Darba meklēšana

Darba meklēšana - jautājumi un diskusijas

Iesakiet kādu reklāmas aģentūru kur piestrādāt! (4)
Iesakiet kādu reklāmas aģentūru, kurā varētu piestrādāt, piemēram bukletiņu dalīšana, degustācijas utt. Meklēju darbu kuru varētu viegli apvienot ar mācībām, varētu pati noteikt darba laiku, tādēļ iedomājos par degustācijām, bet firmas ir...
Katru dienu apskati ss.el vē jaunumus. Neviens Tev te uz paplātes neko nepienesīs un mutē neiebāzīs! http://www.cv.lv/darba-sludinajums/biuro/reklamas-materialu-izplatitajs-a-d545733.html
http://www.thelink.lv/lv/jaunumi
http://www.marketinga-agentura.lv/lv/marketings-uz-outsorsingu.php

bet firmas ir tik daudz, kā lai zinu, kurās tiešām varēšu viegli apvienot ar mācībām «--- tev ir gan mute, gan dators, arvienvārdsakot, sakaru līdzekļi - lieto tos - paprasi. Pie reizes iegūglē vēlamo profesiju nosaukumus, ļoti ticams, ka ieraudzīsi vakancu piedāvājumus.
Varbūt izplati Avon vai Oriflame? ..vai Faberlic ··· Darba meklēšana: Iesakiet kādu reklāmas aģentūru... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Par darba meklēšanu. (19)
Jau nedēļu cītīgi sēžu internetā un meklēju autovadītāja darbu. It kā ir piedāvājumi uz Krieviju, apļi, bet tas man diemžēl neder. Varbūt kāds varētu ieteikt normālu firmu, kur labprāt ietu strādāt par autovadītāju. Redzu, ka paša...
Nesapratu.Nijole = dzidrais8? CV online? Man domāt, ka tur daudzi atrod darbu. Autovadītājs būtu kādas kategorijas? Ja B, tad takšu firma, ja citas - pēc kataloga var atrast firmas, pēc tam paskatīties, vai par tām ir kādas sūdzības vai atsauksmes. Paziņu un draugu pieredzi jau apjautāji? Jebšu esi no tiem, kas gaida, kad Tev piedāvās dažādas idejas, bet Tu glauni noraidīsi, ka neviena neder? :D Es arī ieteiktu cv-online ieskatīties. Ir tur dažas vakances arī vietējā mēroga (Depo, Augļu serviss, Venden). varbūt ir vērts savu CV un pieteikumu nosūtīt loģistikas un transportuzņēmumiem pa tiešo, negaidot to sludinājumus. Ja ilgus gadus ir strādāts šajā sfērā, gan jau bijušā darba devēja konkurējošie uzņēmumi ir zināmi, savukārt, to kontakti atrodami netā. ..ja nu šo neesi skatījies: http://cvvp.nva.gov.lv/vakances/meklet?s=t&joma=15 ··· Darba meklēšana: Par darba meklēšanu. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Darbs Rezeknee (7)
Skatos darba sludinajumus, daudzi piedavajumi tikai virieshiem, sievietem pardeveja vai friziere. Vai valsts iestadees visas vakances pienākas radiniekiem? Vai ir iespejams bez protekcijām atrast normalu darbu ar normalu atalgojumu?
Katrā ziņā labi apmaksātu darbu bez pazīšanās nedabūt. Zivis zvejot;
varbuut finierii, bet tur tagad robutu daudz;
nevar buut tik traki , ka darbu neatrast!
ir variants; - ne tas sliktais inaraslaimas, taad:
Ja ir smukas kājas, tad par papīru pārnēsātāju/kopētāju birojā,..un pat bankā;
domē vai padomē gan tikai ar pazīšanos
Rēzeknē esmu bijis 1x mūžā, bet tas ko dzirdu pa TV un lasu internetā- jā, pašvaldības iestādēs tur valda SC mafija, kur no malas neiekļūt Tur tagad 4 polistu vietas atbriivojushaas...par radu buushanu Reezeknee esmu saklausijusies no kaiminjienes,kura Riiga straadaa un iiree dziivokli,jo skolotaajiem tur noteikti darba nav. ··· Darba meklēšana: Darbs Rezeknee lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai darbu var meklēt tikai caur pazīšanos? (22)
mani te mierina, ka vislabākais veids kā meklēt darbu, ir caur pazīšanos? sanāk, ka tās vakanču lapas nebūt nav nekā vērtas? viss ir jāmeklē caur paziņām, ja? sanāk, ka ,jo labāki paziņas, jo labāks darbs. neskatoties uz to, ja kaut sešas...
Es tiešām nesaprotu, par ko TU cepies... Sameklē kādu, kas Tev piepalīdz ar gramatisko pusi iekš CV un motivācijas vēstuli, Latvijā NAV nekādu problēmu atrast darbu, īpaši, ja esi gatava strādāt vienkāršu darbu par pārsimts latiem mēnesī. Starp citu, tikko redzēju uz ielas makdonalda reklāmu - šamie meklē darbiniekus, pie tam tur maksājot ap 400 uz papīra. AirBaltic visu laiku meklē stjuartus, Rīgas lidosta - cilvēkus, kas strādā reģistrācijā utt - arī alga sākot ar 400 uz papīra... Pati kaut kur iepriekš teici, ka ir labas valodu zināšanas - lūdzu, paņems pretī atplestām rokām, ja vien neesi... tāda nekāda... Reizēm darbu var dabūt arī pārguļot ar pareizo cilvēku! :)))))
Labs vecis savai mīļākajai nodrošinās labu dzīvi. Tjipa, lai beibe vienmēr būtu pie sāniem.
Nesaprotu, ko tu liec ieksaa topiku peec topika par so teemu, ja tajos padomos, ko tev cilveeki ieprieksh ir sarakstiijushi, nemaz neieklausies!!! Taa vietaa cepies un iecikleejies uz kaut kaadu domu, ka visas vakances, ko uznjeemumi publicee ir falshie piedaavaajumi!!! NU NAV TAA!!! Tev vienkaarsi patiik pienemt so versiju, lai nebuutu jaadomaa, ka ar tevi pasu kaut kas nav kaartiibaa vai ar to cv, ko tu suuti uz firmaam. Neredzu problēmu saistībā ar tiešu vai netiešu iekārtošanos darbā caur pazīšanos. Viens piemērs, kas uzreiz nāk prātā, ir kāda speciālista vai amatnieka ieteikšana, ja esi apmierināts ar tā darbu. Tas būtībā ir tas pats.
Paziņas var būt nez cik labi un prominenti, bet tavā vietā tie taču nestrādās.
ketija, ne jau izglitibai ir noteicosha loma darbinieka izvele, skatas ari pieredzi, rakstura iezimes, velmi un speju kaut ko darit, atpelnot savu algu..
cits ar 6 klashu izglitibu bus krietni vien paraks specialists sava joma pieredzes delj. :)

bet atbildot uz jautajumu - nedomaju gan, ka noteicosais ir pazishanas, vienmer darbu esmu atradusi caur darba sludinajumiem.
ta ka tikai megini un bus o.k.
:)
··· Darba meklēšana: Vai darbu var meklēt tikai caur... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kā ir ar šodienas bezdarbu būvniecībā? (54)
Pagājušo gadu meklēju darbiniekus ,būstrādniekus,speciālistus no aprīļa līdz augustam.Visu laiku trūka cilvēku.Pašreiz papildus arī varam nodrosināt ar darbu 15-30 cilvēku,nevaram atrast.Reklāma ielikām,nezvana,neraksta.Negrib strādāt...
Ja varti piedaavaat konkureetspeejiigu (ne tikai LAtvijaa, bet pusliidz ES robezhaas skatoties) samaksu par attieciigu darbu, tad nevajadzeetu buut probleemaam ar darbiniekiem ! :) tie kas grib stradat tie jau strada būtu ļoti interesanti uzzināt atteikumu iemeslus, kāpēc cilvēki atsaka pie tāda bezdarba līmeņa Latvijā...? vispirms vajag noorganizet narkologa konsultacijas tiem pretendentiem, man domaat... Tas nav tikai būvniecība - ar automehāniķiem tas pats :D ··· Darba meklēšana: Kā ir ar šodienas bezdarbu... lasīt visu diskusiju (54 atbildes) –»
Lady Taxi Var, piem., birojus uzkopt. Ir tur visādi cleaning servisi. Jā, no 4:oo - 8:oo telpu uzkopšana katru darbadienu, samaksa 1/2 no minimālās darba algas. datu ievades operatre kādā firmiņā [ja proti ar pavadzīmēm strādāt], par aukli bērniem, kuru vecākiem reižu pa reizie vajag šo pakalpojumu, jau ieteica - cleaning service, par pārdevēju-aizvietotāju [tiem veikaliņiem, kas nevar pilnu slodzi maksāt], par tulkotāju [ja proti], par gidi [ja spēj to jomu]. bļin, Tev pašai vajadzētu būt galvai uz pleciem. ja ne savādāt, tad adi cepures un pārdod tirdziņos Piekrītu iepriekšteiktajam.
Ja pati nemeklēsi, neviens Tev klāt nenesis darbu
··· Darba meklēšana: Kur var atrast darbu vēliem... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Gribētu uzzināt kādu normālu darbā iekārtošanās aģentūru! (16)
Esmu nolēmis doties strādāt uz ārzemēm. Gribēju uzzināt par kādu konkrētu aģentūru - gan LV gan UK, kura par saprotamām cenām iekārto darbā oficiāli un nepiekāš - jo kaut kā negribās aizbraukt uz UK un tur neviens neko par mani nav...
LV ir TIKAI piekāsējfirmas. Vienīgais jēdzigais ceļš uz UK (pati tā rīkojos) ir atrast dzīvesvietu tur (labi, ja ir draugi, radi, paziņas, kas var palīdzēt), neko, NEKO šeit nevar sākt darit, iekams tev nav pierādāmas adreses. Tad jāpērk biļetīte un jārullē šurp. Tad gājiens uz banku, tad reģistrēšanās National Insurance Number`am. Un darba meklējumi uz vietas. Vietējās aģentūras maksu neņem, bet darbu arī negarantē. Viss tālākais atkarīgs no paša spējām rosīties.
P.S. Visam pasākumam vajadzētu kā minimums 600 mārciņas. Ja samaksāsi 200 Ls Latvijas firmai, vari nokļūt situācijā, kad jālūdz mammai naudu atpakaļceļa biļetei.
Es gan stipri šaubos ka tie paziņas kuri dzīvo UK ar atplestām rokām gaida tādu Sprīdīti.Radinieki vēl varbūt,bet pārējie diez vai.Paziņām var tikai par kādas firmas reputāciju pajautāt,ja ir iekārtojušies ar tās palīdzību. Ja te neviena nav, tad ir jāmeklē dzīvoklis netā, vietā, uz kuru ir vēlme braukt. Jasakontaktē ar īpašnieku vai izīrētāju, jāvienojas par detaļām - depozītu, maksājumiem, ierašanās laiku un visu pārējo. Un ari vēstuli, ar kuru īpašnieks apstiprina, ka konkrētā persona dzīvo konkrētajā adresē.
P.S. Iemeslus, kāpēc kaut ko nevar izdarīt, var atrast vienmēr. Varu tikai, pēc savas pieredzes, teikt - ja ir vēlme, tad var. Esmu to izdarījusi. Ar 1000+1 vienu problēmu, bet esmu.
Nezinu šeit nevienu latviešu miljonāru, AijaT, kas atplestām rokām kādu gaidītu, vai ari varētu kādu finansiāli atbalstīt. Taču mana pieredze ir tāda, ka cilvēks, kuru lidz tam biju redzējusi dažas reizes vecāku sapulcēs (mūsu bērni agrāk mācijās vienā klasē), palīdzēja man atrast dzīvokli, kamēr vēl biju Latvijā.
Latvijas aģentūras negarantē neko, turklāt nelegāli pieprasa naudu par bezmaksas pakalpojumu (darbā iekārtošana kā LV, tā UK ir bezmaksas - darba ņēmējam). UK aģentūras ar kandidātu runās tikai uz vietas, nekāda e-sarakste šeit nenotiek. Un, kā jau minēju, darbu šeit var dabūt tikai tad, ja pats kustina pēcpusi, neviena firma, ne rads, ne draugs, ne naidnieks klāt neko nenesīs.
westflex.nl ··· Darba meklēšana: Gribētu uzzināt kādu normālu... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā atrast darbu Valmierā? (6)
Vai tiešām ir tik grūti atrast piemērotu darbu Valmierā???Stabilu un labu???Meklēju bet nekādi piedāvājumi nav,vai tiešām viss ir aizņemts??? pieredze,ieteikumi.
Ir gruuti. Valmieraa darbojas blatu sisteema, ljoti izteiktaa formaa. Veelams, lai kaads Tevi vareetu ieteikt. cinies un nepadodies gluži manas domas par to blatu sistēmu. es jau arī cīnos vismaz trīs gadus. Tuima takš neesmu, bet nu nesanāk to darbu atrast. Varbuut pameeginiet uzsaakt savu biznesu. es varu piedāvāt darbu ,jo meklēju cilvēkus kas vēletos strādāt neatkarīgi.Ir apmācības.Privāta uzņēmējdarbība.interesants darbs.Iespēja gūt lielu peļņu. ··· Darba meklēšana: Kā atrast darbu Valmierā? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Angļu valodas zināšanas darba tirgū (14)
Lasot darba piedāvājumus..... Akcents uz labām latviešu, krievu un angļu zināšanām. Man ir laba pieredze vadošā darbā, bet nav angļu valodas zināšanu, toties saprotu vācu. Man jāsāk kompleksēt un sevi norakstīt darba tirgū, jo nezinu...
Ne. Vienkarsi jamekle darbs Vacija, ja te nekas neatrodas... Ņem to vienkāršāk - valodas prasības var būt "standartiņš" - sekundāras, turklāt, nav izslēgts, ka darba devējs nosūta Eng. kursos, ja redz, ka esi vērtīgs darbinieks. Citādi, ņem "grāmatu" un mācies pati, ja reiz gribi būt atbilstoša tirgus prasībām! Arī esmu lasījusi sludinājumos, ka apkopējām un pārējiem palīgstrādniekiem jāzina angļu valoda. Toties tīri labi var iztikt bez latv.valodas zināšanām. Dzīvojam paradoksu valstī. Kompleksēt nevajag - jārīkojas. Mūsdienās pavisam bez angļu valodas zināšanām vnk nekomfortabla sajūta. Izej Elementary kursu angļu val., un Tavā CV parādīsies ieraksts - angļu valoda - sarunvalodas līmenī(kad pamati būs, varēsi pamazām uzlabot zināšanas). Tici man - šis ieraksts Tavam CV nekaitēs nemaz...:) Bet vācu valoda arī ir laba lieta, ja tiešām to zini. Kaut arī angļu valoda ir pieprasītāka un tai ir daudz plašāks pielietojums, gana daudzi uzņēmumi strādā ar Vāciju/Austriju/Šveici un viņiem vajag tādus kā tevi. Vienkārši piedāvājumu ir mazāk, bet ir. ··· Darba meklēšana: Angļu valodas zināšanas darba... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vai esat gatavi sevi uztjūnot (implanti, injekcijas, psih-nootropiķi, utt), lai Jums būtu darbs? (31)
Šīs sestdienas Dienas zinātnes lappusītē bija pārstāstīts konsultāciju giganta PwC (Price Waterhouse Cooper) pētījums par darbavietām pēc 10 gadiem. Galvenie secinājumi būs tādi, ka tehnoloģijas un mākslīgais intelekts būs novedis pie tā,...
Sistēma, kas valda mūsdienu ekonomiskās attiecībās, ir ļoti slikta. Kas nekaitēja akmens laikmetā - nosit mamutu un ēd un guli dienām, kamēr atkal nesagribās ēst. Jāsamierinās ar domu, ka labāk vairs nedzīvosim nekad - tikai ar aizvien lielāku darba apjomu varēs patreizējo sistēmu uzturēt. Nekādi sociālismi, pārdales vai revolūcijas te nepalīdzēs - it kā Kadafi bija kaut kāds savādaks redzējums, bet viņu nosita. Latvijā ir sieviete, kas iesaka naudu aizstāt ar kociņiem - par vinu visi smejās un uzskata par jukušu. Īstenība modernā civilizācija ir jukusi un virzās uz bezdibeni. Ko darīt - viens no ceļiem - pašpietiekams dzīves veids, Latvijā pat ļoti iespējams. Vispārēja patēriņa samazinājums - nafig reizi gadā mainīt telefonu, reizi piecos auto? Kam tev 2-stāvu māju ar 5 istabam 3 cilvēku gimenei? Visi esam ražotāju reklāmas nozombēti vergi, tādi pat kā paši ražotāji un tirgotāji - jo visi esam uz viena kuģa bez motora straumē pirms ūdenskrituma. Visa mūsu dzīve balstās uz finansialo sistēmu, kurai nepieciešama inflācija - var pukstēt, cik skaisti ir brīvā uzņēmējdarbība un brīvais tirgus, tas nemaina sistēmas nolemtību bezgalīgi palielināt pateriņu. Kad 19 beigās sākas industrializācija daudzi stāstīja līdzīgas lietas. Bet nekas, cilvēks nekur nepalika, tikai nāks būs ar augstāk kvalifikāciju. Tas viss tikai palielina minimālās kvalifikācijas līmeni, lai atrastu normālu darbu.
"Tjūnigot" sevi var un vajag, bet pietiek ar vienkārši mācīšanos.
UN PĒC BRITU ZINĀTNIEKU PĒTĪJUMIEM... bla,bla,bla... PWC auditeeja Banka Baltija savaa laikaa un atzina, ka viss ir chikinieka...

PWC ir tikai pelna savu naudinju un dzied taadu dziesmu kaada viniem ir izdeviigi, lai vinjiem maksaatu...
Latvijā tas nedraud :D Vismaz tuvākajā nākotnē, jo algas salīdzinoši zemas. Bet aizbraukušajiem uz salām gan jāuztraucas :D Jo arī turīgajā Eiropā nevienam uzņēmējam nevelk maksāt 10+€ stundā darbiniekam.
Tik izskatās, ka politika velk uz citu pusi un tuvākajā nākotnē mūs neaizvietos mākslīgais intelekts, bet gan lētais darbaspēks no tuvajiem austrumiem.
··· Darba meklēšana: Vai esat gatavi sevi uztjūnot... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu