"...nevaru atrast pastāvīgu darbu." (c)

"...nevaru atrast pastāvīgu darbu. Uzrakstiju internetā pieteikumu uz vairākiem darba piedāvājumiem. Viņi pat neazvanīja un nesūtīju e-mailā atteikumu. lv darba nav un drīz beigsies mans bezdarbnieces pabalsts. Kā ar šuvējas darbu UK un vai vari palīdzēt arī dzīves vietu? Apsolos ja atbildēsi parādā nepalikšu :)" (c)

Viedie eksperti, kas jums būtu sakāms šajā sakarā?
Lūdzu jūsu ieteikumus, meklējot risinājumu šajā saucienā pēc palīdzības!

p.s. Jau iepriekš, pateicos par atsaucību!

edding  8 19 Mans ieteikums būtu 1- beigt aprunāt citus. Tam ir domātas citas vietne. 2019-04-19 10:59

av2    5 Nu , a ...fiziski braukt uz taam potenciaalajam darba vietaam, un runaat tur par darbu? Man jau sskkiet, ka "pa emailu", vai pastu....nu tas, ja tu esi super duper pieprasiits speciaalists...uz izkkerssanu..
Nekad muuzzaa veel nevienu darbu neesmu sarunaajis caur email, pastu, vai telafonu. Darba deveejs grib tevi fiziski redzeet, parunaat, redzeet , kas tu par cilveeku, un arii izrunaat, ko maaki, ko veelies sasniegt darbaa, arii algu.
2019-04-19 11:05

Agatem9    9 Ja dzīvo Latvijā, tad šuvējas darbu var atrast noteikti, paskaties uzņēmumus, esmu redzējusi raidījumus, kur darbiniekus nevar atrast.... 2019-04-19 11:23

Adelante    6 Cilvēks meklē risinājumu savai situācijai. Labāk darīt un kļūdīties nekā nedarīt un īdēt. Ir idejas- palīdzi, nav- pasaki, ka garām.

P.s. Pirms gada realitātē runāju uz visām pusēm, lai īstenotu savu plāniņu. Radās 2 varianti- 1.man finansiāli neizdevīgāks, 2.- tas, ko meklēju. Nebūtu pa visu miestu pļāpājusi, 2.nebūtu bijis.
2019-04-19 11:32

HONEY_APPLE    14 Ja vari, palīdzi, ja nevēlies, sēdi un nenosodi citus.
Kad biju līdzīgā situācijā / es gan tikai informāciju vēlējos, ne dzīvesvietu/, atsaucās tikai lietuvietes, latviete neviena.

Nedomāju, ka Tu pati ielidojusi UK, pa tiešo, ar koferīti rokā, devies uz darba aģentūru, sarunāji darbu, tad NĪ skatlogā izlasīji telefonu numurus, piezvanīji un pa taisno ievācies noskatītajā miteklī.

Vakar bija tēma par kritiku un paškritiku. Aktīvākie citu nolicēji kā reiz apgalvoja, ka viņiem ar paškritiku esot ok.
2019-04-19 11:49

aija_69  5 4 Neesmu kompetenta spriest par šuvēju pieprasījumu LV darba tirgū, jo nestrādāju šajā sfērā. Taču attieksme, ka (c) ..LV jau darba nav, viņi pat neatzvanīja, viņi nesūtīja atteikumu u.tt. nav tā, ko LV uzņēmējs sagaida no potenciālā darbinieka.

Ja cilvēkam dzīvē ir bijusi pieredze abās pusēs: gan kā darba ņēmējam, gan kā darba devējam, tas dod papildu izpratni. Man patīk darba attiecību salīdzinājums ar laulību: man vajag Tevi, Tev vajag mani, kopā mums ir labi.

LV uzņēmējs nav sociālā palīdzība, kas atsauksies uz bezdarbnieka palīgā saucienu.
P.S. Ja nevar atrast pastāvīgu darbu, sāc ar gabaldarbiem. Bezdarbnieka laiks ir īpaši piemērots šādām darba attiecībām.
2019-04-19 12:00

Agatem9  1 9 Zvani pa tiešo noskatītajam uzņēmumam, bez kaut kādiem CV....es tā sarunāju darbiņu savai bijušajai vīra mātei, kura jau gados un ir pensionāre. Pārvācās dzīvot uz Pierīgu no laukiem, gribēju palīdzēt, lai viņai vieglāk iedzīvoties, gribēja darbiņu , kas ir pie sirds, atradu viņas gaumei, tuvu mājām, viņas profesijai atbilstoši. Rezultātā uzzvanīju tiešajam uzņēmuma īpašniekam, sakot, ka man ir forša ome, tik un tik gadi, to un to prot, vai nav nepieciešams darbinieks. Pēc pāris dienām aizvedu uz neformālu sarunu un pateica, ka manu bijušo vīra māti ņem darbā. Un strādā vēl šodien, jau vairākus gadus. Omei gan ir 4 dēli un arī īstās vedeklas, es jau tāda tik šķirtā, neesmu vairs ofic. vedekla, bet nevienam citas tas nelikās svarīgi....diemžēl, bet tāda ir dzīve. Tā, ka nolūko savu darba vietu un zvani.Tikai Tu pati zini, kas Tev labāks. Mēs jau nezinām, kurā pusē nemaz Tu dzīvo, lai ko ieteiktu. 2019-04-19 12:02

edding  5 12 Uz to #11;47 ieteikumu:
Ne tu mani taisīji, ne tu mani regulēsi. Lasu un lasīšu ko gribēšu, bet tu parasti izcelies ar tēmām, kurās jaušama vīzdegunība.
Interesanti, kādas atbildes tu ceri sagaidīt? Vai cik tu gudra, ka atsaki palīdzēt, jeb otrs variants, jā palīdzi, kaut redzams, ka nepalīdzēsi.
Īsāk sakot, neuzdod glupus jautājumus, nesaņemsi glupas atbildes.
Tām, kuras baidās apskatīt taujātājas anketu, pateikšu, ka viņa dzīvo Skotijā.
Kaut neesmu šuvēja, man šķiet, ka LV par šādu darbu maksā pāris reizes mazāk par iztikas minimumu, tādēļ cilvēki brauc prom, kas ir loģiski.
2019-04-19 12:07

derevnja10  3 4 Lasu un nesaprotu, nevar jeb negrib atrast? Jeb gaida, kad klāt pienesīs? 2019-04-19 13:25

edding  4 12 Tagad man nav saprotams, ko tu tāda čaklīte, ja nemaldos pēc profesijas krāsotāja, nepaliki LV, bet aizplēsi uz UK? Un visu ģimeni līdzi parāvi?
Ko dotu pagarinātais bezdarbnieka statuss? Te nav UK, kur pabalstus saņem arī pēc pirmajiem 9 mēnešiem. Te tas paredz tikai atzīmēšanos noteiktos datumos/ lai neizdomā aizšaut uz citu valsti pa to laiku pahaltūrēt/.
Tu neesi lietas kursā par algām Latvijā. Tanīs vakancēs, kur nevar atrast darbiniekus, parasti alga ir 200-300 eiro. Tu ar tādu algu izdzīvotu. Nu pamēģini, tad varbūt beigsi filozofēt nejēgā.
Tev protams, tas nedraud, būs skotu pensija, bet tomēr der atcerēties teicienu, ot tjurmi i ot sumi ne otrekaisja.
2019-04-19 13:40

ketija64    2 Bezdarbnieka statuss var būt pat 10 gadus, tas nepieciešams lai saņemtu TGS un GMi. 2019-04-19 15:08

meenesgaisma    1 Kāds ir Tavs e-pasts?Pieņemts vārds un uzvārds, vai arī vnk vārds. Kā ja ir minisugar,tad nebrīnies,ja neatbild. Palūdz,lai kāds paskata gramatiku. Ja daudz kļūdu,tad arī nespīd darbs. Ja bieži maini darbu, tad nevajag minēt visas darba vietas. Vajag uzrakstīt svarīgākās. 2019-04-19 15:23

Vilksatkal  5 2 Ieraksts 12:02 .....vai tas ir normāli , ka omei 4 dēli un viņai jāiet strādāt ?? ! Cik noprotu , tad ome ir pensijā un diez vai tas maitas gabals - darba devējs , viņai maksā kartīgu algu ? ! Uz tādiem pensionāriem, cilvēkiem nonākušiem krīzes situācijās, tie maukas , darba devēji , izbrauc pa gludo un uzvārās ! 2019-04-19 15:36

Geisha    7 Zinot kā Lv strādā bezdarbnieku kantoris tad droši varu teikt, ka viņi Tev darbu nepiedāvās. Ja esi šuvēja Rīgā tad var interesēties Rosmē Hanzas ielā vai Beberbeķos ir neliela šūšanas firma Magnolika. Protams, ka var jau mēģināt kādu kapeiku nopelnīt kaimiņam piešujot pogu vai raiferi pārlikt, bet tur pat īsti maizītei nesanāks.
Es aizbraucu un nenožēloju, ka esmu aizbraukusi. Vienīgi, jo labāk zini valodu, jo labākas perspektīvas. un ja gribi braukt uz Uk tad brauc tagad, nevelc gumiju, jo kad studentiem sāksies brīvlaiks būs daudz grūtāk atrast darbu. Lai Tev veicas!
2019-04-19 15:41

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu