Svētku dienas

svētku dienas foto attēls

Svētku dienas - jautājumi un diskusijas

Svētku dienas (20)
Kaut ko ne tā saprotu vai bet, kāda vella pēc ir vajadzīgas svētku dienas ja viņas ir jāatsrādā? Vismaz mūsu darba devējs tā ir izdomājis- svētku dienas atstrādāt , visas sestdienas!
Nu -tad maini darbu! Un Tev ir arī savas tiesības (ja oficiāli strādā) ja zini, ir arī atsevišķs cenrādis par darbošanos svētku dienās. Būsi savas firmas šefs - varēsi strādāt kur un kā gribi. Kamēr neesi čiekurs - neņurksti :) Galvu augšā! Par šo jautājumu ir jārunā ar darba inspekciju nevis ar OHO vissziņiem Dzīvojam taču demokrātiskā valstī! Jāpriecājas,ja vispār ir kāda brīvdiena. Un ja vēl par darbu kaut cik ciešami maksā,tad jūties kā mūža parādnieks savam dārgajam šefam un bez kurnēšanas labprātīgi kļūsi par viņa labāko vergu. Nekādu problēmu. Nepatīk, nestrādā. Mekle citu darbu ··· Svētku dienas: Svētku dienas lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Starptautiskā sliņķu diena (15)
Jūs zinājāt, ka šodien atzīmējam Starptautisko sliņķu dienu? Domāju, ka tie svētki ikvienam no mums, jo cilvēks jau, ja varēs kko nedarīt, tad noteikti arī to nedarīs? :D Jumsim patīk slinkot? :)
Mēs te caurām dienām svinām Sliņķu dienu... visi darbi tak jau padarīti.. :P ...un neviens mani neapsveica...:(( Riktīgi svinu!!!! Darba pilnas rokas :)) Kāpēc vajadzīga tāda starptautiska sliņķu diena? Pūlī slinkot nav interesanti...labāk piekopju t.s. veselīgo slinkošanu kad vien ienāk prātā :D Es ievēroju, ja slinko, tad slinko, darbam neko mājās nedarīšu. ··· Svētku dienas: Starptautiskā sliņķu diena lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Jau pagājis -9.02. Pa vidam starp saulgriežiem un saulstāvjiem ~21 datumā, meteņiem nav nekāda sakara ar vācu krustnešu uzspiestajām "kristīgajām" svētku dienām... Īstie senlatviešu Meteņi ir 6.februārī! Un tā tas ir katru gadu - pa vidu starp ziemas saulgriežiem (īstajiem Ziemassvētkiem) un pavasara ekvinokciju (īstajai Lielajai dienai)!
Pēc kristiešu kalendāra šogad sanāk 9.februārī. To rēķina izejot kristiešu Lieldienu datuma - tāpēc katru gadu sanāk cits Meteņu datums.
9.02.2016 Šogad Meteņi bija svinami no 13. līdz 16. februārim. Parasti svinēšana sākas sestdienas vakarā, tad sekojošā svētdienā ir Meteņu diena un pirmdienā Pelnu diena. ··· Svētku dienas: Kad svin Meteni šogad, t.i.... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Brīvdienu svinēšanas tradīcijas (16)
Vai Jums ir kādas konkrētas gadiem lolotas brīvdienu svinēšanas vai pavadīšanas tradīcijas? (neskaitot Ziemassvētkus, Lieldienas un Jāņus) Man viena gruntīga ir: jau 13-to gadu pavasarī, uz 1. maija brīvdienām mēs ar draugiem ejam vismaz...
Man taadu tradiiciju nav. Bet manam kaiminjam ir tradiicija katraas briivdienaas ieraut, jau n-tos gadus :D Kā gan savādāk lai laukos pavada pavasara brīvdienas,ja ne jauki pastrādājot savā dārzā? Kauns atzīties - pēdējā laikā vairs īsti nepatīk svinēt svētkus. Iespējams, lielās pirmssvētku ažiotāžas dēļ. Tāpēc no sirds novērtēju jūsu vaļasprieku - pēc iespējas tālāk no komercijas un civilizācijas.
Man savulaik bija jauka brīvdienu izprieca - pirtiņa. Tagad, kad vairs šīs iespējas nav, pa īstam sapratu, cik daudz esmu zaudējusi.
Ar lāpstu un dakšu pa dārzu- tak Darba svētki:):):) Un pirts:):):) Un kā nogāja šajā reizē? Kur bijāt, ko redzējāt? ··· Svētku dienas: Brīvdienu svinēšanas tradīcijas lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu