Darbinieka raksturojums

Darbinieka raksturojums - jautājumi un diskusijas

Darbinieka raksturojuma paraugs (8)
Man nepieciešams uzrakstīt darbinieka raksturojumu, bet nav neviena paraudziņa, ko varētu apaudzēt.. Jau iepriekš paldies, tam kurš izlīdzēs..:)
Darbinieka raksturojums

Jānis Raksturojamais (p.k.111111-22222) strādāja SIA „Auzas“ par tirgoni no 2010.gada 1.augusta līdz 2014.gada 31.decembrim. Savus tiešos pienākumus veica apzinīgi un profesionāli. Profesionālās sagatavotības līmenis atbilst ieņemamajam amatam un iegūtās zināšanas prot pielietot praktiskajā darbā. Darba laikā sevi ir paradīja kā zinošu un kvalificētu darbinieku, uzticētos darbu izpildīja ar atbildību, pret izsniegto inventāru izturējās rūpīgi un atbildīgi. Attiecībās ar darba kolēģiem sabiedrisks un izpalīdzīgs. Attieksme pret kritiku saprotoša, pieļautās kļūdas labo.
http://www.vgk.lv/lv/forum/1/48978 Nekād īpašs noformējums un tabeles nav vajadzīgas. Brīvā tekstā raksturo personu - ko darba pienākumu ietvaros darījis, kā tos veicis un labo īpašību uzskaitījums. Beigās kontakttālrunis. I vis. pirmo reizi dzirdu kaut ko par darbinieka raksturojuma "paraudziņu", drausmas.. :)) es arii pirmo reizi ko taadu dzirdu... :) parasti jau tas tiek adreseeC to whom it may concern un saucas rekomendaacija un tajaa darba deveejs paliela savu darbinieku, pasviitrojot vinja labaakaas kvalitaates.
paraksta, apziegjelee un uzliek datumu, trubas nuumuru kontaktiem un atdod darbiniekam kaadus 5 eksemplaarus (ar origjinaalo ziegjeles spiedumu)
··· Darbinieka raksturojums: Darbinieka raksturojuma paraugs lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu