Darba intervija un slimība

Smags jautājums- rīt cilvēkam darba intervija, bet kā vienmēr pi...dec, oi!slimība podkralsja nezametno, un cilvēks pa lielam nav lietojams, lai varērtu izlikt visas savas labākās lietišķās un citas īpašības. Kāda ir citu pieredze šādos apstākļos?

neko      savākties/saņemties un tomēr doties.... tas, ka bās ieradies neskatoties uz visu pati par sevi bus gana labs rekomendācija.

felicidad    1 Arī biju apslimusi tieši darba intervijas dienā. Zvanīju uz ofisu un ļoti atvainojos, ka nevarēšu ierasties. Pēc kada laika viņi paši atzvanīja, lai sarunātu nākamo dienu. Bet es uz to laiku jau biju atradusi darbu.
Domāju, ka viss ir atkarīgs no darba vietas. Ja saprotoši cilveki un kandidats liksies pat ļoti pieņemams - sarunās interviju pēc atveseļošanās. Cita lieta, ja ir liels konkurss.

violinn    1 Kas tad ir tik briesmīgs, ka nevar aiziet?
Es ar domāju, ka var savākties.

Tessa      ja tas nav vejbakas,ir jaiet.

Leonarda      Ja esi vērtīgs kadrs, pazvani, noliks citu intervijas laiku. Ja ir gana daudz pretendentu, ja neaiziesi, Tavā vietā cits atradīsies. Un uzskatīs, ka pats atteisies no intervijas. Tāda tā realitāte:)

nebuutne    1 Psc, nabadziņš! Kas par cilvēkiem- tāda štrunta dēļ atcelt darba interviju! Paņem kabatlakatiņu, nešķaudi intervētājam virsū un uz priekšu! Ja man kā darba devējam zvanītu un attaisnotos ar iesnām, es izdzēstu to cilvēku no kandidātu saraksta uz mūžiem!/pikta.

art_deco      Tās ir visbanālākās iesnas ar nepārtraukti tekošu degunu, šķavām un 37,2 temp. «-- nekas traģisks. Es ierītu kādu ripu pret paaugstinātu t un ietu.
noliks citu intervijas laiku. «--- riskanti. Padomās, ka tu no tiem, kam "mati sāp" .

piparbecinja      domāju, ka var piezvanīt un atlikt interviju. Nav jāizlaiž darba devēji.

never_pa      esmu atvainojusies un palūgusi citu dienu intervijai, saprata, piedāvāja, viss beidzās pozitīvi. Visi ir cilvēki!

elsa    1 Ja man tas darbs būtu vajadzīgs, tad tāds sīkums kā iesnas mani no darba intervijas neatturētu.
Kad mainīju darba vietu, ne lauzts kādas pirksts, ne no rīta applaucētā roka mani no tā neatturēja. Kaut sāpes bij nenormālas.

adelheide      ņemot vērā, ka ar kārtīgām iesnām cilvēks neizskatās vispār pēc cilvēka - iesaku piezvanīt un atlikt! es domāju, normāla darba vieta sapratīs, bet, ja nē - varbūt tev nemaz tādu vietu nevajag!

Bibine      ... bet ja tas darba devējs padomās: nu tāaa, šis cilvēks ir no tiem, kurš nīkuļojot ir gatavs nākt uz darbu. Darba kvalitāte slimošanas laikā pieklibos - nav paredzams, cik ilgi nīkuļss, jo vesels var ilgi netapt. Cik slimos atstās aiz sevis.... tātad ar apkārtējiem darba kolēģiem nerēķinās. Ja uzņēmuma darbības lauciņš ir ēdināšanas sfēra - tātad arī ar atbildības sajūtu ir so-so...

eksotiskaaa      pat nezinu kā labāk rīkojoties,jo rezultāti var būt dažādi. ja piezvanīsi,pateiksi-esmu slims/a,tad darba devējs visticamāk izvēlēsies citu cilvēku,kurš tajā dienā tiks uz darba interviju.ja neatradīs atbilstošu kandidātu,tad ir iespēja,ka tiksi uz darba interviju citu dienu. ja aiziesi slims/a darba devējs diez vai būs laimīgs,ja iesnosies,šķaudīsi,jo tā pastāv risks,ka darba devējs pats saslims.

rrrrrr      Eiropā visur vajadzētu būt cilvēcīgai attieksmei pret potenciālo darbinieka kandidātu. Man šogad 3 reizes ir bijis līdzīgs vīruss - iesnas, bet jūs nevarat iedomāties kas par iesnām, galva arī smaga kā piepildīta ar svinu... un no deguna tek straumēm šķidruma..

klimpinja      slimu cilvēku darbā nevajadzētu ņemt, jo tas ir pirmais rādītājs, ka viņam ir problēmas pašam ar sevi. Slimi cilvēki nav ražīgi.

kjeeninjsj_Daavids      Slimība reizēm ir organisma pretošanās kādiem ārējiem apstākļiem, piemēram — darbam.

slieks      Man arī ir nācies intervēt darba kandidātus. Ja man būtu cilvēks pazvanījis un lūdzis slimības dēļ pārlikt intervijas dienu, nekādi nebūtu to uzskatījusi par viņa mīnusu. Ja grib atrast īsto cilvēku, uzklausa visus. (Protams, ja tā nav zemeņu lasīšana).

joens      Aizgājušu vilcienu nenoķert. Īpaši, ja uz šo interviju attriecies cilvēks no kādas tālākas zemes (mātes kompānijas pārstāvis vai tml.).

Cits stāsts, ja tā randome intervija kādā rekrutēšanas kantorī, tad būtu normāli piezvanīt un vienoties par citu intervijas dienu (noteikti ne - nu tad mēs jums piezvanīsim).

Pavisam citādāk, ja šīs intervijas rezultātā var tapt saņemts piedāvājums ar nākamo rītu sākt savas darba gaitas.

Un vēl citādāk, ja par pretendentu jau tagad notiek cīniņš, kurš dabūs šo par darbinieku.

chirkainiite      nu es pati esmu zvaniijusi teikusi , ka netieku diemzheel uz darba interviju, paskaidrojusi apstaakljus.... un vinji pashi piedaavaaja citu laiku , beigaas tieshi to darba vietu dabuuju .... un tad ir naacies mekleet darbiniekus
ir naacies pashai interveet punkjainus, un vienmeer pajauataaju kaapeec slimi staigaa pa darba intervijaam , pirmkaart pashiem galva iisti nestraadaa , paskats videejs un iespeejams, ka mani ar viirusiem aplipinaas .... tad slimais pretendents saak sevi attaisnot , bet tas jau smiekliigi..... muusu birojaa visus punkjainos suutiiju uz maajaam , lai gulj un kad ir veseli naak uz darbu ....

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu