Paskaidrojums

Paskaidrojums - jautājumi un diskusijas

Ka rakstit paskaidrojumu? (6)
nepareizi pienemu preci
par darbā pieļautajām kļūdām vai pārkāpumiem, paskaidrojumu raksta saviem vārdiem. silti ieteicams nepieļaut nevienu izdomājumu, fantāziju noslēpt kaut kur dziļi un maksimāli pieturēties pie faktiem. A kp, darba devējs nesaka kam adresēt? Paskaidrojumā ieraksti, kas bija par iemeslu kļūdai. Visādi paraugi
http://maciunmacies.valoda.lv/images/Maci/valodas_teorija/Lietiskie_raksti_LVA_2010.pdf
Paskaidrojums jāadresē uzņēmuma vadībai, vai arī tiešajam vadītājam! Paskaidrojums ir situācijas izklāsts, un, ja apzinies, ka ir pieļauta kļūda, tā ir jāatzīst, un jāpaskaidro kāds tam bija iemesls....nav jāsacer uz ntām A4 formāta lapām, īsi un kodolīgi!
Lai veicas!
Nekad neatzīsti savu tiešo vainu. Izlasi vēlreiz savu darba instrukciju, tur noteikti varēsi atrast pretrunu, kà vajag izpildīt konkrēto preču pieņemšanu. Atrod šo neskaidrību un tā pamato savu darbu. ··· Paskaidrojums: Ka rakstit paskaidrojumu? lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Paskaidrojums (13)
par viena darba pienākuma neizdarīšanu , bet ne pārkāpuma, liek rakstīt 2-vus paskaidrojumus- jāiztur tapēc, kad krīze, vai nebojāt nervus ,,,
Pag, pag. Par paskaidrojumiem atlaist nevar! Ne par 3, ne par 10. Atlaist var par oficialiem bridinajumiem. Pec likuma ir ta, ka no sakuma ir jasastada akts par parkapumu ar 2 lieciniekiem, pec tam uz sa akta pamata var prasit oficialu paskaidrojumu un tad pieskirt disciplinarsodu - oficialu bridinajumu. Paskaidrojumus tu vari prasit rakstiskus un mutiskus kaut 10 pa dienu, bet uz to pamatu nedrikst atlaist cilvekus... Ta ka vari drosi uzrakstit paskaidrojumus- un, ja pec tam sak kaut ko spiest, paprasit, kur ir akts par parkapumu. Ja nav bijis akts par parkapumu - paskaidrojumu var tikai WC izmantot, bet, ja pec tam sak rakstit aktus - paprasi, ko darba inspekcija par sadu dokumentu secibu saka.... (ari esmu darba devejs:),bet uzskatu, ka darbiniekus nedrikst cakaret. Ja ir vainigi, tad jaatlaiz, ka tas ir pareizi jadara, nevis vienkarsi jaspiez no pozicijas: Jus jau visi lohi, a es- visuvarenais uz sis zemes...) kam 2 paskaidrojumi vajadzigi?!!!! gan jau tāpēc, lai arhīvā būtu 2 gab. un nāk reizi piereģistrēs kā trešo. un atlaidīs nafig.
pieprasi, lai tev rakstiski pieprasa paskaidrojumu.
katrs uzrakstiitais paskaidrojums ir savas vainas atziishana...darba pienaakumi un taa izpilde tiek plaanoti, liidz pat tam, cik ilgaa laika posmaa ir paredzeeta, taa veikshana...ieksheejie darba kaartiibas noteikumi ir kaa likums, cik noprotu, tad tie nav paarkaapti, bet gan nav padariits, kaads uzliktais pienaakums...jautaajums ir kaapeec nav izpildiits, kaads ir bijis iemesls vai shkjeerslis, to veikt? Ljoti maz informaacijas, lai, ko ieteiktu un veel par vienu nepadariitu darbu divi...ljoti diivaini... Nesaprotu, ko vēlies uzzināt..tomēr, kā darba devējs varu ieteikt - vispirms pārlasi savus darba pienākumu apkrakstā, kura ir jābūt kā darba līguma pielikumam Nr.1 vai tas, ko neesi darījis, tiešām ir darba pienākumos! Ja atsakies rakstīt paskaidrojumus, darba devējs var pieaicināt 2us neitrālus lieciniekus un sastādīt aktu bez Tevis.
Iespējams, ka divus prasa tamdēļ, lai ātrāk tiktu no Tevis vaļā..kā zināms ar trešo Tevi jau var pavisam vienkārši atbrīvot! ;)
··· Paskaidrojums: Paskaidrojums lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu