Darbinieka raksturojuma paraugs

Man nepieciešams uzrakstīt darbinieka raksturojumu, bet nav neviena paraudziņa, ko varētu apaudzēt..
Jau iepriekš paldies, tam kurš izlīdzēs..:)

7_jeeri  1 1 pirmo reizi dzirdu kaut ko par darbinieka raksturojuma "paraudziņu", drausmas.. :))

lapsu_aacis      es arii pirmo reizi ko taadu dzirdu... :) parasti jau tas tiek adreseeC to whom it may concern un saucas rekomendaacija un tajaa darba deveejs paliela savu darbinieku, pasviitrojot vinja labaakaas kvalitaates.
paraksta, apziegjelee un uzliek datumu, trubas nuumuru kontaktiem un atdod darbiniekam kaadus 5 eksemplaarus (ar origjinaalo ziegjeles spiedumu)

Giga1970      Raksturojumam nav paraudziņa. Raksti tā, kā Tu domā un kā šo cilvēku raksturo.

rozamunde    1 Nekād īpašs noformējums un tabeles nav vajadzīgas. Brīvā tekstā raksturo personu - ko darba pienākumu ietvaros darījis, kā tos veicis un labo īpašību uzskaitījums. Beigās kontakttālrunis. I vis.

riks086  1 1 Es arī gribēju teikt to pašu, ko izspļāva Smaidona, tātad "Īstens ārietis, raksturs nordisks, noturīgs. Partijas (TP, SC, PiSa, SCP, JL VL, TB-LNNK - izvēlēties atbilstošo) biedrs kopš ... gada. Nežēlīgs pret valsts ienaidniekiem. Teicams ģimenes cilvēks. Kompromitējošu sakaru nav" ...
:D :D :D

marmorakaraliene  8 4 http://www.vgk.lv/lv/forum/1/48978

tmb  2 12 Darbinieka raksturojums

Jānis Raksturojamais (p.k.111111-22222) strādāja SIA „Auzas“ par tirgoni no 2010.gada 1.augusta līdz 2014.gada 31.decembrim. Savus tiešos pienākumus veica apzinīgi un profesionāli. Profesionālās sagatavotības līmenis atbilst ieņemamajam amatam un iegūtās zināšanas prot pielietot praktiskajā darbā. Darba laikā sevi ir paradīja kā zinošu un kvalificētu darbinieku, uzticētos darbu izpildīja ar atbildību, pret izsniegto inventāru izturējās rūpīgi un atbildīgi. Attiecībās ar darba kolēģiem sabiedrisks un izpalīdzīgs. Attieksme pret kritiku saprotoša, pieļautās kļūdas labo.
2015-01-27

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu