Sodāmība

Sodāmība - jautājumi un diskusijas

http://www.rjc.gov.lv/Rekrutesana.aspx - izlasot šo izskatās, ka neņem gan, ja esi bijis tiesāts, atzīts par vainīgu un sodīts. Vienkāršāk jau šo jautājumu uzrakstīt konkrētajai institūcijai.
Interesanti, kāds ir bērnības noziegums? Izēdi Omei zaptes burku?
LV armijā neņems, bet pasaulē ir daudz citu armiju kurās ņem. Neko> tādu propogandu nevajag - DP šito humoru var nesaprast :D:D Protams ka ņems un dos tev iespēju noziegumu izpirkt ar asinīm. Profesionālajā armijā nepieņems, jo nespēsi saņemt pielaidi, tas pats arī zemessargos, bet ja būs vispārēja mobilizācija, tad par kareivi paņems. ··· Sodāmība: Vai mani pieņems armijā, ja... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ka var uzinat vai ir beigusies sodamiba? (9)
Pagajusi 10 .gadi pec pedeja termina kurs bija 8 gadi ,vai ir beigusies sodamiba ?
https://likumi.lv/doc.php?id=88966#p63

63 pants, īsi un kodolīgi...
Sodāmība čalīt ir uz mūžu...pat tad kad apkārtejie tev uzticēsies, vienalga- kādā brīdī kāds tik un tā atcerēsies, ka biji "tur".... Agrāk ieslodzītie lietderīgi izmantoja laiku un soda izciešanas laikā visas nepieciešamās zinības apguva augstā līmenī - juridisko fakultāšu absolventi blakus nestāvēja. Tagad, kā izskatās, cietumos visi slinkumā palaidušies - nemācās ne velna.... Aizej ar sprieduma tekstu pie kāda jurista, krimināltiesību speciālista, un Tev visu konkrēti izskaidros. Cilvēk, es taču Tev arī atbildēju - izlasi līdz galam. Šobrīd acīmredzot neviens ar sodāmību nav pie datora, bet nesodītie nezina.
Kādēļ jūs uz viņu dusmojaties. 10 gadus cilvēks ir noturējies. Parasti tiesātie iznākot no cietuma ilgāk par pāris gadiem uz brīvām kājām nepaliek.
··· Sodāmība: Ka var uzinat vai ir beigusies... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Pēc ilga laika dzēšas sodāmība? (10)
Pēc ilga laika dzēšas sodāmība, Lai radiniekiem nebūtu darba ierobezojumu gimenes melnās avs deel.
Likumdošanā ir noteuktas šādas lietas. Māte google palīdzēs. Cilvēktiesības arī nosaka, ka cilvēku darba vietā nevar diskriminēt, un darba likumā ir virkne punktu, par to.
Ja tā notiek un esi gatava - sūdzi kaitnieku tiesā, griezies VDI.
Darba likums, 7., 29. pants
pilniigas mulkjiibas ... Ko tie cilvēki pīpē, ka šito visu izdomā... "Ja kaads no radiniekiem kriminaallietaa ir sodiits nosaciiti,virknee valsts iestaadees nevar straadaat".

Luudzu konkreetu likumu Ileroja, kur taads bullshits ir uzrakstiits?
··· Sodāmība: Pēc ilga laika dzēšas sodāmība? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu