Darba meklēšana

Darba meklēšana - jautājumi un diskusijas

Kā atrast darbu Latvijā? (59)
Tātad- steidzami meklēju darbu- esmu izlurējusi laikam gandrīz visus lv vakanču portālus- bet nekā nav- nu negribu es strādāt par apkopēju vai būt telemārketingā... Kā lai vēl un kur vēl var meklēt darbu?! P.s.- arī ...
man gan liekas,ka darbu(da jebkadu)lv var dabut tikai pa blatu...pacato ar comiem,varbut kadam ir kads robinjs citas valstis uz rekomendacijam ipasi neskatas...nostrada parbaudes laiku ka pienakas,un darbs ir tavs Iaskatās,ka tikai Tessa dzīvo realitātē,pārējie sēž savās siltajās vietās un viņiem nav ne jausmas,kas reāli notiek LV darba tirgū.
Laikam viņi domā,ka tie simti tūkstošu aizbraukuši no valsts vai nu vienkārši tāpat,joka pēc vai arī pēdējie sliņķi un nejēgas,kuri LV neprata neko.Tikai zili brīnumi,ārzemēs strādā,arī nekvalificētu darbu un vēl lielāki brīnumi,viņiem maksā normālas algas.
Kur jūs esat redzējuši veikalu,kurš strādā no 9-18,kā bērnudārzs.Kur reāli viņa liks bērnu?
Firestarter -varbūt pastrādā bik par pārdevēju,tad redzēsi vēl to,ko pircēji neredz.Sakot ar iztrūkumiem un beidzot ar inventūrām,par darba laiku nemaz nerunāsim,nedo dies ja vēders sasāpas.
Mana pieredze,vienīgā izeja tiešām caur paziņām,ciātādi nereāli.Protams,arī loterija var laimēt miljonu,tikai parēķiniet,kāds % to vinnē.
Darbs ir, tikai par cilvēka necienīgu atlīdzību. Darbs Lv ir nesavtīga labdarība attiecībā pret darba devēju un LV. Es ieteiktu nevis pa ss.lv, cv.lv un citādām vietām ložņāt, bet kontaktēties ar darba devējiem pa tiešo, neatkarīgi no tā vai uz doto mirkli ir kādi atklāti konkursi vai nē. Bet nu rēķinies, ka puslīdz normālu atalgojumu (500 netto un uz augšu), gan var dabūt tikai iekārtojoties caur paziņām, vai arī ar labu izglītību/pieredzi. ··· Darba meklēšana: Kā atrast darbu Latvijā? lasīt visu diskusiju (59 atbildes) –»
Iespējas atrast darbu Latvijā (19)
Vai Latvijā vispār pastāv iespēja atrast darbu bez pazīšanās 30 gadīgam vīrietim(izglītība,valodas pats par sevi saprotams ir),starptautiska pieredze arī.Ar pazīšanos tā sliktāk,jo 8 gadus strādāja citā valstī.
Izglītība...valodas....bet kā ar profesiju?Labi meistari ir uz izķeršanu:) Darbu šeit var atrast ļoti ātri.... Gribi atrast labi apmaksātu darbu? nu...tas jau ir cits jautājums ;) Tev ir tik jauns vīrietis? Apsveicu.... :D :D :D bet darbu tā kā vajadzētu meklēt pašam - vai tas būtu mīļākais vai dēls :D
Ja nopietni, darbu atrast var. Protams, bez pazīšanās grūti dabūt labi atalgotu. Tikai jauniem cilvēkiem nereti negribas virzīties uz augšu pa karjeras kāpnēm no pašas apakšas. Savulaik, būdams vadītājs, es augstu vērtēju cilvēkus, kuriem CV sākumā ir bijis mazkvalificēts, neprestižs, slikti atalgots darbs, bet ir saredzama vēlme augt un, gūstot pieredzi, palēnām virzīties uz augšu... Tie ir tie vērtīgākie - viņus ar sūdu šķipelēšanu nenobiedēsi, ja vajadzēs, darīs arī to, nevis vemstīsies no smakas....
Man gaterī vajag dēļu krāmētāju. Alga minimālā, svaigs gaiss un laba kompānija. Ja par pazīšanos: nu LV to pieņemts tā saukt, citur to sauc par rekomendācijām. Patiesībā tas jau ir tikai pieredzes rādītājs. Ja cilvēks ir nopietns speciālists savā sfērā viņam nevar nebūt "pazīšanās" vai vienkārši cilvēki kas viņam var dot rekomendācijas. Arī ārpus LV bez rekomendācijām daudz kur ar tevis vienkārši nerunās. Sākumā jāiegūst pieredze un tas pašas pazīšanās/kontakti. Tas ir pieredzes komponents. ··· Darba meklēšana: Iespējas atrast darbu Latvijā lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Apmainīt darbu? (3)
Kā es varu apmainīt darba vietu? Stradaaju Saldus lielveikala bet veelos tai pašā sferaa un linija darbu Kuldiga..vai man obligaat jaraksta atlugums? Vai kaa tas viss notiek? 😏
Savulaik strādāju darbavietā ar ļoti plašu filiāļu tīklu. Problēma bija tikai iekš tā, lai tajā filiālē, uz kurieni vēlies pārcelties, ir brīvas vietas. Mazpilsētās parasti bija daudz mazāka kadru mainība nekā Rīgā, savukārt grūtāk piemeklēt kādu kandidātu no vietējiem iedzīvotājiem, jo nepieciešama noteikta izglītība, konkrētas prasmes un iemaņas. Nekādi atlūgumi nebija jāraksta, tikai iepriekš jāvienojas par savu vēlmi ar personāldaļu.
Domāju, ka Tava situācija varētu būt līdzīga.
man liekas, no sakuma vispar ir japainteresejas, vai Kuldiiga ir briivas vakances. Japiezvana, jaaizbrauc.Visticamak, bus jaaizsuta CV un jagaida atbilde. ja atbilde bus pozitiiva, tad jaraksta atlugums.ja uzreiz nav neviens kandidats uz tavu vietu, var likt vel menesi nostradat (ja tu neesi pienjemta uz parbaudes laiku). Ja tas ir viena lielveikalu tīkla ietvaros , iespējams ar veikala vadību var pārrunāt par pāriešanu uz citu veikalu . Dokumentu sakārtošanas kārtību pastāstīs personāldaļā . Iesniegums būs jāraksta jebkurā gadījumā.
Priekšdienām - iepazīsties ar " Darba likumu " likumi punkts el vē . Noderēs ne vienu vien reizi.
··· Darba meklēšana: Apmainīt darbu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kur man dabut darbu, ja nemaku krievu valodu? (34)
Man jau 30 gadi un nekad neesmu stradajusi, izglitibas ari nekadas nav un krievu valodu nemaku. Ko man darit, kur atrast darbu, ja to loti vajag? Ko var izmacities kursos, lai pec tam butu darbs? Vai un kur atrast darbu, ja nav krievu ...
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" birojā - tur droši vien šī neprasme būs liels pluss. Valsts Valodas inspekcijaa,jo aciimredzot vinjiem truukst darbinieku,lai noveerstu shaadas nejeedziibas! Valsts iestādē nevajag krievu valodu. Vaira Vīķe - Freiberga arī neprot krieviski! Mana radiniece arī neprot krievu valodu,lieliski iztiek ar latviešu un angļu valodu,strādājot par bārmeni kafē Rīgas centrā. ··· Darba meklēšana: Kur man dabut darbu, ja nemaku ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Iesakiet kādu reklāmas aģentūru kur piestrādāt! (4)
Iesakiet kādu reklāmas aģentūru, kurā varētu piestrādāt, piemēram bukletiņu dalīšana, degustācijas utt. Meklēju darbu kuru varētu viegli apvienot ar mācībām, varētu pati noteikt darba laiku, tādēļ iedomājos par ...
Katru dienu apskati ss.el vē jaunumus. Neviens Tev te uz paplātes neko nepienesīs un mutē neiebāzīs! http://www.cv.lv/darba-sludinajums/biuro/reklamas-materialu-izplatitajs-a-d545733.html
http://www.thelink.lv/lv/jaunumi
http://www.marketinga-agentura.lv/lv/marketings-uz-outsorsingu.php

bet firmas ir tik daudz, kā lai zinu, kurās tiešām varēšu viegli apvienot ar mācībām «--- tev ir gan mute, gan dators, arvienvārdsakot, sakaru līdzekļi - lieto tos - paprasi. Pie reizes iegūglē vēlamo profesiju nosaukumus, ļoti ticams, ka ieraudzīsi vakancu piedāvājumus.
Varbūt izplati Avon vai Oriflame? ..vai Faberlic ··· Darba meklēšana: Iesakiet kādu reklāmas ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Par darba meklēšanu. (19)
Jau nedēļu cītīgi sēžu internetā un meklēju autovadītāja darbu. It kā ir piedāvājumi uz Krieviju, apļi, bet tas man diemžēl neder. Varbūt kāds varētu ieteikt normālu firmu, kur labprāt ietu strādāt par ...
Nesapratu.Nijole = dzidrais8? CV online? Man domāt, ka tur daudzi atrod darbu. Autovadītājs būtu kādas kategorijas? Ja B, tad takšu firma, ja citas - pēc kataloga var atrast firmas, pēc tam paskatīties, vai par tām ir kādas sūdzības vai atsauksmes. Paziņu un draugu pieredzi jau apjautāji? Jebšu esi no tiem, kas gaida, kad Tev piedāvās dažādas idejas, bet Tu glauni noraidīsi, ka neviena neder? :D Es arī ieteiktu cv-online ieskatīties. Ir tur dažas vakances arī vietējā mēroga (Depo, Augļu serviss, Venden). varbūt ir vērts savu CV un pieteikumu nosūtīt loģistikas un transportuzņēmumiem pa tiešo, negaidot to sludinājumus. Ja ilgus gadus ir strādāts šajā sfērā, gan jau bijušā darba devēja konkurējošie uzņēmumi ir zināmi, savukārt, to kontakti atrodami netā. ..ja nu šo neesi skatījies: http://cvvp.nva.gov.lv/vakances/meklet?s=t&joma=15 ··· Darba meklēšana: Par darba meklēšanu. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Darbs Rezeknee (7)
Skatos darba sludinajumus, daudzi piedavajumi tikai virieshiem, sievietem pardeveja vai friziere. Vai valsts iestadees visas vakances pienākas radiniekiem? Vai ir iespejams bez protekcijām atrast normalu darbu ar normalu atalgojumu?
Katrā ziņā labi apmaksātu darbu bez pazīšanās nedabūt. Zivis zvejot;
varbuut finierii, bet tur tagad robutu daudz;
nevar buut tik traki , ka darbu neatrast!
ir variants; - ne tas sliktais inaraslaimas, taad:
Ja ir smukas kājas, tad par papīru pārnēsātāju/kopētāju birojā,..un pat bankā;
domē vai padomē gan tikai ar pazīšanos
Rēzeknē esmu bijis 1x mūžā, bet tas ko dzirdu pa TV un lasu internetā- jā, pašvaldības iestādēs tur valda SC mafija, kur no malas neiekļūt Tur tagad 4 polistu vietas atbriivojushaas...par radu buushanu Reezeknee esmu saklausijusies no kaiminjienes,kura Riiga straadaa un iiree dziivokli,jo skolotaajiem tur noteikti darba nav. ··· Darba meklēšana: Darbs Rezeknee lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai darbu var meklēt tikai caur pazīšanos? (22)
mani te mierina, ka vislabākais veids kā meklēt darbu, ir caur pazīšanos? sanāk, ka tās vakanču lapas nebūt nav nekā vērtas? viss ir jāmeklē caur paziņām, ja? sanāk, ka ,jo labāki paziņas, jo labāks darbs. neskatoties uz ...
Es tiešām nesaprotu, par ko TU cepies... Sameklē kādu, kas Tev piepalīdz ar gramatisko pusi iekš CV un motivācijas vēstuli, Latvijā NAV nekādu problēmu atrast darbu, īpaši, ja esi gatava strādāt vienkāršu darbu par pārsimts latiem mēnesī. Starp citu, tikko redzēju uz ielas makdonalda reklāmu - šamie meklē darbiniekus, pie tam tur maksājot ap 400 uz papīra. AirBaltic visu laiku meklē stjuartus, Rīgas lidosta - cilvēkus, kas strādā reģistrācijā utt - arī alga sākot ar 400 uz papīra... Pati kaut kur iepriekš teici, ka ir labas valodu zināšanas - lūdzu, paņems pretī atplestām rokām, ja vien neesi... tāda nekāda... Reizēm darbu var dabūt arī pārguļot ar pareizo cilvēku! :)))))
Labs vecis savai mīļākajai nodrošinās labu dzīvi. Tjipa, lai beibe vienmēr būtu pie sāniem.
Nesaprotu, ko tu liec ieksaa topiku peec topika par so teemu, ja tajos padomos, ko tev cilveeki ieprieksh ir sarakstiijushi, nemaz neieklausies!!! Taa vietaa cepies un iecikleejies uz kaut kaadu domu, ka visas vakances, ko uznjeemumi publicee ir falshie piedaavaajumi!!! NU NAV TAA!!! Tev vienkaarsi patiik pienemt so versiju, lai nebuutu jaadomaa, ka ar tevi pasu kaut kas nav kaartiibaa vai ar to cv, ko tu suuti uz firmaam. Neredzu problēmu saistībā ar tiešu vai netiešu iekārtošanos darbā caur pazīšanos. Viens piemērs, kas uzreiz nāk prātā, ir kāda speciālista vai amatnieka ieteikšana, ja esi apmierināts ar tā darbu. Tas būtībā ir tas pats.
Paziņas var būt nez cik labi un prominenti, bet tavā vietā tie taču nestrādās.
ketija, ne jau izglitibai ir noteicosha loma darbinieka izvele, skatas ari pieredzi, rakstura iezimes, velmi un speju kaut ko darit, atpelnot savu algu..
cits ar 6 klashu izglitibu bus krietni vien paraks specialists sava joma pieredzes delj. :)

bet atbildot uz jautajumu - nedomaju gan, ka noteicosais ir pazishanas, vienmer darbu esmu atradusi caur darba sludinajumiem.
ta ka tikai megini un bus o.k.
:)
··· Darba meklēšana: Vai darbu var meklēt tikai ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā ir ar šodienas bezdarbu būvniecībā? (54)
Pagājušo gadu meklēju darbiniekus ,būstrādniekus,speciālistus no aprīļa līdz augustam.Visu laiku trūka cilvēku.Pašreiz papildus arī varam nodrosināt ar darbu 15-30 cilvēku,nevaram atrast.Reklāma ...
Ja varti piedaavaat konkureetspeejiigu (ne tikai LAtvijaa, bet pusliidz ES robezhaas skatoties) samaksu par attieciigu darbu, tad nevajadzeetu buut probleemaam ar darbiniekiem ! :) tas pats ir visas nozares.sludinajums Ventspilii,darbs rezekne...250 ls par 14 stundu darbu,idiotiski organizetaa vietaa !!mulku paliek mazaak.maksaajiet savus paraadus pashi :)) shitaas summas,jekurs cilvis,kuram rokas nav taisitas pec pi.... parauga var nopelniit nevienam neko nemaksaajot,un iipashi nepaarstraadaajot. spriedums galiigais un nav apstriidams. tātad darba devēja slava iet pa priekšu...tās ir tukšas runas, ka nav darbinieku, ja i maksā, tad arī cilvēks iet un strādā un otrādi Nu droši vien labs uzmetējs, ne jau velti cilveki neiet..droši viennējuši konkursus pa dempinga cenām un tagad nezim kā tāmē savu dirsu saspiest..tad meklē lohus kas izdarīs visu un tad beigās lai pateiktu..oi bļin piķa ta nav pasūtītājs nemaksā utt....labāk pasaki kompānijas nosaukumu uzreiz būs redzams kas Tu ir pa fruktu.... tie kas grib stradat tie jau strada ··· Darba meklēšana: Kā ir ar šodienas bezdarbu ... lasīt visu diskusiju (54 atbildes) –»
datu ievades operatre kādā firmiņā [ja proti ar pavadzīmēm strādāt], par aukli bērniem, kuru vecākiem reižu pa reizie vajag šo pakalpojumu, jau ieteica - cleaning service, par pārdevēju-aizvietotāju [tiem veikaliņiem, kas nevar pilnu slodzi maksāt], par tulkotāju [ja proti], par gidi [ja spēj to jomu]. bļin, Tev pašai vajadzētu būt galvai uz pleciem. ja ne savādāt, tad adi cepures un pārdod tirdziņos Lady Taxi Var, piem., birojus uzkopt. Ir tur visādi cleaning servisi. Jā, no 4:oo - 8:oo telpu uzkopšana katru darbadienu, samaksa 1/2 no minimālās darba algas. Piekrītu iepriekšteiktajam.
Ja pati nemeklēsi, neviens Tev klāt nenesis darbu
··· Darba meklēšana: Kur var atrast darbu vēliem ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu