Samaksa par malkas skaldīšanu

Cik vajadzētu maksāt strādniekam ,kas 2. nedēļās saskalda 15 srerus malkas(egle,priede)
Dzīvošanai-istaba(jākurina pašam),3 reiz dienā paēst,paciņa cigarešu un kafija 5-6 reizes dienā.

studente1970  2   šeit jau ir pamatots pietiekami ,par cigaretēm un visu pārējo!Ja mēs zinām to ka tagad alga ir minimālā,un bezdarbs sastāda 8.1%,tad viennozīmīgi šeit šajā gadījumā iekšējās finanses ir jau izsmeltasPadaliet minimālo algu uz 23 darba dienām!Atņemiet jau samaksāto,tad arī redzēsiet kas tur paliek!Domāju ka nekas īpašs 1-2ls.

JurisK    3 Vienaa dienaa apm. 2 mashiinu kravas ar nesazaagjeetu malku? Izraadaas ir veel supermeni Latvijaa! Bet 2 nedeeljas drusku par daudz pat manos gados! Apm. 100ls, ieskaitot paiku.

Laskovij    1 /btw...kur te palika lielās bļāvējas, par aplokšņu algām, darba devēju negodīgumu, darba tautas aplaupīšanu...nodokļu nemaksāšanu/

Just_  1 1 2 nedēļās?! Ir gan sliņķis. Cik tu par 14 paciņām cigarešu vien nesamaksāsi? Par trīsreizējām pusdienām visp``ar nerunājot.

aluxx  1 1 Jurīt, malka ir sazāģēta !
un stundā saskaldīt 2 sterus (1,4 kubi), tas ir nospļauties, to pat ar cirvi var izdarīt, nemaz nevajag elektrisko skaldamo.

lapsaacijs_albiins  1   :D :D :D nekas, buus laba maaciiba, ka slinkaas tautumeitas maksaa divtik... :)))

BuutlsBamtrinkets  2 1 Divas dienas, 50Ls + paiga, smēķi, ceļš.

Trusis_LiRu    1 Nu labi, divās dienās pat es varu saskaldīt... /ir liela pieredze malkas skaldīšanā ar cirvi parasto :)/

Izrādās, ka tizlas ne tikai tautumeitas paliek :)

selnija_    1 Divas nedēļas izklausās pa daudz! Citādi nevaru spriest, bet labs sports tas tiešām ir, protams antīkajā stilā ar cirīti!/ir pieredze/:)
Un nost ar smēķiem, tos sen jau laiks izstrīpot no ikdienas raciona saraksta!

5255  2 1 Maksimums 30 ls, parasti skalda par 1-1.5 ls sterā...

veejsha    3 saskaldiit malku var pashi un nav straadnieki tam jaaliigst- teetis skalda malku, mamma vaara visiem eest, beerni nes shkjuuniitii un kraamee malku...

tiritomba  1 1 man šķiet, ka mans dēls (14 gadi) tiktu ar to ātrāk, un bez smēķiem un kafijas. bet es savu dēlu nepalienēju, - man pašai savs puiškāns zelta vērtē! :)))

Uhuhuu    2 Padomāsim šādi. Tu cilvēku gribi nodarbināt par vēdera tiesu. Neko nepieminot par to, ka ja visi šādi rīkosies, cilvēks varēs vien lasīt uz cigarešu paciņas uzrakstīto un iztrauties no sapņu istabiņas tikai skatoties kafijas putās.
Tu meklē izdevību kādu izmantot. To drīkst darīt, bet nu neceri, ka kāds metīsies tev par labdarību roku spiest. Pilnīgi garām, ja tu tā domā. Un tad nu nebrīnies, ka neviens nepiesakās.

Uhuhuu      Piezīme: lūdzu dāmām par egļu un priežu skaldīšanu ar parasto cirvi neko vairs nerakstīt. Bezgaumīgi, nepraktiski meli tie ir. :D

gravieris    1 visa naudas aprite ir salaista tūtē.Salīdzinot to,ko var nopelnīt ar izdevumiem.galīgi tie cipari neštimmē.Tiko biju veikalā.atstāju tur 10ls 64 santīmi,bet kad jāliek ledusskapī,plaukti tukši kā bij tā paliek.Kā var viens nedacepts zefīrs maksāt 1.30? Tualetes papīrs maksāt pie diviem latiem?Kā vajag mācēt čakarēt tautu,lai par elektrību no manis saņemtu 37 latus mēnesī,ja Daugaviņa-māmuliņa tek kā tecēdama?

wip4  1   Pārmaksājusi esi!! Viena traktora krava 3-4kubi, saskaldīt maksā 10-12 ls bez nekādām cigaretēm un ēšanas...

Kontiki      Tas jau nav strādnieks kurš 2 nedēļas skalda 15 sterus. Es apmēram šādu daudzumu pa vakariem saskaldīju nedēļas laikā.

iterators      wip iedo telefonu kur var tik leti dabuut

baigie brashulji/es- varu atvest sazagjetu egles malku (ar puvushu vidu vai bez bet sausu) kluchi virs 36 cm diametraa- ka sacit jasaka gribi ieriebt draugam

tagad varat lielities:)

Līdzīgi jautājumi
Cik maksa malkas skaldisana? (6 atbildes)Maksa par malkas skaldisanu (8 atbildes)Ka lugt algas palielinajumu? (10 atbildes)Alga + piemaksa (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu