Darbs ārzemēs

Darbs ārzemēs - jautājumi un diskusijas

Kur var vislabāk nopelnīt būvniecībā? (4)
Kurā no šīm zemēm ( Malta, Islande ,NorvēGija ) var vislabāk nopelnīt strādājot būvniecībā par namdari ?
Amerikaa vislabaak..))
[ bikuc taalaak ...aiz ICElandes viena pietura]
..
..saku kaa ir!
Pats biju un straadaaju.
Dziivoju vinju dziivi.
Tiesa gan- pashaa kontinenta vidienee.
tas ir- vietaa , kur Austrumu krastu un taa economiku ne visai IEREDZ!
..
..
Bet sakariigi!
..
Ja iereekjina to, ka SHEIT celtnieciibaa par tevi nedomaas, liidz tu no stalazhaam nomauxies- tad TUR visi TRIIC tie KUNGI, lai tik tev viss buutu chiki un vareetu rubiit!
..
..Algas no 16 USD stundaa.
Nezinu neviena, kursh pa darba dienu nopelniitu mazaak par 100-120 BAKIEM.
..
...
.Es CEELU veikalus. Piebuuves.
taadiem kaa ..KROGER- tad TARGET....arii ALDI...
Nu man veel VISAS pravas bija uz TEHNIKU!
Mozh taadeelj jutos ok..??))
...Nu taaa..)))))))))))))
Šodien ziņoja, ka abi vienas partijas prezidentūras kandidāti ASV (krāsainais un sieviete), solījušies nodokļus nepalielināt cilvēkiem ar maziem ienākumiem - mazākiem par 200 000$ gadā! :) Tie Tavi 120$ dienā nevelk pat uz 42 000$ gadā. Tātad - ubaga graši ASV. Toties es zinu vairākus cilvēkus, kas nekļuva traki bagāti, dēļ tā, ka viņiem bija sirdsapziņa, starp citu arī smadzenes, ne tās vieglākās pēc masas. Un viņi savukārt, īstus neatšifrētus gejus, kas žurnālos stāsta kā smagi strādājuši, lai miljonus sapelnītu. Lai no vadītāja kļūtu par īpašnieku, laikam jābūt bija ne tikai īstajā laikā un vietā, bet arī rūdītam nelietim. ··· Darbs ārzemēs: Kur var vislabāk nopelnīt... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Darba iekārtosanas aģenturas darbam Nīderlandē (Holandē) (2)
Vai varat ieteikt labas darbā iekārtosanas aģenturas darbam Holandē no savas pieredzes?
Atgriezties strādāt Anglijā pēc nodokļu atgūšanas (4)
Es strādāju gadu atpakaļ Anglijā, atgriezos Latvijā, saņēmu atpakaļ atvilktos nodokļus. tagad doma atkal braukt piepelnīties. vai pastāv ierobežojumi atgriezties? jo dzirdēju ka nedrīkst atgriezties strādāt 3 vai pat 5 gadus. vai tā ir...
Droši var braukt. Nedrīkst atgriezties, kamēr notiek nodokļu atgriezšanas process. Kā naudiņa ir saņemta, tā var atkal startēt. NVa ir tādi EURES konsultanti, tie apstāstīs par normatīvo regulējumu visu, kas interesē. Klātienē nav jāiet, var zvanīt vai rakstīt e-pastus. Ja atrizīsies gadā par kuru tika atgriezta nodokļu starpība, tad tos atvilks no esošās algas. JA atgiezies jau nākamajā taksācijas gadā, nekādu problēmu. Sorry par kļūdu - atgriezīsies ··· Darbs ārzemēs: Atgriezties strādāt Anglijā pēc... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur meklēt darbu Berlīnē? (6)
Man 28 gadi dzīvoju Berlīnē, sliktas vācu valodas zināšanas, meklēju jebkādu darbu
Mc donald Nu ja slikti ar vāceni tad kaut kā tak komunicē - pieļauju ka angliski. Ja mērķis palikt vācijā tad steidzīgi mācies valodu. Savādāk laba darba nebūs. Tā kā vēl esi jauns tad Tev labs variants skatīt iekš www.workaway.info kur Berlīnes tuvumā vajag palīgstrādnieku. Strādā 4 stundas 5 dienas nedēļā pretī saņem istabu, paiku un iespēju ātri ierubīt valodu. Tas īstermiņā atsver strādāšanu bez naudas. Parasti tajās vietās saimnieki ir izpalīdzīgi un rubī arī angleni. Man te Francijā pagaidām darba devējam pietiek ar angleni bet ja kas mainās tad tāpat vāks tāpēc laicīgi meklēju variantus ar franču val. Bet strādnieku te trūkst visās jomās ... Bez spējas kaut cik komunicēt vāciski praktiski tikai "vergu" darbs dabūjams.

Profesija? Specialitāte? Praktiskās iemaņas? Darba pieredze (vēlams Vācijā)? Citas valodas?

Job centri uz katra stūra, par internetu nemaz nerunāsim, vajag tik rakt, īpaši tik dzīvelīgā vietā kā Berlīne.
Bez valodas diez vai tur var cerēt. Nav Latvija, kur russkojazičnije var neprast latviešu valodu. Šis ir no www.liepajniekiem.lv:

Darbs
Vakances

Vācijas darba devējs aicina darba:
Drebju Pakotājus
Lielisks atalgojums no 10.00 EUR bruto stundā, no 8,50 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas) stundā!
Var BEZ vācu valodas zināšanam
Darba pienākumi: drebju pakošana
+ skatīt visu
28681777
alfa.group.gmbh@gmail.com
..................................................
Liepājniekos ir arī citi sludinājumi, pačeko.
··· Darbs ārzemēs: Kur meklēt darbu Berlīnē? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Darbs Dānijā jauniešiem. (3)
Darbs Dānijā, vai kāds var ko ieteikt-jauniešiem.
Taa kaa neviens neko nestaasta, naaksies ielikt savu seno, apm. nepilni 15 gadi pieredzi. Tas gan saistiits tik ar lauksaimnieciibu. Kad vizinaajaamies pa Daaniju, kombainus un arklus pirkdami, satikaam vairaakus latvieshus lauku fermaas. Godiigi sakot, es nepirku, tik paliidzeeju sarunaas. Bija ljoti daudz polju, lietuvieshu. Daanju attieksme kaa jau pret iebrauceejiem. Bija arii vietas, kur straadaaja pa melno un ljoti zemu kvalifikaaciju prasoshus darbus, tipa kartupeljus shkjirot. Viens daanju saimnieks esot teicis - polji ir slinki, lietuvieshi ir slinki un dumji, latvieshi ir labi straadnieki, tik daudz dzer. Pashlaik viens pusradinieks straadaa metaalapstraades fabrikjii, ar attieciigu izgliitiibu un pieredzi, tiek lolots kaa acuraugs un labi pelna. Daudz maz smalkaakos darbos bez daanju valodas neiztikt. Kursi ir bezmaksas, ap meenesi, tad eksaamens, ja nenoliec, tad turpmaak par maksu. Ir dazhas profesijas, kur cittautieshus vispaar nepienjemot, jo daanju valodu pilniibaa neesot iespeejams iemaaciities. Piem. medmaasas. Bet, kaa jau teicu, manai pieredzei ap 15 gadu. Es domāju, ka labākais variants ir dibināt tur savu uzņēmumu un pieņemt darbā dāņu strādniekus, kuri jau māk valodu un tā tālāk. Vienkārši kā viens- divi- trīs, ja vien esi pietiekoši gudrs.
Ja muļķis, ej, šķiro kartupeļus!
Tipa internetbodi un tirgot kjiinas suudus par daanju cenaam? Vinji ir naivi, bet ne taadaa meeraa! Gandriiz katra nozare izlaizh savu, profesionaali orienteetu zhurnaalu, iznaak graamatas par dazhnedazhaadaakajaam ruupnieciibas nozareem. Latvijaa nav pat desmitaas daljas no taas saprashanas, kas ir tur. Un taa pat daudzi uznjeemumi samazina razhoshanu un atlaizh darbiniekus. Man tieshaam gruuti iedomaaties, ar ko tu tur vareetu konkureet! Iznjemot kaut kaadas ljoti shauras nishas vai puslegaalu kupi-prodai biznesu. Pie tam daanji ljoti aizdomiigi pret lietuvieshiem un poljiem, latvieshus no leishiem principaa neatshkjir. ··· Darbs ārzemēs: Darbs Dānijā jauniešiem. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kurjera darbs Vācijā (11)
Gribēju uzzināt kāda ir pieredze par kurjera darbu Vācijā? Varbūt kāds var pastāstīt par to visu sīkāk. Vai ir vērts uz turieni doties utt.
nu 1200 eirus nopelnīsi. darbs jauniem cilvēkiem. Ne vienmēr pašnodarbinātais, ir daudz firmu, kuras piedāvā darbu tikai kā šoferim, maksājot nodokļus, dodot gan busu, gan degvielu.
Tikai atkarīgs no attālumiem un firmu izvietojuma maršutā. labi jāorientējas maršutos, navigācijā, bet pamatā jāpārzin labi reģions, jo par nokavētiem termiņiem bieži novelk soda naudas. tā kā nekā salda protams nav, bet ko var vēlēties ar B kat, ja var nopelnīt līdz 1300 euro neto?
Respektivi - uztaisis Tevi ka pashnodarbinatu , pats maksasi nodoklus apdroshinashanu un vel uz Tevi autinju uzrakstis, pats iresi dzivokl!!! Pats galvenais uzzini cik maksas par 1 pakas piegadi!!! Bet zelta darbs nav! Ja ceri baigo naudu sastradat tad diez vai!!! Pazistu cilvekus kas to ir darijushi un neteikshu ka priecigi!!! palasi diskusijas draugos, domubiedru grupa: Vacija, Germany, Deutschland viens "sīkums", ko te nepieminēja - Vācijā, bez vācu valodas, nav ko darīt. nu nav tik traki ar to valodu. Cik tad ir tādu šoferu, kuri saprot vāciski? Ar laiku arī to var piešauties. kurjeri nereti izvadā pakas pa nakti, kad vispār neviena nav kam labrīt pateikt. Nu labi, noliktavā nedaudz vajag parunāt... ··· Darbs ārzemēs: Kurjera darbs Vācijā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Zemeņu lasītāja darbs Anglijā (15)
Vai kāds ir bijis Anglijā lasīt zemenes,kāda tur ir darba sistēma?
darba sistēma sekojoša-ņem toveri un velkās pa vagu lasot zemenes,kuras vēlams neēst,bet likt toverī(neēst tapēc,ka noķīmiķotas,nevis kādam žēl) Ja esi ar stipru veselību,tad ok,ja problēmas ar muguru,vaiko citu,tad labak aizmirst! ar parasto lasīšanas metodi, tapat ka plūmes, kartupeļus un citas ogas, uzkāp kokā, nopurina un lielumu salasa spainī. /Ņem trepi, brauc ua Angliju lasīt zemenes/
Bet ja viņas jālasa no vagas tad iegādājies ceļu aizsargus un tikai tad dodies tur:)
Ieej latviesi.com un uzzināsi visu.. ··· Darbs ārzemēs: Zemeņu lasītāja darbs Anglijā lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Darbs Skotijā (4)
Jautjums tiem kuri zin kā tas notiek. Strādā, algas vietā saņem kvīti ar kodu un darbinieka datiem, ar kuru jādodas uz kaut kādu Valsts iestādi un tad piešķir kaut kādu tur darbienieka kodu un tikai tad par šīm kvītīm ir iespējams saņemt...
National Insurance Number? Nodoklju numurs/kods?
Kad uzsaac darbu UK, tad ir vajadziigs shitais Nodoklju numurs..viens uz visu muuzhu, kur kraajas visi Tavi nodoklji..

Lai dabuutu NIN..jaaiet uz Jobcentru (Darba centru).

Kaa NIN ir pieshkirts (izdod kartinju kaa krediitkarti)...taa Tu esi tiesiigs oficiaali stradaat, sanjemt soc.pabalstus.
vai tad UK veel nnem darbaa cilveekus no EU ? Joprojam brauc no visam valstim... Pagaidam , un darbiniekus Ari vajag, tikai uz Kadu laiku, pass darba deveji par Brexit neko labu nedomaa, jo nebus darba speka te... ··· Darbs ārzemēs: Darbs Skotijā lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Pārcelšanās uz Vāciju. (20)
Ir vēlme pamest skaisto Latviju un pārcelties uz Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju vai Luksemburgu. Grasos strādāt mazkvalificētu darbu. Vēlams tādu, kur nepieciešams fizisks spēks un izturība. Jautājums tiem, kas šo soli nesen ir...
uz lv firmaam nepalaujies nekaadaa gad. un nekad!!!
pirmais priekshnoteikums!!! apjaas jebkad un jebkuraa gadiijumaa. vienalga vai tikai iekaarto vai tur straadaa. visu eiropu pie.....sushi.
Es arī gatavojos pamest Lv. Pirmos mēnešus dzīvošu pie meitas un znota (gan jau badā neļaus nomirt). Vēl īsti nezinu vai pārcelšu savu privātpraksi vai iešu par aprūpētāju, bet iespējams ka būs gan/gan. Reāli skatoties pārcelšos nākošajā vasarā. Līdz tam tagad mācos vācu valodu, jo bez valodas nu nekā.
Kvart, es arī vēl pirms gada pat iedomāties nevarēju, ka nāksies pamest Lv, bet cilvēki brauc prom un pat Rīga paliek pustukša. Telpu nomas maksa paliek dārgāka, bet klienti brauc prom. Es gribu dzīvot nevis izdzīvot.
Galvenais NEKAD nesaisties ar tautieshiem,kaa darba deveejiem.Uzmetiis,ka acis nepamirkshkjinaas. nav jau taada traggeedija nemaz, ar to braukssanu prom no LV. Ja noliek malaa lielu dzimetnes miilestiibu utt, nu kas tur liels, straadaat EU kadaa valstii? Transports tak ir, brauc maajaas pa weekendiem utt. Latvija ir lloti....lloti tuvu Eiropas valstiim.
Man pagaajusso gadu paziistami cilveki paarceelaas tiessi uz Vaaciju. Abi straadaa, beerni maacaas, pie aarstiemvissu izdara laiciigi, un vissu nosedz apdrossinaassana. Passlaik iiree 3 staavu dziivokli, domaa maaju domaa pirkt.Dziivo klusaa vieta, mazpilseetinnaa.
Taa kaa, vis ir ok..... normaala valstii. Ja cilveeki straadaa centiigi.
dabiski, ka Latvijus diplomus nnem pieree...da jebkuraa valstii , iisteniibaa. Tikai jaapieraada sevi peec tam darbaa, jo darba deveejs tak grib pelnit ar tavu darbu.Jo tikai apr to, ka tev ir diploms, tev neko nemaksaas nekur. Ta bija tikai sajuzaa ....
Kaa var LV pieaugt valsts aparaats, ja pamatiigi samazinaas iedziivotaju skaits?? Ko vinni visi dara tajaa valsts paarvaldee , ibj ?? Vien otru kontrolee?
Taapat par sseit jau mineetajaam dziivollu, maaju cenaam. Ka tad sanaak, labak , ka staav tukssas ? Jaanolaizz cena, tak buutu loggiski, tad varbuut arii kaads aizbraukussai letinns nopirktu.....uz vecumdienaam atgrieztos varbuut, klusumaa, mieraa, maajaas.
··· Darbs ārzemēs: Pārcelšanās uz Vāciju. lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Aprobezotiiba vai nezināšana? Kad runā par darbu ārzemēs, dzirdu tikai "Irija un UK". (33)
Vai latvieši stradaa tikai Irijaa un UK? Jebšu, veiksmigi latvieši atrodami tikai Irijaa un UK? Kāda jautājuma forma patīk labāk, uz to arī atbildiet.
Es esmu strādājis Ķīnā, dēls gadu strādāja Vācijā. Arī divi kaimiņi jau trīs gadus strādā Vācijā, atvēruši savus būvkantorus. Kaimīņš no blakus mājas Austrijā būvē mājas jau pusgadu. Manas draudzenes draugs veiksmīgi jau četrus gadus strādā Norvēģijā. Manu paziņu lokā pat nav neviena kas saistīts ar UK vai Īriju.
Tagad, pēdējos gados tik pats esmu "iestrēdzis" iekš LV .. :(
Steidzīgi jālabojas ! :)
Es no visas sirds ieteiktu, pirms pērc vienvirziena biļeti, izlasi latviešu literatūras klasiku - Andreja Upīša "Sūnu ciema zēni". Jo kas tad to dzīves līmeni un labklājību pie mums veidos ja ne paši? Mani ļoti uzjautrina kad zināmas kategorijas pensionāri bļauj kad pensijas par maz. bet uz jautājumu kur tad tavi bērni strādā un maksā nodkļus, atbilde ir Īrijā. Tad par tad sūksties kad pensija maza?
Protams kad ne visi tur kautkur lasa sēnes, bet arī retais tur ir menedžeris un pat nerunāsim par direktora krēslu. Tas kad tur alga ir lielāka nozīme tikai to kad arī kotlete ēstuvē ir dārgaka. Jā, attieksme pret cilveku parasto ari ir labāka, bet ja nepaveicas tad ir pat vēl sliktāk nekā LV.
iisti nesaprotu,kapec ir jacepj karteja rieshanas tema? lai pec tam uzceptu Kapec oho visi ir tik nelaimiigi un noliek jautajuma uzdeveju?
ko? vot nesaprotu.
viss jau simtiem reizhu izrunats,katra nostaja ir skaidra,latvieshi strada dajebkur,sakot no Danijas,beidzot ar USA un Malaiziju. nu un?kada kuram dalja?
un kapec tu esi tik kashkjiigs?
Kad pirms nepilniem 10 gadiem veiksmiigi biju paliidzeejis nolikvideet zvejniekkantori Latvijaa, aizbraucu straadaat uz Islandi tik taa iemesla peec, ka biju tur bijis agraa jauniibaa, bet netiku toreiz krastaa. Nostraadaaju paaris gadus, apguvu jaunas iemanjas, iepelniiju pikji, iepazinu to zemi gandriiz pilniibaa - katrs dara kaa pasham shkjiet labaak. Dziivot aarzemee kaa vagabundam, noveeleet to saviem beerniem, cereet, ka mazbeerni vairs nebuus latvieshi, bet vieteejie aborigeenji - paldies, nav interesanti!:) Katram savs. Latvietis, kurš pārceļas no Ludzas uz Rīgu, ir taisni tāds pats iebraucējs. Manuprāt svarīgs ir tas brīdis, kad vieta, kurā tu pēc savas gribas vai nejaušības pēc esi nokļuvis, kļūst par kaut ko vairāk kā par naudas pelnīšanas un naktsmītnes vietu. Brīdis, kad tev vairs negribas raudāt debesīs ar acīm pavadot lidmašīnu. Tas ir brīdis kad tu savu jauno mītnes vietu esi ielaidis savā sirdī.Un nestāstiet man pasakas par kultūru un tās pazaudēšanu. Tas atkarīgs no katras ģimenes. Un tam cilvēkam, kuram jau roka ceļas mest akmeni manā dārziņā, palūgšu pajautāt sev cik latviešu tautasdziesmas viņš ir iemācījis saviem bērniem un kādas līgodziesmas dziedāja pagājušajos Jāņos. ··· Darbs ārzemēs: Aprobezotiiba vai nezināšana?... lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu