Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .

Vislabāk apmaksātie darbi Latvijā .Vēlos mainīt profesijas, darba orientāciju. Labprāt dzirdētu saprātīgus viedokļus, zināšanas kāda profesija, darbs L. ir labāk pelnošie.
IT un inženieri neder.

neratni_stasti  1 2 Kardioķirurgs Ērglis gan jau arī nesūdzas par atalgojumu. Pieņemu, ka labāk pelnošie darbi tomēr ir tie, kuros cilvēks ir reāls specs. Nevajag iedomāties, ka naudu vienkārši akaļ met par to, ka Tu vienkārši esi.

fargo      mhm, 50-100 eiro par viziti. 20 min. no ta ir iespejams izdzivot.

nazis  2 6 Vislabāk pelna tikai paši, paši labākie. Vienkārši labākie tikai saņem algu, tie, kas nav labākie, paliks par bezdarbniekiem pēc nākamās krīzes. Nav tādas "profesijas, darba orientācijas", kas garantētu lielu atalgojumu, tāpat nav tādas profesijas, kur nevarētu daudz nopelnīt.

anis  1 1 Tas mani vienkārši nobeigs! Kādreiz labi maksāja asenizatoriem... Bet kopš nesmeļ ar kausu-būs jātiek par augsta līmeņa menedžeri. Kā jau minēja-labi saņem labākie. Bet vai tiksi līdz tam...?
IT un inženieri neder-laikam jau ir apjausma,ka ir kaut kas arī jāsaprot.

Paula6    4 Vispirms ir jāiegūst izglītība, kura tev ir sirdij, dvēselei un jāpilnveido sevi nepārtraukti, pie tam vispusīgi, tad arī var sasniegt ļoti daudz ar atbilstošu atalgojumu. Ja meklēs pēc kāda ieteiktas profesijas, vienalga kādas "orientācijas", tad ātri var iebraukt auzās un sagādāt sev problēmas.

Drole    4 http://meeting7.oho.lv/http://iepazisanas.oho.lv/meeting.php?cmd=pieredze&temaid=1375192


pukjutant, nu cik var diedeleet?

Vilksatkal  3 1 Viennozīmīgi deputāti un tad vēl dienas zagļi - kretīni , ... tā saka Pēterītis nākdams no skolas , : re kāds kruts džips tam kretīnam !

VenBer  2   Autoram, ja nomainīsi ne tikai "darba rientāciju"domāju, ka nopelnīsi daudz.iespējams būs problēmas ar plānotu tualetes apmeklējumu, bet to taču kompensēs LABAIS atalgojums, kaut gan arī šajā variantā, būs smagi jāstrādā

Asenizators  2 1 Valsts institūcijās. Vnk tur jābūt, no tikiem līdz tikiem.
Privātā sektorā sarežģītāk, kāda būs attieksme pret pienākumiem, attiecīgi saņemsi.

eeste  8 1 Iezīmējas paranojas pacienti! Es esmu daudz kur, bet tomēr ne visur.

rokons    1 Darba tirgus ir tirgus. Ja esi pieprasīta prece, kas ļoti nepieciešama, var labu cenu sagaidīt

neko    3 Vislabāk apmaksāti ir labi speciālisti jebkurā kvalificētā darbā. Labi nopelna gan labi virpotāji, gan metinātāji, gan labi juristi gan grāmatveži. Slikti speciālisti pelna slikti.

Zaratustra  2 5 Nepiekritīšu. Visviduvējākais pilnas slodzes grāmatvedis pelnīs vairāk par ekselentāko apkopēju. Viņai jau stājoties darbā bija noteikta finansiālā reakcijas norma vai pat konkrēts cipars, kuram pāri netiks kāpts.
Un kur nu vēl Latvijas gadījums ar tradīciju labākos robus pirkt un mantot.

neko    6 Visviduvējākais pilnas slodzes grāmatvedis pelnīs vairāk par ekselentāko apkopēju
-----
Atslēgas vārds te ir "kvalificēts". Arī apkopējas darbā ir vajadzīgas zināmas iemaņas, bet tam tomēr nav vajadzīga iepriekšēja profesijas apguve.

Un arī citādi piekrist nevaru. Pat piemērs ir, tiesa ne ar apkopēju bet sētnieku. Tāds ir kvartāla kur es dzīvoju. 8 gadu laikā viņš ir kļuvis par vienīgo sētnieku. Jo strādā labi, jo nedzer utt. Sāka ar vienu māju, ~20m ielas. Un tas vis protams par minimālo algu. Laika gaitā saņēma piedomājumus arī no pārējo māju saimniekiem. Jo labāk strādāja, jo nedzēra. Tagad viņš tīra faktiski visu kvartālu - un saņem 8 minimālas algas no 8 saimniekiem. Protams nākas rauties visu dienu, bet kopā taču sanāk stipri vairāk kā viduvējam grāmatvedim?

Zaratustra  2   Bet tu jau saproti, neko, ka tas ir tavs vārds pret manējo-līdz kamēr liksi galdā sētnieka svaigāko algas lapu
un ko tavs saka par labāko darba vietu (un citu vērtīgu resursu) iegūšanas īpašumā metodiku mūsdienu Latvijā? D:)
nu jau pēdējā laikā iet tik augstos toņos, ka vēli, ko gribi, beigās tāpat tronī-Krusttēvs ! ))

janisb      Ja IT un inženieri neder, tad medicīna (kādi gadi 10 vismaz gan būs būs jāpamācās), juristi, ar nāksies kādus gadus 5..7 veltīt mācībām, pirms uz lielie atalgojumiem cerēt, grāmatvedība, te salīdzinoši mazāk, kādos 3..4 gados var iekļauties ja ir pamata poņa par likumdošanu un matemātiku...

mezmalis  1 1 Zagļi labi pelna - bet tad jābūt lielam un nekaunīgam zaglim!

kvarts  2   Latvijā labi pelna tie , kas māk strādāt, neatkarīgi no amata....

mezmalis  4 7 21:49,

Nepareizi , labi pelna tie ,kas labākajos robos prot ielīst arī bez ziepēšanas - visādās padomēs , institūcijās , fiktīvi izveidotās darba vietās ,komisijās utt...

kvarts    10 mezmalis
tie ko tu aprakstīji nepelna, bet saņem...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu