Laivu nomas biznesa uzsākšana

Sadomaju nelielu biznesinu,saistiba ar laivu nomu. Kadus sertifikatus un licenses man noderes ta istenosana?

Alvasete (2016-06-21 21:49)  1   Ja Tu sadomāji jau biznesiņu, tad tam visam jau jābūt zināmam, ko un kā darīt, nu biznesmenis, paziņo par biznesu, bet jautā kas nepieciešams.....tā jau mēs visi lielie uzņēmēji....tam ir VID konsultanti.

nomalis57 (2016-06-21 21:59)  1 1 Jāpiekrīt Alvasetei:) Lai gan, pieļauju, ka jebkura īpašuma izīrēšanai licenzes nav vajadzīgas. Drīzāk tā ir saimnieciskā darbība, jābūt vismaz individuālajam komersantaqm, vai jādibina SIA, utt... Tākā laiva ir transporta līdzeklis, tad tai ir jāatbilst noteiktām tehniskām prasībām...

Valdina11 (2016-06-21 22:05)    1 Var nokārtot VID papīrus uz pašnodarbinātais,jeb vēl kā savādāk,ko viņi piedāvā!

runcitis15 (2016-06-21 22:08)  1   Panēm patent maksājums kaut uz mēnesi un darbojies.
Aizej uz vid un pajautā vai tādai nozarei ir.
Es maksāju 44 eiro mēnesī papīri nav vajadzīgi un darbojies!
Katrai nozarei savādaka maksas lielums!
Ja esi pensionārs tad vispār 20 eiro gadā!

HOUSE (2016-06-22 08:12)    1 Ja Tev nav savs privātais ezers, kurā tūrists atnāks, pieklauvēs pie loga, vai piezvanīs, ka grib laivu, tad pārējais nav tik vienkārši kā šķiet. Laivas, vestes, airi, novietne, to transportēšana, cilvēku transports, laiks ko patērē, jo nevari strādāt citā darbā. Vairāk izklausās pēc labdarības, jo niša pašlaik ir pārbāzta ar darboņiem.

JurisK (2016-06-22 16:10)      Jā, pirmām kārtām marketings! Apzvani lielākos iznomātājus ceturtdienā-piektdienā labā laikā vasarā - domāju, ka būs stimuls darbam!:) Lai gan taisnība - nekādu lielo naudu tas neienes, bet ieguldījumi atpelnās. Radinieks kopā ar draugu jaunībā nodibināja firmiņu ´´Virsaitis´´ - vēl aizvien dzīvi, kaut ar radinieks jau prom.Šiem ir super mājas lapas adrese - laivunoma!:) Tas biznesiņš der tik kā sīks blakusdarbs, diezgan ķēpīgs. Cik zinu - nekādi īpaši sertifikāti, ja neskaita laivu reģistrāciju. Nu un juristu, kas izstrādā tipveida līguma formu un kādu, kas sakārto grāmatvedību, ja pats nejēdz. Tas viss prasa savas naudiņas!

Zelta_rokas (2016-06-22 16:41)      Nekādas licences! Sia vai pašnodarbinātais, nopēr laivas, kuras jāpiereģistrē CSDD (varu dažas piedāvāt), un uz priekšu!

regina_dei_diamanti (2016-06-22 17:07)      Licences nav nepieciešamas, piereģistrē uzņēmumu vai reģistrējies kā pašnodarbinātais, brīva izvēle. Pērc, ņemies, darbojies. Pirms tam iesaku pakonsultēties ar kādu grāmatvedi, jo ir daži svarīgi pamatprincipi, ko iesācēji nezina - piemēram, lai maksātu algas, obligāti jāreģistrē darbinieks EDS, kādi nodokļi jāmaksā, cik daudz, cik bieži, ka uz čekiem un rēķiniem jābūt rekvizītiem. Tavā gadījumā ieteicams reģistrēties kā mikrouzņēmuma nodokļa maksātājam, ja šepte nav liela, sanāks mazāk nodokļos maksāt.

joens (2016-06-23 13:56)      Piestātnes noma? Pat, ja laivas tiek izvilktas smiltiņās un nekādas laipas vai piestātnes nav.

Drošības pasākumi, ieskaitot kaudzi makulatūras.

Iespējams, visādiem zaļajiem un vides kantoriem ir kāda teikšana. Vietējai pašvaldībai arī (pat, ja ezers privāts) arī.

Kaut kā neesmu pamanījis, ka LV šis bizness būtu īpaši attīstīts, Rīgā pat neesmu pārliecināts, ka ir plašas iespējas tā iet un nomāt laivu, lai meiteni pusstundu pavizinātu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu