Ko dzīvokļa īpašnieks drīkst prasīt no potenciālā īrnieka?

Vai pirms īres līguma noslēgšanas saimnieks drīkst uzdot īrniekam jautājumus par darba vietu ( prasīt tel. nr. tiešam priekšniekam) , prasīt uzrādīt bankas konta 6.mēnešu izdruku. Interesējās par sazvanāmām rekomendācijām no iepr. dzīves vietas, utml. ?

joens  3 4 Normālas prasības, salīdiznāšanai iesaku painteresēties par īrnieku "skaistumkonkursiem" Vācijā. Tur vairākas no šīm lietām nemaz nav izīrētāja vēlmes, bet valsts noteiktas par obligātām attiecīgu izziņu no iestādēm veidā.

Rasa  16 1 nu ja, vācija. kur laupīt nedrīkst katrs, kam ienāk prātā, bet tikai izredzētās personas, piemēram, biljonārs dīters švarcs, kas ar savu ķīmisko bulku bodi ir pie mūsu durvīm.
man labāk patīk tāds bizness-es aizbraucu ar riteni uz tirgu, iedodu zemniekam (krievam, btw, sāciet man mest ar puvušiem tomātiem) 10 eiro, un pasaku adresi. Pēc norunātā laika kartupeļu maisu viņš pats ievieto man pagrabā.
a šitā sterilitāte attiecībās un likumi un līgumi, kas vācu gadījumā vienmēr jau a priori bijuši samudžināti, lai apjātu baltus.....
da nu.

macron  2 3 Drīkst. Tās ir tirgus attiecības: pieprasījums - piedāvājums. Cita lieta, tu arī drīksti nepiekrist šādam piedāvājumam un iet tālāk.

Mailija  2 2 Drīkst ta visu ko,kas nav aizliegts.Bet nu domāju daudzi pasūtītu 10 mājas tālāk par tādu uzdrīkstēšanos,ja nu vienīgi būtu baigi zemā īres maksa.

Felde  1 10 Nee. ligums ar priekssapmaksu-pirmais+pedejais menesis.Paarbauds laiks... bridinajums 1-3 men,pirms izlikssanas... un visi maksaajuma reekkini-uz tavu adresi,e-pastu,kurus veelak parsuuti irniekam,taadejadi,redzi,vai vinss nekavee maksaajumus.Liigumaa,paredzets punkts-par maksajuma kaveessanu-nekaveejossi,izlikssana,bez depoziita atgriessanas... Maksaajumi caur kontiem... Ja dzivoklii vairaaki pieaugussie-katrs paraksta liigumu,jo-ja passkkiras....nedabuusi aaraa! Iespejams,apstiprinat liigumu pie notaara!-tad izlikssana buus vienkaarssa!

LaskovijMerzavec  3 5 Felde, tas viss ir kaķim zem astes. Izlikt var tikai un vienīgi ar tiesas lēmumu. Pat ne nedarot, četri gadi tiesas procesas garantēts.

Felde  1 6 ...vel,irnieks nav tiesigs noslegt ligumu ar apakssiirnieku-respektiivi,ielaist tresso personu! Un-iekllauj punktu-ieklluussana dzivoklii,lai parbaudiitu realo situaciju,ar iepriegsseju bridinaajumu-saskannokot laikus.ja paarkapj norunu,sleedzenes uzlaussanu-amatpersonas klaatbutnee! Nodrossini sevi ar likumiigam iespeejam!

irjauar_  2 5 Laskovij, var redzēt, ka Felde nav pirmo dienu ar pīpi uz jumta. Zina drēbi. Un, ja līgums ir noslēgts kā notariālais akts, nekādu tiesas lēmumu nevajag. Notārs uztaisa aktu, kas arī būs izpildu dokuments. Pa taisno ar to pie ZTI.

LaskovijMerzavec    1 irjauar_.... notārs, šķīre´jtiesa un vēl visādas instances nevar izdot izlikšanu. Ires likums pa pēdējiem gadiem nav mainīts.

eziCmigla    3 Par tēmu, pāris padomi no advokāta "Īrnieka un izīrētāja konflikts: Advokāta padomi 14 situācijām" varbūt noder
https://www.santa.lv/raksts/ieva/irnieka-un-iziretaja-konflikts-advokata-padomi-14-situacijam-33201/


Beztēmā..Rasa, Tavi teksti , mazliet sāk vilkt uz paranoju.
OHO lietotājiem ir pilnīgi vienalga, no kā Tu pērc kartupeļus..no krievu Ivana, no ebreju Joskes, no latviešu Jāņa, vai no vāciešu Dītera. Ir tikai viens jautājums, kāpēc savam darījumam.. izmanto nīstās Eiropas valūtu(eiro)?

veeja_roze    9 Ja godīgs īrnieks, viņam nekādu skādi nenodarīs jautājumi par darba vietu. Vācijā pat izziņu no darba vietas izīrētājs pieprasa.
Neba no labas dzīves šāda piesardzība. Palasiet Īrnieku melno sarakstu, tur jau neskaitāmi simtu simti figurē ar izdemolētu, netīru dzīvokļu bildēm, par nemaksātājiem pat nerunāsim. Tagad pieņem jauno īres likumu, kurš paredz, ka vairs tiesu nevajadzēs, nemaksātājus varēs ātri izlikt un piespiest samaksāt nesamaksāto.
Līgumā obligāti jāparedz punktu, ka 1x mēnesī saimnieks nāk un skatās, vai nekas nav sabojāts.

irjauar_      Laskovij, toties Notariāta likums ir mainīts. 2013.gadā. Ieskaties Notariāta likuma 107.prim panta pirmās daļas 2.punktā.

Skudiss  1 1 Tirgus apstākļos protams, ka var prasīt tā pat kā īrnieks prasīt īpašuma tiesības utt. Jautājums tikai kuram ir aktuālāk tas arī spiests pakļauties prasībām.

Kaskaade  3 2 Nuinah, labāk lai kaktuss mierīgi dzīvo mājās nekā īrnieki kkādi. Piegānīs manas svētvietas un vēl ar sūdainu mietu neizdzīt, tfuuu

joens    1 Teorētiķi savākušies, praksē, kam lielāka beisbolene, tas dzīvo dzīvoklī, ja reiz legāli tajā ticis. Mēģināt likumīgi izlikt esošajā likumu/noteikumu situācijā ir uzdevums mazohistiem (dzīvokļa īpašniekam pavisam likumīgi ir paredzēti tikai pienākumi, tiesību, var uzskatīt, nav). Neesmu pārliecināts, vai Latvijā pat skvoteri iespējams nevardarbīgā ceļā izlikt no ieņemtā dzīvokļa.

Rasa  13   ezi miglā, eiro ieviešana manā vienīgajā dzimtenē nebija mana izvēle. Labāk iznāc no miglas, pirms aizstāvi fričus.

anis    1 Jā,joen,pareizi vien ir ka neesi pārliecināts... Vispirms vēl jāpierāda,ka tas tur dzīvo! Mani samulsināja apzīmējums-nevardarbīga izlikšana. Kā tas izskatās! Stāvi pie slēgtām durvīm lūdzēja pozā un skaļi izsaki-lūdzu,lūdzu...?

janisb    8 Nedrīks prasīt seksuāla rakstura pakalpojumus. Maksātspējas pārbaude un rekomendāciju prasīšana, nav aizliegtas. Ja izīrētāja prasības nešķiet pieņemamas, jāmeklē cita dzīvojamā platība...

anis    1 Bet ja seksuāla rakstura rokasnauda jau saņemta? Jādod atpakaļ?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu