Gribētu uzzināt kādu normālu darbā iekārtošanās aģentūru!

Esmu nolēmis doties strādāt uz ārzemēm. Gribēju uzzināt par kādu konkrētu aģentūru - gan LV gan UK, kura par saprotamām cenām iekārto darbā oficiāli un nepiekāš - jo kaut kā negribās aizbraukt uz UK un tur neviens neko par mani nav dzirdējis!

ponytail  3 7 LV ir TIKAI piekāsējfirmas. Vienīgais jēdzigais ceļš uz UK (pati tā rīkojos) ir atrast dzīvesvietu tur (labi, ja ir draugi, radi, paziņas, kas var palīdzēt), neko, NEKO šeit nevar sākt darit, iekams tev nav pierādāmas adreses. Tad jāpērk biļetīte un jārullē šurp. Tad gājiens uz banku, tad reģistrēšanās National Insurance Number`am. Un darba meklējumi uz vietas. Vietējās aģentūras maksu neņem, bet darbu arī negarantē. Viss tālākais atkarīgs no paša spējām rosīties.
P.S. Visam pasākumam vajadzētu kā minimums 600 mārciņas. Ja samaksāsi 200 Ls Latvijas firmai, vari nokļūt situācijā, kad jālūdz mammai naudu atpakaļceļa biļetei.

ponytail    3 Ja te neviena nav, tad ir jāmeklē dzīvoklis netā, vietā, uz kuru ir vēlme braukt. Jasakontaktē ar īpašnieku vai izīrētāju, jāvienojas par detaļām - depozītu, maksājumiem, ierašanās laiku un visu pārējo. Un ari vēstuli, ar kuru īpašnieks apstiprina, ka konkrētā persona dzīvo konkrētajā adresē.
P.S. Iemeslus, kāpēc kaut ko nevar izdarīt, var atrast vienmēr. Varu tikai, pēc savas pieredzes, teikt - ja ir vēlme, tad var. Esmu to izdarījusi. Ar 1000+1 vienu problēmu, bet esmu.

AijaT    4 Es gan stipri šaubos ka tie paziņas kuri dzīvo UK ar atplestām rokām gaida tādu Sprīdīti.Radinieki vēl varbūt,bet pārējie diez vai.Paziņām var tikai par kādas firmas reputāciju pajautāt,ja ir iekārtojušies ar tās palīdzību.

Hotline_A  1 1 Nezinu par UK, bet kā pieredze rāda, kur starpnieki...tur nekas labs nav sagaidāms. Meklē pats tiešos kontaktus ārzemju saitos, kur var kontaktēties ar tiešo darba devēju:)

ponytailPA  1 3 Nezinu šeit nevienu latviešu miljonāru, AijaT, kas atplestām rokām kādu gaidītu, vai ari varētu kādu finansiāli atbalstīt. Taču mana pieredze ir tāda, ka cilvēks, kuru lidz tam biju redzējusi dažas reizes vecāku sapulcēs (mūsu bērni agrāk mācijās vienā klasē), palīdzēja man atrast dzīvokli, kamēr vēl biju Latvijā.
Latvijas aģentūras negarantē neko, turklāt nelegāli pieprasa naudu par bezmaksas pakalpojumu (darbā iekārtošana kā LV, tā UK ir bezmaksas - darba ņēmējam). UK aģentūras ar kandidātu runās tikai uz vietas, nekāda e-sarakste šeit nenotiek. Un, kā jau minēju, darbu šeit var dabūt tikai tad, ja pats kustina pēcpusi, neviena firma, ne rads, ne draugs, ne naidnieks klāt neko nenesīs.

joens  1   UK ir aizliegts ņemt samaksu no darba ņēmēja par iekārtošanu darbā, vienmēr un par visu maksā darba devējs. Tas attiecas arī uz kantoriem citās valstīs, ja tām ir līgums par iekārtošanu darbā UK. Ja vietējam starpniekkantorim šāda līguma nav (pat neskatoties uz reģistrāciju savā valstī), tad var uzskatīt, ka viņi tirgo tukšu gaisu.

Ja cilvēks nav augstas klases speciālists, tad vienīgais ceļš ir aut kājas, ņemt lāpstu pār plecu un doties ceļā. Pirms tam mājās vēl apgūstot iecerētās zemes vietējo valodu vismaz līmenī, lai nav pilnīgi mēms. Vismaz UK džobcentros tagad strādā daudzvalodīgi cilvēki, tur varēs nopietnākās lietās sākumā iztikt arī ar dzimto.

Kustiniet pēcpuses un viss jums izdosies.

verners2  7 2 Brivibas105-1 e-mail; info@gpr.lv Ginters tel 28661116. Pamegini saka ka esot normala firma.

lauda  1 2 westflex.nl

breakdown  2 2 pilniigi nepiekritiishu ponytail... LV nav TIKAI piekaaseejfirmas... arii varu ieteikt GPR briiviibas ielaa...

un par to braukshanu pa taisno uz kaadu valsti, nu tas ir pilniigs idiotisms lai neteiktu vairaak.. jaa, ir cilveeki, kam ir arii taa paveicies, ka uzreiz atrod darbu un var saakt dziivot.. bet cik daudzi taa nav aplauzushies, izteereejushi savus iekraajumus (ja taadi vispaar ir bijushi) un veel dabuujushi aiznjemties, lai vispaar tiktu atpakalj.. taa ka uz pilniigu mulkji braukt uz k-kurieni straadaat noteikti neiesaku..

kaisle___      Nu, es tieši tāds Sprīdītis. Paņēmu somas un braucu. Viegli sākumā nebija, bet darbu atradu pati. Cik esmu dzirdējusi no paziņām, Latvijas firmas tiešām tik savāc naudu un pazūd. Es neriskēju.

ponytailPA      breakdown - nu, var jau būt, ka Latvijā kaut kas gada laikā ir radikāli mainījies. Bet mana pieredze rāda, ka tā nav. Tieši tāpat, kā jebkur Austrumeiropā. Gada laikā UK esmu dzirdējusi/redzējusi n-tos bēdu stāstus par un no apkrāptiem cilvēkiem, kam vienkārši ir trūcis uzņēmības pašiem kaut ko darīt, un cerībā uz laimes lāci viņi tos pašus savus ietaupījumus/aizlienēto naudu ir atdevuši laipnajiem darbā iekārtotājiem. Toties neviens no maniem paziņām, kas ir atbraucis šeit pats, nav "aplauzies". Kaut gan, iespējams, tas arī ir stāsts par cilvēku uzņēmību un spējām tikt galā ar situāciju. Šā kā tā - 300X iesaku apdomāt, pirms maksāt kādam, kurš jau no sākta gala nelikumīgi savac jūsu naudu.

breakdown      nu tieshi taa - tava pieredze :D nu tas bija pirms 3 gadiem.. un arii tagad nekas tanii firmaa iipashi nav mainiijies.. veeljoprojaam pastaav un iekaarto cilveekus darbaa..
es nesaku ka nav kraapniekfirmas - ir, jo ir tacju tik daudz leetticiigu cilveeku..
un no personas uznjeemiibas un arii no veiksmes ir daudz kas atkariigs.. jo atziisim - latvieshu viduu diemzjeel ir ljoti daudz cjiiksteetaaju, kam patiik cjiiksteet, bet neko nedariit lietas labaa..

art_deco  1   http://www.nva.lv/index.php?cid=2&mid=75#lic_firmas
Šīs varētu būt pieklājīgas.

av2      es aizbraucu absoluuti ne pie viena. Vakaraa pat neatradu naktsmaajas, jo bija veel citi piedziivojumi. Bet tas bija 15 gadus atpakall, un taa nebija EU...Jauniibaa var kaut uz plosta doties taadaas sstellees.
Vienreiz jaasaprot, ka garantiju neviens nedos nekur, un nekam. Viss, un velreiz - viss ir atkariigs tikai no passa apgriezieniem. Un es ticu, ka tev tiessaam viss izdosies labi...ar laiku. Mazliet tikai vajag naudinnu liidzi ssiniis laikos. Senos laikos vareja arii bez taas iztikt, jo darbu...pakall meta.Labu veiksmi.

Arma      Meklē draugiem.lv Laimu Brencs - viņa dzīvo UK un strādā sabiedriskajā organizācijā, kas dod daždus padomus problēmās nonākušiem tautiešiem. Varbūt, ka viņa var arī ko ieteikt šādā gadījumā.

fondy       foto Nav vajadzības meklēt un saistīties ar mistiskiem starpniekiem Latvijā,lai iekārtotos darbā citā valstī ! Pirmkārt jāsāk ar tās valsts valodu,izvēlēties sev tīkamu darbu,zinot to ka tas Tev būs pa spēkam(jo var aplauzties,šeit sēdēt gadiem bez darba,aizbraukt un domāt ka es nu tagad strādāšu es visu māku ,visu varu),internetā atrast Firmas,aģentūras,vai citus kontaktus,sūtot pieteikumus,datus,prasmes,izgl.,...un Tev noteikti atbildēs ! Tālākais ir atkarīgs no sevis paša !

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu