Kā steidzami dabūt arodārsta slēdzienu?

šodien biju uz pārrunām,pirmdien vajag arodārsta slēdzienu,bet rīt jau sestdiena,cik google meklēju,pārsvarā poliklīnikas ciet:( Kā rīkoties??

Pedro_de_Bueno    2 dabu sprauku no vietējiem dakteriem

janisb  1 1 VC4, ja Rīga tur jebkuru sprafku par vairāk vai mazāk taisnīgu samaksu var iegūt :D

Weejainaa_  2 1 pirmdien agri no rīta pie ārsta un viss..

mideea      muusdienaas par naudu gan jau ka var atrast arii netaa to arodaarstu sestdienaas ...

mojito      Kas tad taa par valsts iestaadi,kas taadaa steigaa pieprasa izzinjas? Kas, liigumaa rakstiit,sk taa izzinja ir jaanodroshina 72 stundu laikaa kopsh paraksta liigumu ?:) Riikojies taa klaa ieteica-pirmdien no riita aizej un sadabuu...es nezinu vai to izraksta kaads dakteris, vai ir speciaala komisija jaaiziet.

Eiropa      arodārsti pieņem tikai pāris reizes nedēļā, labākajā gadījumā, 6.dien tik var dabūt dežūrārstu, bet tas tev neder, pasaki, ka atnesīsi sprafku nākamnedēļ, kad būs

erucanob    1 Un teiksi ka arī Arss nestrādā?Nu nu!!!!Un neticu,ka ar adu steigu pieprasa izziņu.Un kas tas par darbu,pavāre?Bērnudārza auklīte?

cirteejs  1 1 Vējainā pareizi saka- pirmdien 8.00 uz VC4 un stundas laikā viss būs kārtībā, bet stipri dīvains tas dd izklausās...

meklejumos      Darba likuma 36.pants 1. punkts nosaka, ka var pieprasīt veselības pārbaudi konkrētā darba veikšanai, potenciālais darba devējs nosūta to veikt.
36.panta 3. punkts nosaka, ka izmaksas sedz darba devējs.
Liekas absurdi, ka konkrētā iestāde pieprasa to veikt brīvdienās, tas nav nopietni.

Vucis    1 Savāds cilvēks, ja darba devējam nevar atgādināt, ka priekšā 2 brīvdienas, kurās iespēja saņemt sprafffku no arodārsta ir tuvu nullei.

Dīvains jautājums, dīvaina valoda un ne visai ticams stāsts.

siikaa16      VC4 izmaksas 25Ls. Varbūt ir vairāk. Man asins analīzes bija taisītas gada laikā, tādēļ varētu izmaksas būt lielākas. Tā var ātri nokārtot. Kā cirteejs jau minēja, sāk strādāt no 8.00.

blonde    2 http://www.vc11.lv/lv/ovp
pāris stundu laikā iziesi, maksās ap 9 ls

hmmpaija      Arodslēdzienu var veikt tikai tāds ārsts, kam ir attiecīgs papirs un zieģelis šajā jautājienā. Ja naf blatu brīvdienās tādu sastapt, tad nekas darba devējam nenotiks, ja papīru aiznesīsi otrdien. Vēl neesmu dzirdējusi, kad kādu dēļ tā pie darba nepielaiž.

ruugtenaa    1 Arodārsta slēdzienu dod tikai arodārsts un atkarībā no riska jomas darbā nosūtīs ārbaudēs pie citiem ārstiem - ja darbs ar datoru - pie acu, ja iesi uz Pļavnieku poliklīniku, vēl neirologs par to pašu naudu apskatīs un asinis paraugam paņems. Arodārsts lapu aizpildīs tajā pašā dienā, asins analīzes saņemsi vēlāk savai zināšanai. Vispār labāk iet tur,kur par to pašu naudu vairāk pakalpojumu, jo tā ir Tava veselība. VC4 ir tikpat rindas kā poliklīnikās, tik +´5 ls vairāk. Cik zinu,vislabākās atsauksmes tieši šajā jomā par Pļavnieku pol. Saharova ielā, arī Aura-R Purvciemā, abas strādā katru darbdienu, bet arodārsts škīet pusi dienas.Bet darba devējam vajadzētu zināt, ka pašakums prasa veselu darbdienu, ja prasa atnest pēc brīvdienām, tātad vai nu pats šmaucas, vai grib,lai tu nevis pārbaudies kā nākas, bet pērc papīru,ko patiesībā nevari izdarīt, jo šobrīd neviens arodārsts bez skatīšanās tev to nedos. Tā ka tu pusi jau esi nokavējusi - tieši no pārrunām vajadzēja iet uz kādu lielo poliklīniku un mēģināt sākt iziet,nevis gaidīt vakaru un aptaujāt ohojiešus. Otro pusi tad varētu pirmdien no rīta. Tagad internetā meklē,kur arodārstam darbs sākas pirmdien 8.00 un esi klāt pie durvīm, tad paspēsi.Bet galvenais jau - kādi riski jāizvērtē. Ja darbā jāceļ smagumi un sūtīs pie ķirurga,tad rīta rinda ar rokas lauzušiem pensionāriem, kuri vienmēr ir priekšā un garām jau nu nepalaidīs var būt maza problēma...

ruugtenaa      Jā, VC4 ir ap 25Ls, citur 15- -16, par bij.11.pol. nezināju,ka tik lēti, paldies par info, noderēs. Bet tieši tā - tas jāpmaksā dd, tā ka galvenais, lai ir ko ieguldīt. Un pirmdienas rītam VC4 ir ļooti laba izvēle, jo vieta par dārgu visur mūžam priekšā esošajiem vecīšiem, tev tad lielākas izredzes ātrumā izskriet cauri.

Līdzīgi jautājumi
Darba stazs (16 atbildes)CV Eiropas standarts krieviski. (4 atbildes)Ka dabut darbu? (31 atbildes)Ka tikt pie pieraksta Berline? (2 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu