Arodārsts

Arodārsts - jautājumi un diskusijas

Kā steidzami dabūt arodārsta slēdzienu? (17)
šodien biju uz pārrunām,pirmdien vajag arodārsta slēdzienu,bet rīt jau sestdiena,cik google meklēju,pārsvarā poliklīnikas ciet:( Kā rīkoties??
Arodārsta slēdzienu dod tikai arodārsts un atkarībā no riska jomas darbā nosūtīs ārbaudēs pie citiem ārstiem - ja darbs ar datoru - pie acu, ja iesi uz Pļavnieku poliklīniku, vēl neirologs par to pašu naudu apskatīs un asinis paraugam paņems. Arodārsts lapu aizpildīs tajā pašā dienā, asins analīzes saņemsi vēlāk savai zināšanai. Vispār labāk iet tur,kur par to pašu naudu vairāk pakalpojumu, jo tā ir Tava veselība. VC4 ir tikpat rindas kā poliklīnikās, tik +´5 ls vairāk. Cik zinu,vislabākās atsauksmes tieši šajā jomā par Pļavnieku pol. Saharova ielā, arī Aura-R Purvciemā, abas strādā katru darbdienu, bet arodārsts škīet pusi dienas.Bet darba devējam vajadzētu zināt, ka pašakums prasa veselu darbdienu, ja prasa atnest pēc brīvdienām, tātad vai nu pats šmaucas, vai grib,lai tu nevis pārbaudies kā nākas, bet pērc papīru,ko patiesībā nevari izdarīt, jo šobrīd neviens arodārsts bez skatīšanās tev to nedos. Tā ka tu pusi jau esi nokavējusi - tieši no pārrunām vajadzēja iet uz kādu lielo poliklīniku un mēģināt sākt iziet,nevis gaidīt vakaru un aptaujāt ohojiešus. Otro pusi tad varētu pirmdien no rīta. Tagad internetā meklē,kur arodārstam darbs sākas pirmdien 8.00 un esi klāt pie durvīm, tad paspēsi.Bet galvenais jau - kādi riski jāizvērtē. Ja darbā jāceļ smagumi un sūtīs pie ķirurga,tad rīta rinda ar rokas lauzušiem pensionāriem, kuri vienmēr ir priekšā un garām jau nu nepalaidīs var būt maza problēma... dabu sprauku no vietējiem dakteriem http://www.vc11.lv/lv/ovp
pāris stundu laikā iziesi, maksās ap 9 ls
Un teiksi ka arī Arss nestrādā?Nu nu!!!!Un neticu,ka ar adu steigu pieprasa izziņu.Un kas tas par darbu,pavāre?Bērnudārza auklīte? Savāds cilvēks, ja darba devējam nevar atgādināt, ka priekšā 2 brīvdienas, kurās iespēja saņemt sprafffku no arodārsta ir tuvu nullei.

Dīvains jautājums, dīvaina valoda un ne visai ticams stāsts.
··· Arodārsts: Kā steidzami dabūt arodārsta ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Iesakiet arodārstu! (7)
Labdien! Lūdzu iesakiet (no personīgās pieredzes) saprotošu, atsaucīgu arodārstu - tādu, kurš arī nosūta pacientu uz Aroda un radiācijas medicīnas centra ārstu komisiju arodslimībās, - nevis taisa melnu par baltu, stāstot ...
Par noteiktu summu saprotošs un atsaucīgs kļūst jebkurš speciālists.... :))))))))))))) Varbūt noder:
Nav gluži persònīgā pieredze, bet kad kolēğe bija aizdevusies uz kārtējo obligāto veselības pārbaudi (mēs visi zinām, kā tās notiek un cik ieinteresĕti ir obligāti apmeklējamie ārsti un arodārsts), viņa tika pārbaudīta pēc "pilnas programmas". Un tas bija Latvijas Jūras medicīnas centrā.
Sakarīgi ārsti, un īpaši arodārste, likās VC4 Brīvības ielā. Es gan tur biju nevis saistībā ar kādām problēmām, bet uz obligāto veselības pārbaudi, uz kuru norīko darba devējs. Ārste brīdināja par kāda nozarei raksturīga faktora ietekmi uz veselību, un tieši tā tas arī bija. VC4 man ir gadījies tikai labus ārstus satikt, es gan tikai maksas pakalpojumus izmantoju, negaidu entās rindas entos mēnešus.. Cik zinu - veseliibas paarbaudes veic parasti dakteri. Arodaarsts ir aarsts, kas specializeejies, izejot iipashu apmaaciibu, arodslimiibaas. Taadu ir maz. Zinu vienu, bet viirs jau krietni gados, sertifikaats gan veel speekaa, bet tieshi kaa arodaarsts straadaa periodiski. Telefonu negribu dot, jo tev jau pasham ir gatavs vinja sleedziens! ··· Arodārsts: Iesakiet arodārstu! lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ko dod arodārsta izmeklējumi, kurš jāapmeklē katru gadu? (17)
Atvainojos, esmu mazliet "uzvilkusies", sen nebiju staigājusi pa poliklīnikas kabinetiem, izturēdama rindu spiedienu, ja tā var izteikties. Vai kāds man nevarētu izskaidrot, kāpēc man ir nepieciešams iziet ARODĀrstu, ar visām no ...
Man nekad arodārsts nav prasījis nodot asinsanalīzes. Ja vien darbs nav saistīts ar kādām bīstamām ķīmiskām vielām rūpnīcā, tad varbūt ka arī ir nauda,nauda!Visiem jādzīvo. ine_sse, uzrādi analīžu rezultātus, ja to veikšanas datums un ainas pilnība apmierinās, tad OK.
Ja prof.ārsta apmaksā iekļauta asins analīze, tad no tās neizvairīsies. Apmaksātais jāatstrādā - neviens nevēlas nepatikšanas (saņemt par nepadarīto un tad kāds dīvainis pasūdzēsies).
dokuments - MK noteikumi Nr. 219, no 10.03.2009. Likumi.lv atrodami. Ārsta apmeklēšanas biežums atkarīgs no darba vides riskiem. Vispārējos gadījumos - ik pēc 36 mēnešiem, taču ir gadījumi - šoferi, konditori, kam zināmi riski jāpārbauda reizi gadā. Arodārsta apskati un visu izmeklējumus jāapmaksā darba devējam. Jāatceras, ka veidlapu, ko aizpildījis ārodārsts un ko nodevāt darba devējam, pārtraucot darba attiecības esat tiesīgi bez atlīdzības saņemt no darba devēja atpakaļ. Nebiju pie ģimenes ārsta 5 gadus.Bet tagad nācās,jo kāds likums izdots,ka reizi gadā jāapmeklē,pat ja vesels.Tad tagad pēc pilnas programmas.Tur 1.50,blakus vēl 1.50.aizej tur,a tur vēl 3.oo.Sūds par naudu,bet ko viņi cenšās sameklēt? ··· Arodārsts: Ko dod arodārsta izmeklējumi, ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Sakarīgs arodslimību ārsts? (4)
Vajag privaatu konsultaaciju pie mineetaa speca lai saprastu kaa pirmspensijas vecumaa no kaites atbriivoties u.t.t.
Daiga Krūmiņa, Veselības centrs 4, viņa pieņem kā ģimenes ārste tikai bez valsts finansējuma, plus piestrādā kā ārste, kas dod slēdzienus veselības pārbaudēs kā arodārste. Var pierakstīties uz pieņemšanu un noskaidrot visu. Ļoti sakarīga un patiešām cenšas darīt visu iespējamo. Ir viens paziistams, gan jau krietni gados, bet veel aizvien piepelnaas kaa arodslimiibu aarsts arii. Nepilnus 40km no Riigas. Interesee, atraksti, iedoshu tel.nr. "vajag konsultāciju pie mineta speca" (C) :D:D:D - jā, jā - tur tiešām vajag aroda ārstu.
Atzīstu savu nekompetenci, bet saskarsme ar aroda ārstiem bijusi tik cik darba dēļ veselības pārbaudes un tad viedoklis, ka totāls bleķis tie dakteri- tikai čekus izraksta. Ir taču konkrētas kaites un tām ir konkrēti spečuki, vai tā nebūtu prātīgāk? Ja nu vienīgi ir kāda tiesvedība un jāpierāda, ka darba dēļ tā veselība sagājusi grīstē, tad iespējams šitentāda ārsta atzinums ir vērtē.
··· Arodārsts: Sakarīgs arodslimību ārsts? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu