Darbs ārzemēs

Darbs ārzemēs - jautājumi un diskusijas

Kur vieglāk atrast darbu Anglijā vai Vācijā? (8)
vēlos pārcelties dzīvot un strādāt uz Angliju vai Vāciju. man ir bērns invalīds kurā zemē bērnam labāka nākotne?
Plāno vien savu nākotni saistīt ar Latviju un nekļūdīsies, paziņas kas padsmit gadus jau nodzīvojuši Vāczemē redzot kas tagad notiek kad Vācijā "bēgļi" sabraukuši tā ka biezs un no kādreizējās kārtības nekas nav palicis , nopietni apsver iespējas atgriezties Latvijā. Tā ka apdomā kārtīgi !!! Vieglāk darbu ir atrast Latvijā. Anglija. Un klimatiskie apstākļi šeit ir labāki - ziemas nav! Par Vāciju nezinu, bet Anglijā bērniem - invalīdiem ir ļoti daudz priekšrocību un labs sociālais nodrošinājums. Ar labām 2 svešvalodu zināšanām būtu tā kā vienalga, kuru piedāvājumu pieņemt, kam atteikt. Klimats Vācijā būs foršāks.

Sociālā aizsargātība augstāka varētu būt Skandināvijā, Francijā.
Anglija labak nelien, minimalo stundas likmi cels, kas nozimes vel drankigakus darbus un darba apstaklus, plus vel latviesi neiztur konkurenci ar rumaniem, kas vel vairak sasaurina darba iespejas, pabalstus ar griezis, ta ka nakamgad diezgan daudz tudalinu varetu atgriezties faterlande. Ja tomer izlemsi par labu UK, rekinies, ka bus smagi. ··· Darbs ārzemēs: Kur vieglāk atrast darbu ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai var ticēt darba piedāvājumiem Vācijā caur aģentūru "Personalservice Lettland"? (3)
Jau ilgāku laiku meklēju darbu Vācijā vai Zviedrijā,esmu gatava strādāt fabrikās par palīgstrādnieci.Par cik savu paziņu lokā,sabiedrotos neesmu atradusi,meklēju caur darba iekārtosanas aģentūrām.Šobrīd manu interesi ir ...
Noteikti esi uzmanīga attiecībā uz šo firmu ! Portālā "sudzibas.lv" ir par to rakstīts.. . http://www.sudzibas.lv/personalservice-lettlandq-c32375.html Draugi ir smagi iekritushi.tacu ir dzirdeets, ka kaadiem ir ari veicies. Nu nezinu.Jaabrauc tur, kur ir kaut kaadi reaali gali. tagad uzmeteeji savairojushies. nezinu kur tos kaktu kantorus atrodat - atceraties uz visiem laikiem - te iekārtotājam samaksāsi tikai par to, ka uz turieni aizved, bet tur tu tāpat iesi uz tādu pašu darbā iekārtošanas kantori - no LV tevi nekādi nevar iekārtot darbā ārzemēs - tur tā vai tā iesi uz turienes kantori, lieki iztērēsi tik naudu un vēl no tur strādāšanas maksāsi ap 2-3 euro stundā viņiem, tipa kā iekārtotājiem. tā ka brauc pati - bez starpnieka ··· Darbs ārzemēs: Vai var ticēt darba ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur var vislabāk nopelnīt būvniecībā? (4)
Kurā no šīm zemēm ( Malta, Islande ,NorvēGija ) var vislabāk nopelnīt strādājot būvniecībā par namdari ?
Amerikaa vislabaak..))
[ bikuc taalaak ...aiz ICElandes viena pietura]
..
..saku kaa ir!
Pats biju un straadaaju.
Dziivoju vinju dziivi.
Tiesa gan- pashaa kontinenta vidienee.
tas ir- vietaa , kur Austrumu krastu un taa economiku ne visai IEREDZ!
..
..
Bet sakariigi!
..
Ja iereekjina to, ka SHEIT celtnieciibaa par tevi nedomaas, liidz tu no stalazhaam nomauxies- tad TUR visi TRIIC tie KUNGI, lai tik tev viss buutu chiki un vareetu rubiit!
..
..Algas no 16 USD stundaa.
Nezinu neviena, kursh pa darba dienu nopelniitu mazaak par 100-120 BAKIEM.
..
...
.Es CEELU veikalus. Piebuuves.
taadiem kaa ..KROGER- tad TARGET....arii ALDI...
Nu man veel VISAS pravas bija uz TEHNIKU!
Mozh taadeelj jutos ok..??))
...Nu taaa..)))))))))))))
Šodien ziņoja, ka abi vienas partijas prezidentūras kandidāti ASV (krāsainais un sieviete), solījušies nodokļus nepalielināt cilvēkiem ar maziem ienākumiem - mazākiem par 200 000$ gadā! :) Tie Tavi 120$ dienā nevelk pat uz 42 000$ gadā. Tātad - ubaga graši ASV. Toties es zinu vairākus cilvēkus, kas nekļuva traki bagāti, dēļ tā, ka viņiem bija sirdsapziņa, starp citu arī smadzenes, ne tās vieglākās pēc masas. Un viņi savukārt, īstus neatšifrētus gejus, kas žurnālos stāsta kā smagi strādājuši, lai miljonus sapelnītu. Lai no vadītāja kļūtu par īpašnieku, laikam jābūt bija ne tikai īstajā laikā un vietā, bet arī rūdītam nelietim. ··· Darbs ārzemēs: Kur var vislabāk nopelnīt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Darba iekārtosanas aģenturas darbam Nīderlandē (Holandē) (2)
Vai varat ieteikt labas darbā iekārtosanas aģenturas darbam Holandē no savas pieredzes?
http://job.nl/ Gpr.lv ··· Darbs ārzemēs: Darba iekārtosanas aģenturas ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Atgriezties strādāt Anglijā pēc nodokļu atgūšanas (4)
Es strādāju gadu atpakaļ Anglijā, atgriezos Latvijā, saņēmu atpakaļ atvilktos nodokļus. tagad doma atkal braukt piepelnīties. vai pastāv ierobežojumi atgriezties? jo dzirdēju ka nedrīkst atgriezties strādāt 3 vai pat 5 ...
Droši var braukt. Nedrīkst atgriezties, kamēr notiek nodokļu atgriezšanas process. Kā naudiņa ir saņemta, tā var atkal startēt. NVa ir tādi EURES konsultanti, tie apstāstīs par normatīvo regulējumu visu, kas interesē. Klātienē nav jāiet, var zvanīt vai rakstīt e-pastus. Ja atrizīsies gadā par kuru tika atgriezta nodokļu starpība, tad tos atvilks no esošās algas. JA atgiezies jau nākamajā taksācijas gadā, nekādu problēmu. Sorry par kļūdu - atgriezīsies ··· Darbs ārzemēs: Atgriezties strādāt Anglijā ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kur meklēt darbu Berlīnē? (6)
Man 28 gadi dzīvoju Berlīnē, sliktas vācu valodas zināšanas, meklēju jebkādu darbu
Mc donald Nu ja slikti ar vāceni tad kaut kā tak komunicē - pieļauju ka angliski. Ja mērķis palikt vācijā tad steidzīgi mācies valodu. Savādāk laba darba nebūs. Tā kā vēl esi jauns tad Tev labs variants skatīt iekš www.workaway.info kur Berlīnes tuvumā vajag palīgstrādnieku. Strādā 4 stundas 5 dienas nedēļā pretī saņem istabu, paiku un iespēju ātri ierubīt valodu. Tas īstermiņā atsver strādāšanu bez naudas. Parasti tajās vietās saimnieki ir izpalīdzīgi un rubī arī angleni. Man te Francijā pagaidām darba devējam pietiek ar angleni bet ja kas mainās tad tāpat vāks tāpēc laicīgi meklēju variantus ar franču val. Bet strādnieku te trūkst visās jomās ... Bez valodas diez vai tur var cerēt. Nav Latvija, kur russkojazičnije var neprast latviešu valodu. Bez spējas kaut cik komunicēt vāciski praktiski tikai "vergu" darbs dabūjams.

Profesija? Specialitāte? Praktiskās iemaņas? Darba pieredze (vēlams Vācijā)? Citas valodas?

Job centri uz katra stūra, par internetu nemaz nerunāsim, vajag tik rakt, īpaši tik dzīvelīgā vietā kā Berlīne.
Šis ir no www.liepajniekiem.lv:

Darbs
Vakances

Vācijas darba devējs aicina darba:
Drebju Pakotājus
Lielisks atalgojums no 10.00 EUR bruto stundā, no 8,50 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas) stundā!
Var BEZ vācu valodas zināšanam
Darba pienākumi: drebju pakošana
+ skatīt visu
28681777
alfa.group.gmbh@gmail.com
..................................................
Liepājniekos ir arī citi sludinājumi, pačeko.
··· Darbs ārzemēs: Kur meklēt darbu Berlīnē? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Darbs Dānijā jauniešiem. (3)
Darbs Dānijā, vai kāds var ko ieteikt-jauniešiem.
Taa kaa neviens neko nestaasta, naaksies ielikt savu seno, apm. nepilni 15 gadi pieredzi. Tas gan saistiits tik ar lauksaimnieciibu. Kad vizinaajaamies pa Daaniju, kombainus un arklus pirkdami, satikaam vairaakus latvieshus lauku fermaas. Godiigi sakot, es nepirku, tik paliidzeeju sarunaas. Bija ljoti daudz polju, lietuvieshu. Daanju attieksme kaa jau pret iebrauceejiem. Bija arii vietas, kur straadaaja pa melno un ljoti zemu kvalifikaaciju prasoshus darbus, tipa kartupeljus shkjirot. Viens daanju saimnieks esot teicis - polji ir slinki, lietuvieshi ir slinki un dumji, latvieshi ir labi straadnieki, tik daudz dzer. Pashlaik viens pusradinieks straadaa metaalapstraades fabrikjii, ar attieciigu izgliitiibu un pieredzi, tiek lolots kaa acuraugs un labi pelna. Daudz maz smalkaakos darbos bez daanju valodas neiztikt. Kursi ir bezmaksas, ap meenesi, tad eksaamens, ja nenoliec, tad turpmaak par maksu. Ir dazhas profesijas, kur cittautieshus vispaar nepienjemot, jo daanju valodu pilniibaa neesot iespeejams iemaaciities. Piem. medmaasas. Bet, kaa jau teicu, manai pieredzei ap 15 gadu. Es domāju, ka labākais variants ir dibināt tur savu uzņēmumu un pieņemt darbā dāņu strādniekus, kuri jau māk valodu un tā tālāk. Vienkārši kā viens- divi- trīs, ja vien esi pietiekoši gudrs.
Ja muļķis, ej, šķiro kartupeļus!
Tipa internetbodi un tirgot kjiinas suudus par daanju cenaam? Vinji ir naivi, bet ne taadaa meeraa! Gandriiz katra nozare izlaizh savu, profesionaali orienteetu zhurnaalu, iznaak graamatas par dazhnedazhaadaakajaam ruupnieciibas nozareem. Latvijaa nav pat desmitaas daljas no taas saprashanas, kas ir tur. Un taa pat daudzi uznjeemumi samazina razhoshanu un atlaizh darbiniekus. Man tieshaam gruuti iedomaaties, ar ko tu tur vareetu konkureet! Iznjemot kaut kaadas ljoti shauras nishas vai puslegaalu kupi-prodai biznesu. Pie tam daanji ljoti aizdomiigi pret lietuvieshiem un poljiem, latvieshus no leishiem principaa neatshkjir. ··· Darbs ārzemēs: Darbs Dānijā jauniešiem. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kurjera darbs Vācijā (11)
Gribēju uzzināt kāda ir pieredze par kurjera darbu Vācijā? Varbūt kāds var pastāstīt par to visu sīkāk. Vai ir vērts uz turieni doties utt.
ES PATS TIKO NO TURIENES ESMU ATBRAUCIS UN DRIZ BRAUKSU ATPAKAL .MAV TIK SLIKTI KAA DAZ LABS TE RAKSTA .PIRMAIS IR GRIBET STRADAT SVESAA ZEMEE OTRAIS IELIETIES VINU VIDEE UN NEDAUDZ EKONOMET. nu 1200 eirus nopelnīsi. darbs jauniem cilvēkiem. Ne vienmēr pašnodarbinātais, ir daudz firmu, kuras piedāvā darbu tikai kā šoferim, maksājot nodokļus, dodot gan busu, gan degvielu.
Tikai atkarīgs no attālumiem un firmu izvietojuma maršutā. labi jāorientējas maršutos, navigācijā, bet pamatā jāpārzin labi reģions, jo par nokavētiem termiņiem bieži novelk soda naudas. tā kā nekā salda protams nav, bet ko var vēlēties ar B kat, ja var nopelnīt līdz 1300 euro neto?
Respektivi - uztaisis Tevi ka pashnodarbinatu , pats maksasi nodoklus apdroshinashanu un vel uz Tevi autinju uzrakstis, pats iresi dzivokl!!! Pats galvenais uzzini cik maksas par 1 pakas piegadi!!! Bet zelta darbs nav! Ja ceri baigo naudu sastradat tad diez vai!!! Pazistu cilvekus kas to ir darijushi un neteikshu ka priecigi!!! palasi diskusijas draugos, domubiedru grupa: Vacija, Germany, Deutschland nu nav tik traki ar to valodu. Cik tad ir tādu šoferu, kuri saprot vāciski? Ar laiku arī to var piešauties. kurjeri nereti izvadā pakas pa nakti, kad vispār neviena nav kam labrīt pateikt. Nu labi, noliktavā nedaudz vajag parunāt... ··· Darbs ārzemēs: Kurjera darbs Vācijā lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Zemeņu lasītāja darbs Anglijā (15)
Vai kāds ir bijis Anglijā lasīt zemenes,kāda tur ir darba sistēma?
Ja esi ar stipru veselību,tad ok,ja problēmas ar muguru,vaiko citu,tad labak aizmirst! darba sistēma sekojoša-ņem toveri un velkās pa vagu lasot zemenes,kuras vēlams neēst,bet likt toverī(neēst tapēc,ka noķīmiķotas,nevis kādam žēl) /Ņem trepi, brauc ua Angliju lasīt zemenes/
Bet ja viņas jālasa no vagas tad iegādājies ceļu aizsargus un tikai tad dodies tur:)
patreiz tieši to arī daru,vismaz 200 nopelnu nedēļā,tas nav grūti,dzīvojam labiekārtotās karavānās,parasti pa vienam-istabā,maksa-30 mārciņas nedēļāDarbs jau 5.no rīta ar pārtraukumiem,tuneļos visai karsts,bet var pierast,zemenes uz zemes un arī aug kūdras maisos,kas novietoti uz zemajiem galdiem-40 cm no zemes un augstākiem galdiem-1,20m auugstumā.Zemenes ienākas no 15 maija,liz pat oktobrim.Faktiski pie zemenēm darbs ir pat 10 mēnešus-tuneļu konstrukciju montāža,apūdeņošanas sistēmu ierīkošana,lauku nokopšana,sagatavošana,stādu stādīšana. ar parasto lasīšanas metodi, tapat ka plūmes, kartupeļus un citas ogas, uzkāp kokā, nopurina un lielumu salasa spainī. ··· Darbs ārzemēs: Zemeņu lasītāja darbs ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Darbs Skotijā (5)
Jautjums tiem kuri zin kā tas notiek. Strādā, algas vietā saņem kvīti ar kodu un darbinieka datiem, ar kuru jādodas uz kaut kādu Valsts iestādi un tad piešķir kaut kādu tur darbienieka kodu un tikai tad par šīm kvītīm ir ...
National Insurance Number? Nodoklju numurs/kods?
Kad uzsaac darbu UK, tad ir vajadziigs shitais Nodoklju numurs..viens uz visu muuzhu, kur kraajas visi Tavi nodoklji..

Lai dabuutu NIN..jaaiet uz Jobcentru (Darba centru).

Kaa NIN ir pieshkirts (izdod kartinju kaa krediitkarti)...taa Tu esi tiesiigs oficiaali stradaat, sanjemt soc.pabalstus.
vai tad UK veel nnem darbaa cilveekus no EU ? Joprojam brauc no visam valstim... Pagaidam , un darbiniekus Ari vajag, tikai uz Kadu laiku, pass darba deveji par Brexit neko labu nedomaa, jo nebus darba speka te... Nezinu kā ir ar tām kartēm,bet es algu saņēmu kontā arī bez visa NIN.Bet tad gan ieslēdzas emergency tax.Bet ko līdz nokārtots NIN tas atslēdzas un to starpību var atgūt rakstot.Es nerakstiju,bet sagaidiju,kad mainās tax gads un viņi paši pārrēķinaja un atsūtija čeku pa pastu...3 vai 4 mēn biju pārmaksājis 960 nodokļos,kurus atgrieza... ··· Darbs ārzemēs: Darbs Skotijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu