neko un Edmunds... Šajā profesijā var labi pelnīt, bet pelēkā viela smadzenēs ir intensīvi jākustina + jābūt talantam pārdot...Darbu var atrast un labi apmaksājamu... Veiksmi Tev!

jolcis23      Stress ir gan logistikim, gan šoferim.

Maarch      Loģistika ir laba lieta, ja patīk un interesē! Bet tā kā TU nezini ko tur dara, tad domāju, ka tas nebūs Tev!

Axels      Par loģistiku pasaulē ir pat termins : " Loģistika ir biznesa asinsrite " . Ja sapratīsi šo terminu tad sapratīsi ka loģistika ir ļoti laba profesija un bizness. Ir vērts mācīties un pat iesaku . Darbs ir ļoti dinamisks un interesants bet prasa lielu punktualitāti un koncentrēšanos uz sīkumiem.

bitite27      .....interesants bet prasa lielu punktualitāti un koncentrēšanos uz sīkumiem.
Jāmāk izpūderēt smadzenes un apčakarēt,ja pārdodamais ir liels mēsls!
2014-08-27

Līdzīgi jautājumi
Apmacibas programma - Logistikas darbinieks. (13 atbildes)Kur macities par logistiku?? (5 atbildes)Profesija ekonomists (38 atbildes)Logistika RTU (3 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu